Back to Question Center
0

Semalt: kaip spręsti žiniatinklio duomenų iššūkius?

1 answers:

Įmonėms tapo įprasta įsigyti duomenis verslo programoms. Dabar įmonės ieško greitesnių, geresnių ir veiksmingesnių duomenų, norinčių reguliariai išgauti duomenis. Deja, žiniatinklio išvalymas yra labai techniškas, ir tai reikalauja gana ilgai valdyti. Didelė interneto prigimtis yra pagrindinė sunkumų priežastis. Be to, nemažai svetainių yra dinamiškos svetainės, kurias labai sunku išvalyti.

Web scraping iššūkiai

Iššūkiai žiniatinklio ištraukimas atsirado dėl to, kad kiekviena svetainė yra unikali, nes ji yra koduota kitaip nei visos kitos svetainės. Taigi praktiškai neįmanoma parašyti vienos duomenų nuskaitymo programos, kuri gali išgauti duomenis iš kelių tinklalapių. Kitaip tariant, jums reikia patyrusių programuotojų komandos, kad galėtumėte koduoti savo žiniatinklio įbrėžimo paraišką kiekvienai tikslinei svetainei. Kiekvienos svetainės paraiškos kodavimas yra ne tik varginantis, bet ir brangus, ypač organizacijoms, kurioms periodiškai reikia išgauti duomenis iš šimtų svetainių. Kaip tai yra, žiniatinklio išbrėžimas jau yra sudėtinga užduotis. Sunkumas dar labiau susilpnėja, jei tikslinė svetainė yra dinamiška.

Toliau pateikiami kai kurie metodai, naudojami sunkumams išgauti duomenis iš dinaminių tinklalapių.

1. Proxyzų konfigūracija

Kai kurių svetainių atsakas priklauso nuo geografinės vietos, operacinės sistemos, naršyklės ir įrenginio, naudojamo jiems pasiekti. Kitaip tariant, tose svetainėse duomenys, kurie bus prieinami Azijoje esantiems lankytojams, skirsis nuo turinio, prieinamo lankytojams iš Amerikos.Ši funkcija ne tik painioja žiniatinklio skaitytuvus, bet ir jiems truputį sudėtinga, nes jiems reikia išsiaiškinti tikslią nuskaitymo versiją, ir ši instrukcija dažniausiai nėra jų koduose.

Išskyrus problemą, paprastai reikia atlikti tam tikrą rankinį darbą, kad žinotumėte, kiek versijų yra konkrečioje svetainėje, taip pat sukonfigūruoti tarpinius duomenis, kad būtų galima surinkti duomenis iš tam tikros versijos. Be to, svetainėms, kurios yra konkrečios vietovės, jūsų duomenų grandiklis turės būti dislokuojamas toje pačioje vietovėje esančioje serveryje

2 versijoje. Browser Automation

Tai tinka svetainėms su labai sudėtingais dinaminiais kodais. Tai atliekama atlikus viso puslapio turinio naudojimą naršykle. Ši technika žinoma kaip naršyklės automatizavimas. Selenas gali būti naudojamas šiame procese, nes jis gali vairuoti naršyklę iš bet kurios programavimo kalbos.

"Selenium" iš tikrųjų yra naudojamas daugiausia bandymams, tačiau jis puikiai tinka duomenų ištraukimui iš dinaminių tinklalapių. Puslapio turinį pirmiausia perteikia naršyklė, nes ji rūpinasi "JavaScript" kodo pakartotinio inžinerijos iššūkiais, norėdami gauti puslapio turinį.

Kai pateikiamas turinys, jis įrašomas vietoje ir nurodytos duomenų taškai išgaunami vėliau. Vienintelė šio metodo problema yra ta, kad ji yra linkusi į daugybę klaidų.

3. Aptarnavimo siuntimo užklausos

Kai kurioms svetainėms prieš pateikiant reikiamus duomenis iš tikrųjų reikia tam tikrų naudotojo įvesties. Pvz., Jei jums reikalinga informacija apie restoranus tam tikroje geografinėje vietovėje, kai kurios svetainės gali prašyti reikalingos vietovės pašto kodo prieš pasiekdamos reikiamą restoranų sąrašą. Paprastai robotai paprastai yra sunkiai, nes jiems reikia įvesties. Tačiau, norėdami rūpintis problema, prašymai pateikti paštu gali būti parengti, naudodami atitinkamus jūsų grandymo įrankio parametrus, kad pasiektumėte tikslinį puslapį.

4. Gamyba JSON URL

Kai kurie tinklalapiai reikalauja AJAX skambučių, norėdami įkelti ir atnaujinti turinį. Šiuos puslapius sunku išvalyti, nes negalima lengvai atsekti JSON failo paleidiklių. Taigi, norint nustatyti tinkamus parametrus, reikia rankiniu būdu tikrinti ir tikrinti. Sprendimas yra tinkamo JSON URL su tinkamais parametrais gamyba.

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad dinaminiai tinklalapiai yra labai sudėtingi išvalyti, todėl jiems reikia aukšto lygio patirties, patirties ir sudėtingos infrastruktūros. Tačiau kai kurios "web scraping" įmonės gali ją tvarkyti, todėl gali tekti samdyti trečiosios šalies duomenų nuskaitymo įmonę Source .

December 22, 2017