Back to Question Center
0

Kaip nustatyti geriausiai parduodamus Amazonės sąrašų raktinius žodžius?

1 answers:

Nereikšminga, kad sėkmingam produkto paleidimui kiekvienas pardavėjas turi turėti tinkamą Amazonės sąrašų optimizavimo raktažodžių pardavimo sąrašą.Vertinant tinkamą būdą, šios tikslios paieškos raktažodžių ir žodžių deriniai gali padėti jūsų pasiūlymams atsirasti priešais potencialius pirkėjus naudojant nuotoliniu būdu susijusį frazę, kad surastų jiems reikalingą informaciją.Todėl galbūt vienintelis būdas padidinti savo pajamas gaunančią verslo potencialą yra tai, kad jūsų produktas yra parduodamas su kuo didesne paieškos apimtimi ir todėl yra labai vertingos užklausos.Bet ar yra visuotinio požiūrio, kaip valdyti raktinius žodžius Amazonės sąrašams, pvz., Pro? Na, pažiūrėkime.

Geriausias pardavėjo požiūris į raktažodžius Amazonės aukcione

Prieš ką nors dar kartą pažiūrėkime - pagrindiniai paieškos varikliai (kaip ir pats "Google") vidutinis naudotojo apsilankymo laikas ir paspaudimų rodiklio metrika, siekiant priimti pagrįstą sprendimą skirti asmeninę reitingavimo poziciją kiekvienam tinklalapiui, randamam internetiniame indekse. Tačiau tuo pačiu metu "Amazon" "A9" paieškos algoritmas yra susijęs tik su vienu labai orientuotu į rinką tyrimu - konversijos rodikliu, rodančiu, ar gerai (ar ne) lankytojai yra konvertuojami iš potencialių klientų į realius pirkėjus. Tai reiškia, kad jūsų naujausia pardavimo pažanga ir teigiamų pirkėjų atsiliepimų skaičius taip pat yra įvertintas A9 algoritmu kaip labai stipriais reitingais.

Pradėkite savo raktinių žodžių tyrimą su proto dalimi

Taigi, kaip sėkmingai pagerinti "Amazon" leidimų išdavimą iš pat pradžių? Manau, kad visi, kurie parduoda ten (ir visų pirma naujus internetinius prekybininkus), turėtų pradėti nuo patrauklumo, kad jų gaminiai būtų patrauklesni, kad A9 būtų pripažinti kaip kokybiški, tikrai verta parodyti vis daugiau potencialių klientų, kurie internetu pirko "Amazon". Ir čia yra tai, kas gali jums daug padėti. Apsvarstykite žemiau pateiktą trumpą sąrašą, kuriame pateikiama paprastų pasiūlymų ir patarimų eilutė, pagal kurią galite nukreipti tinkamus Amazonės sąrašų raktinius žodžius į sklandų ir visiškai kontroliuojamas pastangas.

Formuokite savo pagrindinį Amazonės sąrašų tikslinių raktinių žodžių sąrašą

  • Pabandykite galvoti už dėžutės. Atminkite, kad tikslinė auditorija visais būdais gali ieškoti jūsų parduodamų daiktų - gali tapti jūsų galutiniu laimėjusiu raktiniu žodžiu ar ilgo uodegų paieškos kombinacija.
  • Nedvejodami tikrinkite tezaurą du kartus, kad rastumėte kokius nors kitus perspektyvius sinonimus, taip pat LSI raktinius žodžius, susijusius su jūsų produktu ar daiktų kategorija.
  • Įsitikinkite, kad kiekvieno raktinio žodžio paieškos apimtį apsvarstėte prieš įtraukdami ją į savo pagrindinį potencialiai laimėtojų kandidatų sąrašą. Aš rekomenduoju naudoti raktinių žodžių įrankius, pvz., "Merchant Words" arba "Keyword Inspector", kad padėtumėte gauti vidutines šios metrikos įvertinimus.
  • Turėkite omenyje, kad kartais iš tikrųjų atliekantys paieškos kombinacijas galima rasti net neteisingai užrašytais žodžiais, neprivalomomis vienos ar daugiskaitos formos versijomis, taip pat raktinių žodžių variantų, iš dalies susijusių su tuo pačiu tema Source .
December 22, 2017