Back to Question Center
0

Scraper įrankis, kurį turėtumėte apsvarstyti, - paaiškino Semalt

1 answers:

"Google" žemėlapiai grandiklis yra palyginti naujas, lengvas, galingas ir universalus įrankis. Jis ištraukia duomenis iš skirtingų tinklalapių ir "Google" žemėlapių ir gauna rezultatus CSV ir JSON formatu. Galite efektyviai nukreipti verslo svetaines, telefono numerius ir el. Pašto adresus naudodami šią išsamią paslaugą. Toliau aptariamos kai kurios jos skiriamosios savybės.

1. Įvairių formų įbrėžimų duomenys:

Naudodami "Google" žemėlapių grandiklį galite patogiai ištraukti miestą, pašto kodus, įvertinimą, platumą, ilgumą, atidarymo valandą ir verslo pavadinimus. Šis ekstraktorius padeda paversti neapdorotus duomenis organizuota forma ir taupo laiką ir energiją. Jei pavargote rinkti ir išvalyti duomenis rankiniu būdu ir trūksta programavimo įgūdžių, turite išbandyti "Google" žemėlapių grandiklį, kad atliktumėte darbą.

2. Galimos dviem leidimais:

Skirtukas "Google", skirtingai nuo kitų įprastų grandymo paslaugų, yra dviejų skirtingų leidinių: Standartinis leidimas ir Demonstracinis leidimas. Demo leidimas leidžia išbandyti šią programinę įrangą ir mėgautis savo paslaugomis iki 15 dienų. Jo standartinis leidimas jums kainuoja 99 USD ir atveria nepaprastą naudą bei funkcijas.

3. Tikslai tūkstančius puslapių kasdien:

Vienas iš išskirtinių "Google" žemėlapių skreperių ypatybių yra tai, kad jis nukreipia iki 150 000 tinklalapių per dieną ir nieko kainuoja už šią paslaugą. Šis įrankis puikiai tinka tiek programuotojams, tiek ne-programuotojams, todėl jiems lengva išvalyti duomenis iš kelių puslapių prieš perkant mokamą versiją.

4. Palaiko kelis formatus:

Šis išplėstinis interneto grandiklis arba duomenų ištraukėjas saugo jūsų informaciją JSON, RSS ir CF formatuose; galite atidaryti pageidaujamus duomenis "Excel" lapuose arba tiesiogiai importuoti į "Google" diską.

5. Suderinamumas ir patikimumas:

Yra daug duomenų naikinimo programinės įrangos ir įrankių, kurie nepalaiko kelių naršyklių. Skirtingai nuo importo. "io" ir "Kimono Labs", "Google" žemėlapių grandiklis yra suderinamas su "Windows 7", "Microsoft XP", "Windows 8" ir "Windows 10". Be to, jis suderinamas su "Google Chrome", "Firefox" ir "Internet Explorer" ir yra patikima paslauga.

6. Rodo rezultatus tiksliai:

Jei norite nuolat stebėti ir išlaikyti duomenų kokybę, kol ją išbringa, turėtumėte išbandyti "Google" žemėlapius, grandiklius. Ši paslauga leidžia peržiūrėti duomenis ir pataisyti visas smulkesnes klaidas. Be to, jis suteikia galimybę įvesti skirtingus paieškos kriterijus ir raktinius žodžius tuo pačiu metu.

7. Darbai lengvai ir patogiai:

"Google" žemėlapių grandiklis yra paprastas naudoti ir turi patogią sąsają. Pasirinkę kategoriją arba įveskite raktinį žodį ir vietą, turėtumėte pradėti paiešką ir palaukti, kol pasirodys kelias minutes. "Google" žemėlapių duomenų gaviklio tinka visų tipų įmonėms ir iškart sukuria tvarkomus ir nuskaitomus CSV failus.

8. Ištrauka bet kur ir bet kada:

Jūs galite naudoti šį įrankį savo išmaniajame telefone, planšetiniuose kompiuteriuose ar kompiuterinėje sistemoje ir atlikti savo užduotis bet kur, bet kada. Jums nereikia nerimauti dėl jo rezultatų. Šis įrankis suteiks tikslius duomenis nepriklausomai nuo jūsų naudojamo įrenginio tipo ir tinka laisvai samdomiems vertėjams ir verslininkams. Jūs galite net ištrinti geltonus puslapius ir baltieji puslapiai su šia paslauga Source .

December 22, 2017