Back to Question Center
0

Semalt kalba apie penkias skirtingas būdas atsisiųsti visą tinklalapį, naudojamą neprisijungus

1 answers:

Kartais mes turime turėti prieigą prie svetainės turinio neprisijungę. Tam turime atsargines failų kopijas, tačiau dauguma prieglobos paslaugų nepateikia šios galimybės. Galbūt norėsime imituoti populiarios svetainės struktūrą, taip pat sužinoti, kaip atrodys jos CSS arba HTML failai. Visais atvejais gali būti įvairių būdų atsisiųsti visą svetainę neprisijungus prieigai. Naudodami vieną iš toliau išvardytų įrankių, galite patikimai atsisiųsti visą svetainę arba reikiamą puslapių skaičių. Kai jie reikalauja autentifikavimo, galite pasirinkti nemokamas versijas ir nemokėti nieko už papildomų planų. Šios priemonės ypač tinka pradedantiesiems ir vidutinėms įmonėms.

1. HTTrack

HTTrack yra garsi programa arba programinė įranga, skirta atsisiųsti visą svetainę. Jo patogi ir moderni sąsaja eksponentiškai palengvina vartotojų darbą. Jums tiesiog reikia įterpti svetainės URL, kurį norite išvalyti, ir atsisiųskite jį prieigai neprisijungus.

Galite atsisiųsti visą svetainę arba pažymėti kelis puslapius, kad jie būtų automatiškai atsiųstos į kietąjį diską. Jūs taip pat turite nurodyti, kiek vienu metu jungtis, kurią norite atidaryti atsisiųsti. Jei konkretaus rinkmenos siuntimas užtrunka per ilgai, galima nedelsiant atšaukti procesą.

2. Getleft

"Getleft" yra palyginti nauja ir moderni programa, kurioje yra daug funkcijų ir patogi sąsaja. Atsisiuntę ir paleidę, norėdami pradėti, turite paspausti "Ctrl + U". Įveskite URL ir išsaugokite katalogus. Prieš pradedant atsisiuntimą Getleft paklaus, kiek failų norite atsisiųsti ir ar jie apima tekstus ir vaizdus. Kai atsisiuntimas bus baigtas, mes galime naršyti visą svetainę neprisijungę.

3. PageNest

PageNest savybės yra panašios į "Getleft" ir "HTTrack". Turite įvesti svetainės adresą ir atsisiųsti jį į kietąjį diską. Vartotojams reikalingi tokie pagrindai kaip svetainės pavadinimas ir kur jis turėtų būti išsaugotas. Taip pat galite pasirinkti pageidaujamas parinktis ir koreguoti jos nustatymus.

4. Cyotek WebCopy

Naudodami "Cyotek WebCopy", norint autentifikuoti turite naudoti iš anksto nustatytus slaptažodžius.Taip pat galite kurti taisykles su šia naujausia programa ir visą vietą atsisiųsti iš karto, kai naudojatės neprisijungus. Visas atsisiųstos svetainės dydis ir bendras failų skaičius rodomas dešiniajame darbalaukio kampe.

5. Vikipedijos sąvartynai

"Wikipedia" nerekomenduoja naudoti paprastų įrankių, tokių kaip "Import". io ir "Kimono Labs", kad būtų galima atsisiųsti duomenis naudojimui neprisijungus. Vietoj to ji visada rekomenduoja "Wikipedia" sąvartynus, nes ši programa užtikrina kokybiškus rezultatus. Galite atsisiųsti visą svetainę XML formatu, išgaunant duomenis, kurie yra naudingi jūsų svetainėje arba internetiniame versle Source .

December 22, 2017