Back to Question Center
0

Kaip atlikti išsamų "Amazon" raktinių žodžių tyrimą?

1 answers:

Raktinių žodžių tyrimai yra neatskiriama "Amazon" optimizavimo kampanijos dalis, kurią reikėtų atlikti pradiniame produkto paleidimo etape "Amazon".Šis procesas reikalauja ieškoti visų tinkamų ir didelės apimties paieškos terminų, galinčių padidinti pardavimus. Svarbu pasirinkti visas tinkamas žodžių poras, kurias jūsų potencialūs klientai gali naudoti jūsų produktams ar susijusiems daiktams rasti. Tai yra raktas į sėkmę, nes produkto atitikimas naudotojo paieškos užklausai bus nustatomas pagal paieškos kriterijus, pagrįstus įrašu. Jei pamiršote bent vieną tikslinį paieškos terminą, jūsų galimybės pasirodyti vienos iš naudotojo užklausų paieškos rezultatuose bus mažesni. Norėdami išvengti pardavimo praradimo, turite analizuoti "Amazon" paieškos tendencijas ir sudaryti svarbiausių paieškos terminų sąrašą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip atlikti "Amazon" raktinių žodžių tyrimus kaip "pro". Visi šie patarimai grindžiami mūsų asmenine patirtimi. Taigi, galime juos vadinti praktiškais ir veiksmingais.

Patarimai ir įrankiai, kurie padės jums atlikti kokybiškus "Amazon" tyrimus

 • Asmeninė patirtis

labiausiai tinkami "Amazon" paieškos terminai yra patobulinti klientų batus. Štai kodėl pradėkite savo tyrimo kampaniją, galvodami apie tai, ką jūsų potencialūs klientai gali panaudoti norėdami rasti savo dalykus. Turėtumėte atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip tada, kai jie pirks jūsų produktus, kokius klausimus jie turės ir kokius daiktus jie gali nusipirkti, o ne jūsų produktą.

Surinkite visas paieškos sąlygas, kurios atsimins ir patikrinsite per socialinių tinklų kanalus, kad sužinotumėte, apie ką žmonės kalba apie jūsų produktą. Tai padės jums padaryti tam tikrus reikalingus jūsų įrašo pakeitimus ir užpildyti. Čia galėsite rasti kai kuriuos sinonimus, akronimus ir sutrumpinimus, kurie paprastai naudojami bendruomenėje.

 • "Amazon" automatinis užbaigimas

Ar kada nors įdomu, kaip naudoti "Amazon" raktažodžių tyrimų tikslais? Tai veikia gana paprasta. Paieškos laukelyje tiesiog palieskite kelis raides, o produktai automatiškai pasirodys kaip pasiūlymai. Ši automatinio užbaigimo funkcija nepateiks jums maksimaliai tikslių duomenų, nes joje rodomos daugiausiai paieškos terminai. Tačiau galite būti tikri, kad jums bus pateikti teisėti paieškos terminai, kurie gali būti įtraukti į jūsų produktų sąrašą.

Jums reikia tiksliai ir kantriai naudotis šia autokomplektuota funkcija. Turite sekti savo prekės pavadinimą abėcėlės raidėmis ir atkreipti dėmesį į tai, kas atvyksta. Turėtumėte rasti labiausiai tinkamus ir tvirtus paieškos terminus, kurie labiausiai atitiktų jūsų prekes. Be to, siūlomos kategorijos gali padėti jums surasti kitas grupes, kuriose būtų nurodyti jūsų produktai.

 • "Amazon" siūloma

Pagal "Amazon" reitingavimo gaires jūsų produktai bus matomi tik tuos paieškos terminus, kuriuos įtrauksite į savo sąrašą ir "backend". Tai reiškia, kad turėtumėte įtraukti į savo įrašą ne tik didelės apimties paieškos terminus, bet taip pat susijusius ilgalaikius raktinius žodžius, kurie maksimaliai padidins jūsų galimybes nukreipti potencialius klientus. Tačiau tai turėtumėte daryti tik tuo atveju, jei turite daugiau vietos raktažodžiams. Jūsų pagrindinė strategija turėtų apimti paieškos terminus, apibūdinančius jūsų produktą.

 • Konkurentų produktai

Jei norite rasti tinkamiausius paieškos terminus, praleidžiant per daug laiko ir pastangų, galite tiesiog padaryti konkurencinga analizė. Šis raktinio žodžio įkvėpimo šaltinis negali būti nepakankamai įvertintas. Ieškokite šių žodžių konkurentų produktų pavadinimuose, kulkose ir aprašymuose. Čia galite rasti vertingų raktinių žodžių, apie kuriuos nesuprantate. Įsitikinkite, kad produkto naudojimas yra įtrauktas į pavadinimą (f. e. riebiai odai; sausai odai; moterims ir kt. )

 • Tezauras

Aš visada sakau, kad šio sinonimiero galia nėra vertinama pagal jo tikrąją verta. Šis įrankis gali būti naudingas ne tik kalbininkams, bet ir "Amazon" prekybininkams. Tai ypač naudinga, kai kalbama apie produktus, kurie gali turėti daugiau nei vieną pavadinimą arba gali būti naudojami skirtinguose kontekstuose. Tezauras gali suteikti jums įvairių žodžių formų ir sinonimų.

Naudodamiesi šiuo raktažodžių tyrimų įrankiu, turėtumėte turėti omenyje šiuos aspektus:

 1. naudoti daugiskaitos ir singles žodžių formas;
 2. ieškoti žodžių, apibūdinančių daiktą, kurį jūs parduodate;
 3. nepamirškite bendrų klaidingų rašybos klaidų;
 4. nesistenkite rasti prekių ženklų sinonimų.
 • Raktažodžių tyrimų įrankiai

Visi anksčiau minėti raktažodžių tyrimų metodai gali būti veiksmingi, jei turite tik vieną produktų liniją ir daug Laisvalaikis. Tačiau jie gali suteikti jums tuos pačius rezultatus kaip ir raktažodžių tyrimų įrankiai. Jei atsakydami turite daug produktų ir norėtumėte padidinti pardavimus, profesionalus "Amazon" paieškos programinė įranga bus itin veiksminga jūsų verslui.

 • "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė

"Google" yra didžiausia paieškos sistema pasaulyje, didžiausias produktų tyrimams. Tai reiškia, kad dauguma "Google" paieškos duomenų bus panašūs į "Amazon". Naudodamiesi šiuo įrankiu galite sužinoti, ką jūsų potencialūs klientai ieško ir ieškodami paieškos terminų, kad taikytumėte "Amazon" mokėjimo už paspaudimą kampaniją.Šis įrankis yra laisvas naudoti ir gali suteikti jums tikslius duomenis internete. Naudodamiesi GKP, galėsite patikrinti paieškos tikslų paieškos apimtis ir analizuoti savo konkurentų reitingavimo pozicijas. Tačiau turėtumėte būti pasiruošę, kad GKP duomenys galėtų šiek tiek skirtis "Amazon", taigi jums reikės jį pakoreguoti.

Taigi, "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė yra apgauti, bet gali būti sudėtinga ją naudoti. Be to, jai reikia "AdWords" paskyros.

 • SEMRush

SEMRush yra profesionalus raktažodžių tyrimų įrankis, kuris padės jums gauti ilgas uodegas paieškos terminai grindžiami daugybe analizių ir tyrėjų. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite šnipinėti savo konkurentus ir sužinoti, kokius paieškos terminus jie suteikia daugiausiai lankytojų. Geriausia tai, kad jis gali parodyti raktažodžių pozicijas Source .

December 22, 2017