Back to Question Center
0

Semalt: 5 būdai, kaip perpildyti savo SEO analizę naudojant žiniatinklio apkarpymą

1 answers:

Internetas yra pilnas patarimų apie SEO. Naudodamiesi žiniatinklio laužu , mūsų konkurentų svetaines galima sugrąžinti, kad būtų sukurtos strategijos, kuriomis jie gali būti pranašesni. Nesvarbu, ar jūs turite išvalyti pavadinimo žymą, meta aprašymus ar raktinius žodžius, norint atlikti savo darbą, turėtumėte naudoti teisingą turinio skreperį .

Čia yra 5 skirtingi būdai, kaip papildyti savo SEO analizę žiniatinklio išbrėžimu.

1. Konkurentų raktinių žodžių analizė:

Galite lengvai nuskaityti konkurentų svetainę ir gauti jos turinį raktinių žodžių analizei. Šiuo tikslu galite naudoti "SEMRush" ir ieškoti tinkamų raktinių žodžių. SEMRush yra išsamus duomenų kaupimo įrankis. Su juo galite nustatyti, kuriuos raktinius žodžius naudoja jūsų konkurentai. Taip pat galite sužinoti jo ilgalaikius ir trumpus raktinius žodžius ir geriau įvertinti svetainės reitingą.

2. Puslapių našumas:

Įvairios SEO priemonės ir paslaugos daugiausia skirtos domenams ir raktiniams žodžiams, kad jie būtų geresni. Svarbu išvalyti duomenis , kad pagerintumėte bendrą jūsų tinklalapių našumą. Ar norite padidinti srautą į savo svetainę ar tinklaraštį? "Google AdWords" API yra puikus įrankis, leidžiantis sugadinti duomenis ir lengvai nuskaityti jūsų tinklalapius. Be to, jis padeda pagerinti jūsų svetainės našumą ir padidina jo reitingą.

3. Meta-Data Extraction:

Kimono laboratorijos ir importas. io yra dvi neįvykdytos šlifavimo įrankiai . Jie padeda išgauti metaduomenis ir lengvai indeksuoti mūsų tinklalapius. Jei norite sužinoti, kodėl jūsų konkurentų svetainė yra geresnė nei jūsų, galite išbandyti bet kurį iš šių įrankių ir sužinoti tinkamus jūsų svetainės raktinius žodžius.Su importu. io ir Kimono, galite lengvai išgauti meta aprašymus, meta pavadinimus ir meta žymeles ir pagerinti savo svetainės našumą.

4. Ištrinti svetaines puslapio reitingui:

SEO tikslas yra padidinti puslapio reitingą pagal pateiktus raktinius žodžius. Visiems žiniatinklio valdytojams reikia "SEO" interneto grandiklio , kuris gali padėti jiems pagerinti bendrą jų svetainių našumą. Kai duomenys bus visiškai apkarpyti, galite jį paskelbti savo tinklaraštyje ir pritraukti prie jo kokybiško srauto. Galite pabandyti "Scrapy" - duomenų ištraukimo įrankis, kuris ištrina informaciją iš skirtingų svetainių be pagrindinių raktinių žodžių. Vienas iš būdų padidinti rangą - tai surasti, ką jūsų konkurentai daro ir imuliuoja savo svetaines.

5. Vidiniai ir išoriniai ryšiai:

Galima sakyti, kad žiniatinklio šveitimas ir SEO yra glaudžiai susiję. Geresniam paieškos reitingui visada reikia vidinių ir išorinių nuorodų. Su "Getleft", "ParseHub" ir "OutWit Hub" galite ne tik nuskaityti ir išgauti savo tinklalapius, bet ir kurti stipriąsias vidines nuorodas.

Naudodami žiniatinklio šveitimo įrankius galite lengvai nustatyti, kiek raktinių žodžių naudojate jūsų konkurentų svetainėje. Jūsų turinyje turėtų būti optimalus raktinių žodžių skaičius, kuris gali padėti išvengti raktinių žodžių įdėjimo. Be to, galite išvalyti naudingus duomenis iš vaizdo įrašų ir vaizdų. Naudodamiesi tinkamu šveitimo įrankiu , galite lengvai išgauti informaciją iš nuotraukų ir vaizdo įrašų ir gali padidinti savo reitingą tiek, kiek. Trumpai tariant, "web scraping" ir "SEO" gali padėti suprasti, kaip jūsų konkurentas pasiekia paieškos rezultatų viršūnę Source .

December 22, 2017