Back to Question Center
0

Įžymios interneto svetainės duomenų gavimui - Semalt patarimai

1 answers:

"Web scraper", taip pat žinomas kaip interneto rinkimas, yra metodas, naudojamas duomenims iš skirtingos svetaines. Naudojant žiniatinklio įbrėžimo įrankius, naudodamiesi "Hypertext Transfer Protocol", galite pasiekti tinklalapius ir išvalyti naudingą informaciją pagal jūsų instrukcijas. Šiuo tikslu naudojami robotai arba interneto robotai. Pirmiausia jie surenka duomenis ir įrašo juos į centrinę duomenų bazę. Kitas žingsnis - išvalyti vartotojams prasmingą informaciją ir eksportuoti failus į vartotojui patogius formatus. Tyrėjai ir rinkodaros specialistai naudoja žiniatinklio skreperius, norėdami gauti reikalingus duomenis. Toliau minimi keli garsiausių tinklalapių išgauti duomenis:

1. Kelionių svetainės:

Pastaraisiais mėnesiais turizmo pramonė klestėjo, o dabar ji yra viena iš labiausiai žinomų ir pelningų įmonių tinkle.Galite lengvai sukurti kelionių portalą ir pasiūlyti pigius vietinius ir tarptautinius skrydžius, viešbučius ir pervežimo paslaugas savo klientams. Tačiau turėtumėte įsitikinti, kad siūlomi pasiūlymai yra aukščiausio lygio. Tam gali prireikti išgauti duomenis iš kitų žinomų portalų, tokių kaip "TripAdvisor" ir "Trivago". "TripAdvisor" duomenys daug kartų buvo nukopijuojami, todėl galite lengvai kurti savo svetainę pagal savo duomenis.

2. Darbo skelbimų lentos:

Darbo taryba padeda mums rasti tinkamas pareigas, kad atitiktų mūsų lūkesčius ir išsilavinimą. Kai bendrovė paskelbia darbą, potencialios kandidatės pateikia savo atnaujinimus ir profilius. Ši procedūra atliekama tol, kol aptariama bendrovė nustato tinkamą kandidatą. Svarbiausias dalykas, kurį turi pateikti darbo taryba, - tai didžiulis darbo vietų rodymas. Taigi galite užmegzti daugybę žmonių ir augti savo verslą. Naudok "Kimono Labs" arba "Importuoti". io išgauti duomenis iš įvairių darbo skelbimų lentų ir kurti platformą, kurioje paklausa atitinka tiekimą. Kai duomenys bus išgauti, turėtumėte atsisiųsti jį į kietąjį diską. Taip pat įsitikinkite, kad duomenys yra tikslūs ir yra trumpas tiek ieškančio darbo, tiek darbo vietos teikėjo pristatymas.

3. Naujienų svetaines:

Jei norime stebėti dabartinius įvykius, svarbu nuskaityti naujienų straipsnius. Koks geriausias būdas gauti duomenis? Galite naudoti žiniatinklio skaitytuvą arba duomenų grandiklį (pageidautina importuoti. io) išgauti naudingą informaciją iš įvairių naujienų portalų. CNN, BBC ir kitos naujienų agentūros gali būti nukreiptos į importą. io ir "Kimono Labs". Kai turinys išgaunamas, galite jį paskelbti savo svetainėje ir taip pagerinti savo paieškos sistemos reitingą. Pavyzdžiui, jei norite naujienų straipsnių apie Donaldą Trumpą, rasite naudingos informacijos apie "Google" naujienas. Vienas iš pagrindinių naujienų svetainių nuskaitymo privalumų yra tai, kad jūs galite tai padaryti naudodami bet kurį įrankį ir visai nereikia programavimo įgūdžių. Pradedantiesiems - tai puiki proga išplėsti savo verslą ir išvalyti aukštos kokybės duomenis Source .

December 22, 2017