Back to Question Center
0

"Semalt" pristato "GitHub": pirmaujanti interneto grandiklis su daugybe funkcijų

1 answers:

GitHub yra viena iš labiausiai žinomų duomenų gavybos paslaugų. Šis įrankis gali nuskaityti daugybę tinklalapių lengvai nuskaitytiname ir keičiamo dydžio formatu. Tai geriausiai žinoma dėl savo mašinų mokymosi technologijų ir tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms. GitHub išskirtines savybes aptaria žemiau:

Mastelio

Naudodamiesi "GitHub", jūs galite ištraukti tiek daug tinklalapių, kiek norite, ir paversti duomenis į keičiamo dydžio formatą pvz., CSV ir JSON. Jūs taip pat galite stebėti duomenų kokybę, kai ją išbringa; "GitHub" apeina nenaudingas nuorodas ir greitai gauna gerai struktūruotus duomenis.

Minimizuotos klaidos

Skirtingai nuo kitų tradicinių duomenų nuskaitymo paslaugų, GitHub sugadina duomenis ir pataiso visas smulkesnes ir dideles klaidas automatiškai. Tai suteikia mums tikslią ir be klaidų informaciją ir kontroliuoja duomenų kokybę vieni. Taip pat galite nuskaityti PDF failus ir HTML dokumentus naudodami šį įrankį.

Atsparumas

GitHub geriausiai žinomas dėl patogios vartotojo sąsajos ir visada patikimos paslaugos. Jis nereikalauja jokios techninės priežiūros ir gali būti naudojamas mėnesius po mėnesių. Galite rinktis iš įvairių formatų ir leisti "GitHub" supjaustyti ir eksportuoti duomenis pageidaujamu formatu. Tai tinka pradedantiesiems, studentams, mokytojams ir laisvai samdomiems vertėjams.

Informacija apie įbrėžimus iš dinamiškų tinklalapių

GitHub galite nuskaityti informaciją iš paprastų ir dinamiškų tinklalapių. Šis įrankis taip pat sugeria duomenis iš socialinės žiniasklaidos svetainių, kelionių portalų ir elektroninės prekybos svetainių be jokių problemų. Be to, jis pakeičia pagrindinius HTML kodus ir automatiškai pašalina visas neesmines klaidas.

Gebėjimas valdyti ar kurti scenarijus ir agentus

Vienas iš išskirtinių GitHub savybių yra tai, kad jis gali valdyti ir kurti tiek agentus, tiek scenarijus. Šis įrankis lengvai taiko masės reguliavimo veiksmus ir per kelias minutes gali nuskaityti iki dešimties tūkstančių tinklalapių. Naudodamiesi "GitHub", agentų migracija ir vartotojų duomenų prenumerata tarp sistemų yra pagaminta be problemų.

Nestruktūrinius duomenis paverčia struktūrizuotais ir tinkamais duomenimis

Skirtingai nuo importo. io ir Scrapy, "GitHub" per kelias sekundes paverčia nestruktūruotus duomenis į organizuotus, tinkamus naudoti ir struktūruotus duomenis. Šis įrankis yra tinkamas programuotojams ir neprogramuotojams. Tai ne tik sugriežia jūsų tinklalapius, bet ir indeksuoja jūsų svetainę ir padeda jums generuoti daugiau potencialių klientų internete. Duomenys gali būti eksportuojami XLS, XML, CSV ir JSON formatais, taip palengvinant verslininkų ir įmonių darbą.

Pažangios agentai

"GitHub" gali kurti agentus per kelias minutes ir nereikia jokių programavimo ar kodavimo įgūdžių. Remiantis mašininio mokymosi technologija, šis įrankis automatiškai žymes rezultatus ir sugadina keletą URL tuo pačiu metu. Be to, ji gali perbraukti visą svetainę per kelias sekundes ir yra ypač naudinga naujienų, pavyzdžiui, CNN, BBC, The New York Times ir Washington Post.

Galbūt atėjo laikas įvertinti jūsų duomenų nuskaitymo būdus ir naudoti "GitHub", kad galėtumėte išplėsti savo verslą Source .

December 22, 2017