Back to Question Center
0

Koks yra geriausias būdas optimizuoti "Amazon" sąrašus naujokų pardavėjams?

1 answers:

"Amazon" yra didžiausia pasaulyje paieškos sistema, bent jau ta, kuri stengiasi parduoti bet kokius produktus, kuriuos galbūt galite įsivaizduoti. O tu esi pradedantiesiems pardavėjas ten, turėtum žinoti pagrindines žaidimo taisykles, kad išlikimas tikrai prabangioje rinkoje taptų jums daug lengvesnis. Ir geriausias būdas padaryti tvirtą pagrindą jūsų komercinei pažangai yra optimizuoti Amazonės sąrašus pagrindiniams tiksliniams raktiniams žodžiams, kad jūsų produktų pasiūlymai būtų aiškiai matomi produkto išrašuose. Štai kodėl aš ketinu duoti jums keletą trumpų patarimų ir gudrybių optimizuoti "Amazon" sąrašus, pvz., "Pro", net jei jūs vis dar atrodo kaip pradedantiesiems pardavėjas, kuris pradeda savo pirmuosius žingsnius iki pagrindinio mažmenininko sėkmės ten.

Kaip optimizuoti "Amazon" sąrašus, kaip ir "Pro"

Prieš ką nors dar kartą pažiūrėkime - "Amazon" paieškos optimizavimas visada prasideda formuojant puikiai pritaikytą detalių puslapį bet koks jūsų parduotas produktas. Kurdami šiuos elementus savo produkto detalių puslapyje, tikrai svarbu tiksliai ir visapusiškai išsamiai parašyti tikrai įtikinamą produkto puslapį, kuris leistų kiekvienam potencialiam klientui atlikti galutinį pirkimą, ypač su jumis ir niekur kitur. Štai kodėl aš rekomenduoju formuoti pagrindinius jūsų produkto detalių puslapio elementus, kad optimizuotumėte Amazonės sąrašus:

  • Produkto antraštė - turėtų būti visada unikali ir glausta. Padarykite tai taip tiksliai ir patraukliai, jei įmanoma, pagal "Amazon" bendrąjį prekės ženklų stilių. Atminkite, kad jūsų produkto pavadinimas yra geriausia vieta nustatyti pagrindinius tikslinius raktinius žodžius ir ilgalaikes paieškos frazes mažėjančia jų svarbos tvarka.Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jums primygtinai rekomenduojama vengti bet kokių pasikartojančių raktinių žodžių, naudojamų tiek produkto pavadinime, tiek likusiuose kitų produktų puslapių skyriuose.
  • kulka taškai - šis produkto detalių puslapio skiltis paprastai yra sudaryta iš penkių perdavimo ženklų pareiškimų. Padarykite, kad jie apimtų tik svarbiausią informaciją, kad jie apibūdintų jūsų prekės pagrindines savybes ir pranašumus. Tiesą sakant, "idealus" kulkų sąrašas skirtas reintegruoti svarbiausią informaciją, jau paskelbtą jūsų produkto pavadinime.

  • Produkto apibūdinimas - tai išplėstinė jūsų kulkų sąrašo dalis. Tokiu būdu jūsų produkto aprašymas skirtas pabrėžti pagrindines prekinio ženklo savybes, paremtas bendrosios kasdienio naudojimo / techninės priežiūros elementais. Apsvarstykite galimybę įtraukti šias savybes: produkto matmenis, amžiaus / sugebėjimų lygio tinkamumą, produkto turinį ir sąlygas, kilmės šalį ir tt. Tačiau atminkite, kad jūs niekada neturėtumėte įtraukti čia informacijos apie gamintoją ir kainodarą arba bet kokius duomenis, skirtus atvirai reklaminiams tikslams.
  • Produkto vaizdai - tai vaizdinių vaizdų rinkinys, kuriame pateikiamas papildomas produkto aprašymas ir jo bendra apžvalga, kurioje pateikiama kiekvieno pagrindinių funkcijų ir naudojimo būdų pusė. Šiame skyriuje rekomenduojama įtraukti šešis ar septynis įtikinamus produkto vaizdus, ​​kurie turėtų būti visiškai įtikinami kiekvienam potencialiam klientui, kuris mano, kad jums įsigyti pirkinį Source .
December 22, 2017