Back to Question Center
0

Kas yra "HTML Extractor"? Semalt pristato garsius įrankius ištraukti tekstą iš HTML dokumentų

1 answers:

HTML ekstraktorius arba grandiklis yra priemonė, ištraukianti metažymus, meta aprašymai ir turinio dalis. Norint gauti duomenis iš paprastų HTML dokumentų, jums reikia tik pagrindinių kodavimo įgūdžių. Tačiau sudėtingiems HTML dokumentams reikia naudoti patikimus turinio ištraukimo įrenginius arba grandiklius. Yra skirtingos programavimo kalbos, tokios kaip Java, Python, PHP, NodeJS, C ++ ir JS, kurių reikia išmokti išgauti turinį iš paprastų ir sudėtingų HTML failų. Jūsų užduotims, susijusioms su HTML, geriausi yra šie įrankiai.

1. Importuoti. io:

Importas. Io yra vienas iš geriausių interneto turinio skreperių ir HTML ištraukėjų. Jis veikia keliomis kalbomis ir supjausto jūsų HTML dokumentą, pateikdamas duomenis lentelių ir sąrašų pavidalu. Ši programa suteikia galimybes atsisiųsti metaduomenis JSON formatu.

2. Octoparse:

Naudodamiesi Octoparse, galite išgauti didžiulį duomenų kiekį iš skirtingų tinklalapių. Tai vienas iš efektyviausių HTML ištraukiklių internete, kuris gali nuskaityti duomenis tiek struktūrizuotose, tiek nestruktūruotose formose. Octoparse grabuoja naudingus duomenis iš vaizdų, HTML failų, tekstinių failų, vaizdo įrašų ir garso.

3. Uipath:

Naudodamiesi Uipath, galite lengvai automatizuoti formų pildymą ir navigaciją. Tai yra tikslus, paprastas ir nuostabus HTML ištraukėjas ir turinio grandiklis internete. Uipath nuskaito duomenis JS, Silverlight ir HTML formomis, pateikdamas jums tiksliausius ir pageidaujamus rezultatus.

4. Kimono:

"Kimono" veikia gana greitai ir nukopijuoja turinį iš naujienų ir kelionių portalų. Tai gerai programuotojams ir kūrėjams. Ši HTML ištraukimo priemonė per valandą ištraukia informaciją iš šimtų tinklalapių. "Kimono" leidžia jums gauti duomenis vaizdų, vaizdo įrašų ir teksto forma.

5. Screen Scraper:

Ekranas Scraper yra vienas iš geriausių skreperių, kurie padeda lengvai išgauti duomenis iš įvairių HTML dokumentų. Jis gali atlikti tiek sudėtingas, tiek paprastas užduotis ir turi daug navigacijos ir tikslios duomenų ištraukimo parinkčių, kad gautumėte naudos iš to. Tačiau Screen Scraper reikia šiek tiek programavimo ir kodavimo įgūdžių. Be to, šis įrankis pateikiamas tiek nemokamai, tiek aukščiausios klasės versijoje ir idealiai tinka jūsų HTML failams.

6. Scrapy:

Scrapy yra aukšto lygio turinio ir ekrano šveitimo programa, kuri tinka jūsų HTML dokumentams. Tai galinga sistema, naudojama indeksuoti tinklalapius ir lengvai išgauti duomenis iš tinklaraščių ir svetainių. "Scrapy" yra efektyvus HTML dokumentams ir jūs galite stebėti savo duomenų kokybę, kol jis yra apdorojamas.

7. ParseHub:

"ParseHub" pernelyg dažnai perduoda užklausas žiniatinklio tikrintojams ir naudoja pažangią mašininio mokymo technologiją, kad būtų galima identifikuoti HTML dokumentus ir išvalyti naudingus duomenis iš jų. "ParseHub" suderinamas su "Linux", "Windows" ir "Mac OS X".

8. Šlamšto ekspertai:

"SpamExperts" įrankis identifikuoja ir pašalina el. Pašto šlamštą . Be to, jis apdoroja jūsų HTML failus ir yra galingas HTML ištraukėjas. Kai kurios jo geriausios parinktys yra bet kurio HTML failo sinchronizavimas ir konfigūravimas. Jis gali būti dislokuotas vietoje ir debesyse. "SpamExperts" stebi išeinančius ir gaunamus duomenis, pateikdama jums geriausius galimus rezultatus Source .

December 22, 2017