Back to Question Center
0

Kaip pagerinti "Amazon" pardavimus man kaip naujokų pardavėjui ten?

1 answers:

"Amazon" yra tikrasis šiuolaikinių mažmeninės prekybos internetu "behemotas". Tai buvo nenuostabu, nes tai, kas iš pradžių buvo sukurta ir pradėta kaip internetinis knygynas (daugiau nei prieš 20 metų), dabar laikomas kažkuo tikrai didesne. Ar galite įsivaizduoti daugiau nei 110 milijonus gyvų pirkėjų apsilankymų, apskaičiuotų pagal tai tikrai perkrautas rinkas? Štai kodėl kiekvienas šiuolaikinis mažmenininkas nori sužinoti, kaip pagerinti savo dabartinę "Amazon" pardavimą dar daugiau.

Ką jie turėtų žinoti? Kaip pagerinti "Amazon" pardavimus, kad jų parduotuvėse būtų daugiau lankytojų? Kokios produktų kategorijos dabar yra labiausiai pelningos? Ir taip toliau. Kalbant apie jus, pradedantiesiems pardavėją, dėl to, kad ten iš tikrųjų sumažėjo rinkos konkurencija, problema, kaip pagerinti "Amazon" pardavimus, yra ne klausimas. Kodėl? Tiesiog todėl, kad be pakankamai žinių ir išbandytų ir išbandytų praktinių įgūdžių beveik neįmanoma išgyventi toje tikrai perkrautoje rinkoje. Štai kodėl aš ketinu parodyti jums, kaip pagerinti "Amazon" pardavimus, ir pritraukti savo produktų sąrašą į produktų paieškos viršuje, net jei jūs vis dar jaučiatės kaip naujokas verslininkas, parduodantis ten pirmą kartą.

Kaip pagerinti "Amazon" pardavimus - labai svarbūs naujokų pardavėjai

Atsižvelgiant į tai, kad "Amazon" daugiausia sutelkia dėmesį į gerą apsipirkimo patirtį, nenuostabu, kad kiekvienam pardavėjui laikytis. Viskas yra paprastas - jei nesilaikysite jų, galite lengvai uždrausti vykdyti savo mažmeninės prekybos verslą ten (blogiausiu atveju jūs taip pat galėtumėte gauti nuolatinį draudimą). Taigi, jei nenorite perskaityti visos "Amazon" pardavėjų politikos, čia turėtumėte mokėti tiksliausią dėmesį. Nepalikite savo pardavimų "Amazon", bet bent jau išgyvenkite ten ir pradėkite judėti į savo komercinę sėkmę kaip pagrindinį pardavėją savo produktų kategorijoje.

Pagrindinis "Amazonės" taisyklių rinkinys

  • Jūs visada turėtumėte atitikti laivybos sąlygas ir terminus,.
  • Gerų produktų įvertinimų ir teigiamų klientų atsiliepimų išlaikymas - tikriausiai yra vienintelis būdas nustatyti save kaip sėkmingą "Amazon" mažmenininką, kad galų gale taptų realiu didžiojo laiko pardavėju, kurį verta pirkti.
  • Stebėkite realaus laiko pokalbį su savo klientais. Greitas atsakas į bet kokį neigiamą atsiliepimą, taip pat atsakymas į galimus kliento klausimus apie jūsų paslaugą ne daugiau kaip per 24 valandas - tai ne kokia nors prabanga. Tai yra visuotinai pripažinta klientų aptarnavimo praktika, kurią turi laikytis kiekvienas aktyvus internetinis verslininkas, parduodantis ten.
  • Bendra stebėjimo informacija turėtų būti visuomet pateikiama kartu su kiekvienu pirkėju, kuris perka jus "Amazon".
  • Kiekvienam parduodamam daiktui turėtų būti pritariama įtikinamų vaizdų rinkiniu, kuris demonstruoja kiekvieną savo kasdienio naudojimo ir bendrų techninės priežiūros priemonių pusę. Tačiau atminkite, kad bent vienas produkto vaizdas turi būti baltas Source .
December 22, 2017