Back to Question Center
0

Kaip gerai vertinti "Amazon" ir tapti sėkmingu pardavėju ten?

1 answers:

Susitinkime su juo - jei norite suprasti, kaip gerai vertinti "Amazon" kaip tikrai sėkmingą pardavėją, jums reikia laikytis tokio teiginio kaip savaime suprantamo. Turiu galvoje, kad per daug e-komercijos ir "SEO" bendruomenės narių (ir net didelių pardavėjų) dažnai ignoruojama didelė galimybė - sutelkiant dėmesį tik į "Google" paieškos variklį. Žinoma, tai yra pasaulio paieškos gigantas. Tačiau dalykas yra tas, kad jei jūs parduodate "Amazon", ši perkrauta internetinė rinka turėtų būti kur kas svarbesnė jums, o ne kažkas kitas. Kodėl? Daugiausia dėl to, kad kai ateina būtent ieškant parduodamų produktų, "Amazon" turi kažką apie tris kartus daugiau paieškos apimties. Įspūdingas, ar ne? Taigi žemiau aš pasidalinsiu praktinių žinių dalimi, kad galėtumėte žinoti, kaip gerai vertinti "Amazon", kad galų gale taptumėte tikrai sėkmingu mažmeniniu prekybininku, parduodančiu ten.

Kaip gerai vertinti "Amazon"

Visų pirma, pažvelkime į pagrindinius pagrindinių paieškos sistemų reitingus (pvz., "Google"), ir kaip gerai vertinti "Amazon" - imamasi pagal mastą.

Konvertavimas ir vartotojų pasitenkinimas

Prieš ką nors dar svarbiausias "Google" ir "Amazon" įvairovės aspektas yra tai, kad pagrindinė paieškos sistema daugiausia yra skirta parduoti skelbimus - suteikiant jums greitus atsakymus ir priimant juos protingai grįžti už pakartotinę paiešką, kad atliktumėte daugiau paieškų, o galiausiai - suteiktumėte daugiau paspaudimų ant skelbimų. Dėl šios priežasties "Google" sėkmės metrika apytikriai grindžiama vidutiniu naudotojo apsilankymo laiku ir paspaudimų rodikliu. Tačiau tuo pačiu metu "Amazon" daugiausia dėmesio skiria daugiau pajamų arba bendros pajamos, nustatytos kiekvienam pirkėjui už tam tikrą parduodamą produktą ten. Tai reiškia, kad "Amazon" greičiausiai pertvarkys paieškos rezultatus, kad daugiau potencialių klientų būtų sėkmingai paversti realiais pirkėjais. Štai kodėl, jei norite sužinoti, kaip daugiau parduoti "Amazon", pirmiausia turėtumėte sutelkti dėmesį į savo konversijos tobulinimą.Tiesiog todėl, kad nuo A9 paieškos reitingavimo algoritmo požiūriu daugiau konversijų reiškia daugiau pinigų "Amazon" el. Prekybos verslo platformai.

"Amazon" našumo ir svarbos veiksniai

Dažniausiai pagrindiniai "Amazon" reitingavimo veiksniai yra suskirstyti į dvi skirtingas kategorijas: aktualumas. Ir čia mes pagaliau atvyksime į tašką - turėtumėte aiškiai atskirti šiuos du veiksnius, kad suprastumėte, kaip gerai vertinti "Amazon". Jie yra čia.

  • Veiklos veiksniai - viskas apie pagrindinius veikimo veiksnius (pats konversijos koeficientas, produkto kaina ir vaizdai) iš tikrųjų nėra pernelyg sudėtinga. Paprasčiau tariant, kiekvienas iš šių veiksnių suteiks galingą Amazon signalą, kad jūsų produktas greičiausiai parduos gerai, kai bus gerai.
  • Aktualumo veiksniai - ši kategorija reiškia pagrindines jūsų produktų puslapio sąrašo, naudojamo "A9", sritis, siekiant nustatyti, ar jūsų produktas tikrai yra susijęs su naudotojo paieška. Štai pagrindiniai jūsų įrašo elementai, kurie yra pripažinti pagrindiniais svarbiais veiksniais: produkto pavadinimu, prekės ženklu, kulka taškų sąrašu, produkto aprašymu, atsarginėmis paieškos sąlygomis, pardavėjo pavadinimu, sąranka, dienos procesu, filtro laukais, klientų atsiliepimais, kaip taip pat kaip ir jūsų bendrą pardavimų reitingą Source .
December 22, 2017