Back to Question Center
0

Lengviausias ir efektyviausias žiniatinklio šlifavimo įrankis - Semalt nuomonė

1 answers:

Web scraping tools are used to collect, mine and scrape data from different sites. Dauguma paieškos sistemų naudoja apkarpytus duomenis, norėdami nuskaityti tinklalapius ir sužinoti, apie ką šiuo metu kalba tinklas. Netechniniams naudotojams sunku sužinoti, kokie žiniatinklio laužo įrankiai yra geriausi. Priešingai, rinkos tyrėjai ir analitikų kompanijos naudoja pažangią žiniatinklio įbrėžimų ir skaitytuvų programinę įrangą, kad atliktų savo darbus ir be problemų pasirinktų tinkamą įrankį.

1. "Outwit Hub":

"Outwit Hub" yra "Firefox" papildinys su daugybe duomenų ištraukimo ir žiniatinklio nuskaitymo funkcijų. Tai supaprastina jūsų internetinę paiešką ir gali saugiai išgauti duomenis tinkamu ir patikimu formatu. Outwit Hub turi patogią sąsają ir per kelias minutes gali ištrinti visą svetainę. Tai vienas iš geriausių ir paprastiausių žiniatinklio tikrinimo įrankių internete.

2. Importuoti. io:

Tai yra nemokama svetainė r, kuri leidžia dalintis dienoraščių ar svetainių į kietąjį diską. Šis žiniatinklio tikrinimo įrankis nuskaito konkrečius tinklalapius ir išsaugo nuskaitytų duomenų kokybę prieš atsisiųsdamas į savo įrenginį. Galite nustatyti skirtingus nustatymus, kad sukonfigruotumėte, kaip jūsų svetainė bus nuskaityta. Importuoti. Io nėra virtualus DOM ar "JavaScript" analizavimas.

3. Scraperwiki:

"Scraperwiki" yra populiarus svetainių skaitytuvas, kuris yra nemokamas. Jis nedelsiant pateikia gerai nuskaitytus duomenis ir yra prieinamas "Linux", "Windows", "Unix" ir "Sun Solaris" sistemoms. Naudodamiesi "Scraperwiki", galite lengvai atsisiųsti failus, nuotraukas ir vaizdo įrašus be jokių kodų. Proxy palaikymas taip pat pasiekiamas naudojant šį žiniatinklio tikrinimo įrankį, siekiant padidinti greitį ir užtikrinti autentifikavimą.

4. Octoparse:

Octoparse yra labai galingas web scraper . Tai tinka visų rūšių duomenims ir visada gauna tikslius rezultatus. "Octoparse" gali būti naudojamas nukopijuoti svetaines, kuriose yra daug galimybių ir funkcijų. Jis turi du pagrindinius režimus (Išplėstinis režimas ir vedlio režimas) ir tinka tiek programuotojams, tiek neprogramuotojams. Jo "point-and-click" vartotojo sąsaja leidžia paimti savo duomenis teksto, HTML ir Excel formatu ir per keletą sekundžių atsisiųsti jį į kietąjį diską.

5. Kimono:

"Kimono" yra vienas iš geriausių ir lengviau naudojamų svetainių skaitytuvų tinkle. Galite jį naudoti, kad išsklaidytų kelias svetaines ir tinklaraščius bei atsisiųstumėte visą svetainę kietajame diske. Tai geriausiai žinoma dėl patogios vartotojo sąsajos. Kai paleisite "Kimono", galėsite įvesti URL ir paryškinti duomenis, kuriuos norite nuskaityti. Tai padės išsaugoti sugadintus duomenis savo duomenų bazėje, kad galėtumėte ją naudoti bet kada ir bet kur. "Kimono" palaiko daugiau nei 13 kalbų ir teikia FTP paramą savo vartotojams.

6. Mozenda:

"Mozenda" yra žinomas pratęsimas, kuriame yra daug funkcijų ir funkcijų. Tai naudinga duomenų tyrėjams, skaitmeninių rinkodaros specialistams ir programuotojams. Galite eksportuoti savo duomenis į "Google" skaičiuokles, o "Mozenda" niekada nesumažės kokybės. Tai puiki priemonė tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams, kurie tinkamai veikia jūsų naršyklėje Source .

December 22, 2017