Back to Question Center
0

Ar "Amazon" reklamos verta verta investuoti?

1 answers:

Tie prekybininkai, kurie nori padidinti savo pardavimus internetu, gali pasinaudoti "Amazon" PPC reklamos kampanija. Ši "Amazon" programa yra teisingai sukurta ir valdoma, kad internetiniai prekybininkai galėtų pasiūlyti daugiau pasiūlymų ir padidinti jūsų ekologiškus reitingus.

Šiame straipsnyje mes aptarsime PPC optimizavimo taktiką, kurią galite panaudoti kuo daugiau savo produkto pelnui padidinti savo produkto kategorijoje.

Kaip "Amazon" mokėjo paieškos darbus?

Nuo pat pradžių leiskite mums aptarti, kokia "Amazon" mokama paieška.

"Amazon" kas mėnesį gauna milijonus paieškų. Dauguma iš jų yra įsigiję pirkėjai, kurie atvyksta į "Amazon" su vienu aiškiu ketinimu pirkti tai, ko jiems reikia. Jie tiesiog įrašo savo pageidavimus "Amazon" paieškos laukelyje, o paieškos sistema suteikia jiems labiausiai atitinkančią jų užklausų produktus, kurie, jų nuomone, labiausiai tenkina vartotojo norą.Šie rezultatai gali būti laikomi ekologišku. Tačiau yra ir mokamų paieškos rezultatų, kuriuos pirkėjai gali matyti dešinėje skiltyje arba žemiau ekologiškų rezultatų. Šie remiami "Amazon" produktai turi visas galimybes įsigyti, nes jie yra matomi tikslinei auditorijai, kuri ketina juos pirkti.

Pagal šią kampaniją turėsite mokėti už kiekvieną naudotojo paspaudimą ant jūsų skelbimo. Labai toks pat kaip "Google". Mokestis už paspaudimą gali skirtis nuo vienos rinkos nišos prie kitos. Tačiau, jei turite protingą požiūrį į "Amazon" mokamos už paspaudimą kampanijos vykdymą, gausite didelę investicijų grąžą.

Kad galėtumėte viską atlikti tiksliai, prieš pradėdami reklamuotis turite sukurti savo reklamos strategiją ir išspręsti visas sunkumus.

Paprastai laimėtoją optimizavimo kampaniją turėtų sudaryti šie etapai:

  • atlikti rinkos tyrimą, siekiant rasti tikslius paieškos terminus, kurie konvertuojami į pardavimus;
  • susiaurinti paieškos terminų sąrašą, pašalinant visus nekonvertuojančius raktinius žodžius;
  • padidina kainos pasiūlymus, kai paieškos rezultatai yra geri.

Svarbi Amazon reklamos metrika

Reklamos pardavimo išlaidos - reklamoje priskirtų pardavimų procentas. Galite apskaičiuoti reklamos pardavimo išlaidas dalydami visas skelbimų išlaidas su susijusiais pardavimais.

Priskirtas pardavimas - bendras parduotų produktų kiekis per vieną savaitę nuo paspaudimų ant jūsų skelbimų paieškoje. Kampanijos našumo ataskaitoje galite patikrinti savo individualius pardavimo rezultatų kiekius reklamuotiems produktams ir kitoms medžiagoms.

Parodymai - ši metrika rodo, kiek kartų jūsų skelbimai buvo rodomi "Amazon" paieškoje. Visi paspaudimai vartotojui už paskutinį laikotarpį gali būti koreguojami dėl paspaudimo negaliojimo.

Paspaudimai - jūsų skelbimų paspaudimų skaičius. Gana sunku pašalinti negaliojančius paspaudimus iš reklamavimo ataskaitos.

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip sukurti "Amazon" PPC kampaniją

  • Parengti jūsų sąrašą

Pirmas dalykas, kurį reikia atlikti prieš pradedant "Amazon" mokėjimo už paspaudimą reklamos kampaniją, yra optimizuotas jūsų įrašas pagal pagrindinius "Amazon" reikalavimus. Nėra jokios prasmės generuoti srautą į žemos kokybės slaptą sąrašą. Štai kodėl turėtumėte dirbti pagal kiekvieną savo įrašo aspektą, užpildydami visus laukus ir praturtindami juos taikant paieškos terminus. Įsitikinkite, kad traukite visus atitinkamus paieškos terminus, kuriuos taikysite kur nors jūsų įraše (pavadinime, kulka, produkto aprašymas ir kt.).)

Turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į jūsų nuotraukų kokybę. Paprašykite profesionalų fotografą fotografuoti savo medžiagą ir suprojektuoti juos vadovaudamiesi "Amazon" gairėmis (baltos spalvos fonas, 85% vaizdo skiriama produktui, didelė raiška, galimybė priartinti).Be to, jūs turėtumėte kurti puikius produktų aprašus, kad būtų akcentuotos jūsų produkto pranašumai ir pagrindinės savybės. Ir pagaliau jūs turite gauti teigiamų atsiliepimų. Atsiliepimai yra svarbus "Amazon" reitingavimo veiksnys, padedantis pirkėjams priimti sprendimus dėl pirkimo. "Amazon" yra vadinamasis "pasitikėjimo faktorius", kuris gali tiesiogiai paveikti jūsų produktų konversijų rodiklį.

  • Pasirinkite tinkamą skelbimų tipą

"Amazon" yra dviejų tipų reklama - viena, kuri siunčia lankytojus į jūsų svetainę ("Amazon" produktų skelbimai ); ir vienas, kuris siunčia juos į jūsų produktą "Amazon" ("Amazon" reklamuojami produktai).

Jei norite, kad jūsų produktai būtų matomi "Amazon", yra pagrįsta naudoti "Amazon" reklamuojamų produktų reklamą. Šiame pranešime mes kalbėsime tik apie tokius "Amazon" reklamos tipus.

Pagal šią reklamos kampaniją, "Amazon" vidinės paieškos rezultatuose galite pažymėti savo produktus pagal paieškos terminus, dėl kurių jūsų prekės gali būti nevertinamos. Tačiau, jei jau turite aukštą natūralų visų šių žodžių lygį, du kartus padidėsite ekspoziciją.

Jei esate nauja "Amazon" platforma, "Amazon" reklamuojamų produktų kampanija suteiks jums didelę paskatą, rodydama savo produktus priešais potencialius klientus. Be to, jis gali padėti jums padidinti savo organišką reitingą "Amazon SERP", pritraukdamas daugiau ir daugiau tikslinio srauto į jūsų produktų puslapius.

  • Sukurkite savo reklamos kampaniją

Dabar žinote, kaip veikia "Amazon" reklamuojamų produktų reklamos kampanija, laikas sukurti pirmąją kampaniją "Amazon". Šiame skyriuje paaiškinsiu, kaip tai padaryti lengvai ir greitai.

Norėdami nustatyti savo reklamos kampaniją, turite eiti į "Amazon Seller Central" ir pasirinkti "Campaign Manager" parinktį. Čia rasite mygtuką "Sukurti kampaniją". "Norėdami pradėti, spustelėkite jį. Čia turėtumėte sukurti savo reklamos kampanijos pavadinimą ir nustatyti dienos biudžetą, kurį galėsite sau leisti. Turite atkreipti ypatingą dėmesį į jūsų kampanijos pavadinimą, nes vėliau, kai vienoje paskyroje turėsite kelias kampanijas, galite su juo susipažinti.

Paprastai jūsų konversijos produktams prasideda mažai. Tačiau, atsižvelgiant į laiko srautą, šis rodiklis didėja. Kai tai atsitiks, jūsų mokestis už paspaudimą bus mažesnis nei pradžioje. Štai kodėl tai yra labai nedidelė nuostata, kad ji iš karto nustatoma aukštai.

  • Pasirinkite taikymo tipą

"Amazon" reklamavimo kampanijoje yra dviejų tipų taikymas: automatinis ir rankinis. Aš rekomenduoju naudoti rankinį nukreipimą, nes jis suteikia visišką kontrolę pagal reklaminę akciją ir suteikia galimybę nukreipti raktinius žodžius, kurie jūsų nuomone yra svarbūs jūsų verslui.

Automatinis taikymas taip pat prasmingas, jei nenorite investuoti savo laiko ir pastangų savo "Amazon" reklamoje. Šiuo atveju galite visiškai pasikliauti "Amazon" tyrimų sistema. Tai gali būti kietas būdas rasti naujų raktinių žodžių pasiūlymų, nenaudojant papildomų įrankių. Čia galite pamatyti keletą paieškos terminų, kurių niekada nematėte Source .

December 22, 2017