Back to Question Center
0

"Semalt" pristato veiksmingą interneto ištraukimo įrankį

1 answers:

Žmonės jau žino, kaip svarbu web scraping todėl tai yra didžiulė būtinybė. Kreipdamiesi dėl grynųjų pinigų paklausai, buvo sukurtos nemažai interneto šveitimo programų. Kai kurie iš jų turi vienintelį atgrasantį trūkumą arba kitą.

Iš tiesų kai kurioms bendrovėms teko išbandyti kelias paraiškas, kol jos nepajudino savo verslą. Štai rekomendacija jums. Išbandykite "Website Extractor 9" - canola seed storage. 62, lengvai naudojama interneto svetainė programinė įranga.

su svetainės ištraukėja ​​9. 62, yra gana paprasta atsisiųsti visą svetainę ir išsaugoti visą turinį vietos standžiajame diske. Atsisiųstos svetainės gali būti naudojamos ir pakartotinai naudojamos, nes jos jau yra išsaugotos kartu su jais. Toliau aptarti kiti patrauklūs programos ypatumai.

Galimybė išvalyti iki 100 šimtų puslapių vienu metu

Vienas dalykas, kuris yra ši priemonė, yra jo efektyvumas. Vienu metu galima atsisiųsti iki šimto tinklalapių, vaizdų, grafikos ir kitų tipų duomenų elementų. Jis taip pat gali atsisiųsti failus iš kelių svetainių tuo pačiu metu. Jums tik reikia nurodyti visus tikslinius URL.

Filtravimas

Kartais jums gali prireikti tik tam tikro turinio iš tikslinių tinklalapių. Šis įrankis padės jums, nes jis gali filtruoti tik reikiamą turinį iš tinklalapių. Kitaip tariant, "Web Extractor 9". 62 taip pat siūlo aukštą tikslumo lygį.

30 dienų bandomasis laikotarpis

Žinoma, jums leidžiama išbandyti keletą dienų, kad galėtumėte nuspręsti, ar jį įsigyti, ar ne. Štai kodėl jis ateina su 30 dienų bandomuoju laikotarpiu. Ji nustos reaguoti po 30 dienų, nebent ją įsigyjate.

Suderinamumas

Jis veikia su keliomis "Windows" operacinės sistemos versijomis. Jis palaiko Windows Vista, 2003, 95, XP, Me, 2000, NT ir Windows 98.

Mažas dydis Jo dydis yra tik 662. 62 KB. Tai net iki 1 MB. Taigi, jūsų kietajame diske bus užimta tik nedaug vietos. Tai labai svarbu, nes žmonės dabar sąmoningai naudoja savo saugyklas. Jie pageidauja mažesnių programų. Tai dar viena šios programos pranašumo priežastis. Techninė pagalba internete Naudodami ją galite susidurti su kai kuriais iššūkiais. Štai kodėl programa ateina su technine pagalba 24 valandas per parą. Visada galite kreiptis pagalbos iš savo techninės pagalbos komandos bet kuriuo metu ir bet kuriuo paros metu.

Štai jo funkcijų apžvalga:

  • Jis gali išvalyti daugiau nei 100 duomenų elementų vienu metu
  • Jis gali išvalyti kelias svetaines vienas važiavimas
  • lengva naudotis
  • jis mažas (662. 62 KB)
  • Ji palaiko Windows 98, NT, 2000, Me, XP, 95, 2003 ir Windows Vista
  • Ji turi techninę pagalbą internetu

Kodėl ne pasinaudoti savo bandomuoju laikotarpiu, kad jaustumėtės? Tai visiškai nemokama, ir jūs neprivalote jo nusipirkti po bandomojo laikotarpio. Kitaip tariant, jūs neturite nieko prarasti, kad išbandytumėte.

December 22, 2017