Back to Question Center
0

Semalt - 8 pagrindinių "Google" grandiklių pranašumų

1 answers:

"Google" grandiklis yra svarbi priemonė "Google" nuorodos ir gali būti lengvai įdiegtos ant planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar kompiuterių įrenginių. Mokslams visada reikia informacijos, kad būtų galima paremti jų modelius ir įrodyti jų hipotezes. Panašiai įmonėms reikia išgauti duomenis, kad išplėtotų savo verslą ir siektų daugiau ir daugiau klientų visame pasaulyje. Toliau aprašytos kai kurios pagrindinės "Google" grandiklių pranašumos.

1. Rūšiuoti duomenys:

Duomenys paprastai rodomi nestruktūruotu ir neapdorotu pavidalu. "Google" grandiklis leidžia lengvai surinkti duomenis ir tvarkyti pagal jūsų poreikius. Tai padeda surinkti informaciją iš kontaktinių numerių, el. Pašto adresų, vardų ir naudotojų svetainių. Tai tinkama ištraukimo priemonė, kuri gali atskirti neorganizuotus duomenis naudinga informacija, suteikiant jums geriausių ir tiksliausių rezultatų.

2. "Scrape" profesionalų sąrašai:

Antroji pagrindinė "Google" grandiklių pranašumai yra tai, kad labai lengvai sugenda profesionalūs įrašai, todėl nereikia jaudintis dėl duomenų kokybės. Šis įrankis yra ypač naudingas el. Prekybos svetainėms, randa profesionalius sąrašus, tvarko duomenis ir per kelias minutes gauna pageidaujamus rezultatus.

3. Greitis ir tikslumas:

Naudodamiesi šia paslauga galite būti tikri, kad duomenys yra tikslūs. "Google" grandiklis žadina greitus rezultatus ir atlieka kai kurias užduotis tuo pačiu metu. Palyginti su kitomis įprastomis skreperiais, šis įrankis gali ištraukti informaciją iš kelių "Google" nuorodų su labai dideliu greičiu ir tikslumu palaikomas visą procesą.

4. Naudinga ir vertingos informacijos rinkimas:

Jei norite surinkti vertingos ir naudingos geografinės informacijos, galite panaudoti "Google" grandiklį, kad atliktumėte darbą.Įvairios žiniatinklio valdytojai ir organizacijos įgyvendina šią paslaugą, kad būtų lengviau gauti tiek topografinę, tiek geografinę informaciją. Tai turi neįprastus bruožus ir užtikrina be klaidų turinį.

5. Veiklos pranašumai:

Mes žinome, kad įvairiomis grandyklėmis siūlomos ribotos paslaugos ir nauda, ​​tačiau "Google" grandiklis yra aukšto lygio ir fantastinis aptarnavimas. Naudodami šį įrankį galite nuskaityti iki dešimties tūkstančių nuorodų, išsaugoti duomenis CSV ir JSON formatuose arba tiesiogiai atsisiųsti į standųjį diską naudodamiesi neprisijungus.Jis tinka programuotojams ir gali būti pasiekiamas per bet kurį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį.

6. Tikslinės dinaminės ir e-komercijos svetainės:

Naudodamiesi "Google" grandikliu, galite taikyti dinamines ir elektroninės komercijos svetaines. Pavyzdžiui, jei norite nuskaityti informaciją iš "Amazon" ir "eBay", galite lengvai naudoti šį įrankį, kad atliktumėte darbą. Tinklalapius su keliomis vietovėmis, valstybėmis, pašto kodais ir el. Pašto adresais galima išgauti per kelias sekundes. Be to, galite rinkti informaciją apie įvairius produktus, jų aprašymus ir vaizdus.

7. Gera žiniasklaidos įmonėms:

Žiniasklaidos bendrovės gali pasinaudoti šiuo įrankiu ir gali rinkti duomenis iš socialinės žiniasklaidos svetainių ir kasdien aptikti įdomias temas. Ši debesyje sukurta paslauga teikia realaus laiko duomenis, taupo laiką ir pagerina jūsų darbo efektyvumą.

8. Tinka kelionių įmonėms:

Kelionių įmonės, norinčios išvalyti duomenis iš interneto portalų, gali naudoti šį grandiklį, kad gautų savo darbą. Galite gauti informacijos iš "TripAdvisor" ir "Trivago" ir per kelias dienas pradėti savo kelionių portalą Source .

December 22, 2017