Back to Question Center
0

"Google" rezultatų gaudymo duomenys - "Semalt Expert"

1 answers:

Daugelis žiniatinklio valdytojų, programuotojų ir kūrėjų išvalo "Google", norėdami gauti naudingos informacijos. Jie išskleidžia norimus tinklalapius ir eksportuoja duomenis į CSV ir JSON formatus. Pastaraisiais mėnesiais buvo įdiegtos kelios šveitimo priemonės , tačiau žinomiausios iš jų yra paminėtos toliau.

1. Importuoti. io:

Tai yra naudinga paslauga, kad per dešimt minučių nuskaitytų tūkstančius "Google" nuorodų. Su importu. io, galite kurti savo duomenų rinkinius ir eksportuoti duomenis į CSV ir JSON failus. Šiai priemonei nereikia rašyti jokio kodo ir 1000 + API, kad atliktumėte užduotis. Tai geriausiai žinoma dėl savo mašininio mokymosi technologijos ir gauna duomenis pagal jūsų norą. Ši nemokama programa šiuo metu yra skirta "Mac OS X", "Windows" ir "Linux" naudotojams. Importuoti. io yra ne tik interneto grandiklis , bet ir duomenų ištraukėjas ir skaitytuvas.

2. Webhose. io:

su "Webhose". Io, galite tiesiogiai pasiekti realaus laiko duomenis ir nuskaityti tūkstančius "Google" nuorodų per keletą minučių. "Webhose" yra geriausiai žinomas dėl savo mašininio mokymosi technologijos ir gali paversti savo duomenis daugiau nei 120 kalbų. Be to, jis išsaugo rezultatus tokiuose formatuose kaip JSON, RSS ir XML. Programuotojai ir verslininkai naudoja "Webhose". io nuskaityti įvairias naujienų parduotuves ir kelionių portalus ir atsisiųsti duomenis tiesiai į jų standųjį diską.

3. CloudScrape:

CloudScrape, dar vadinamas Dexi. io yra išsami paslauga, naudojama "Google" išvalyti kelias minutes. Jis tinka įmonėms ir daugiausia skirtas dinamiškoms svetainėms. "Spammers" naudoja šią paslaugą, norėdami nukopijuoti žiniatinklio turinį įvairiose svetainėse. Ji teikia naršyklės pagrindu sukurtą redaktorių ir naudoja robotus, kad nuskaitytų jūsų tinklalapius ir gautų informaciją realiuoju laiku. Galite lengvai išsaugoti išgautus duomenis "Google" diske ar lange. tinkle arba jį eksportuoti kaip JSON ir CSV.

4. "Scrapinghub":

Jei jūs ketinate pataikyti 1000 "Google" nuorodų per 5-10 minučių, "Scrapinghub" yra tinkamas įrankis jums. Tai debesys pagrįsta duomenų gaviklio ir turinio gavybos programa, kurioje yra daug funkcijų ir savybių. "Scrapinghub" daugiausia naudojamas įsilaužėlių, norint gauti vertingą žiniatinklio turinį, ir turi protingą proxy rotorių, kad jūsų darbas būtų patogus.

5. Visual Scraper:

Naudodamiesi "Visual Scraper", per kelias sekundes galite lengvai nukreipti ir nuskaityti daugiau nei du tūkstančius "Google" nuorodų. Tai vienas iš patraukliausių ir garsiausių web scraping ir duomenų ištraukimo programų. Duomenis galima eksportuoti į tokius formatus kaip SQL, JSON, XML ir CSV. Jūs galite lengvai rinkti, stebėti ir išgauti žiniatinklio turinį naudodamas paprastą sąsają tarp taškų ir paspaudimų. Siekdama užtikrinti vartotojų apsaugą, "Google" įdiegė keletą strategijų ir prašo reguliariai įterpti captcha. Tai reiškia, kad jei į paieškos variklius atsiųsite dvidešimt prašymų, kai kurie iš jų bus nedelsiant atmesti, jei tinkamai neįdėtas captcha. "Google" siekia užkirsti kelią naudotojams nuskaityti paieškos variklio saitus, tačiau pirmiau pateiktos priemonės yra plačiai naudojamos duomenims iš svetainių ir tinklaraščių gauti Source .

December 22, 2017