Back to Question Center
0

Kokie įrankiai gali būti naudojami atliekant "Amazon" raktinių žodžių tyrimus?

1 answers:

Raktinių žodžių tyrimai yra svarbus Amazonės paieškos optimizavimo kampanijos etapas. Tinkama prieiga prie tikslinių "Amazon" paieškos raktinių žodžių gali padidinti jūsų pajamas ir pagerinti jūsų produktų poziciją.

Jūs tikriausiai matėte per optimizuotus produktų pavadinimus, kuriuose yra daug nereikšmingos su "Amazon" susijusios informacijos apie raktinius žodžius.Tačiau turime pripažinti, kad šie produktai yra aukšto rango Amazonės paieškos rezultatų puslapyje. Jums gali būti įdomu, kodėl vartotojai spustelėja tokius ilgus šlamšto ieškančius pavadinimus ir įsigyja šiuos produktus. Iš tikrųjų, vartotojai natūraliai nesiskiria nuo tokių pavadinimų, tačiau "Amazon" algoritmas yra tinkamas ir aprašomasis. Štai kodėl tokius pavadinimus galite susidurti "Amazon" paieškos rezultatų puslapio viršuje. Dabar nariai, kurie naudoja šiuos ilgus pavadinimus, žino, kaip veikia "Amazon A9" algoritmas. Norėdami kurti gerai optimizuotus pavadinimus, internetiniai prekybininkai atlieka raktinių žodžių tyrimą, norėdami nustatyti tikslius paieškos terminus, kuriuos jie nori taikyti. Naudodami unikalų "Amazon" raktinių žodžių tyrimų įrankį, jie nustato būsimų raktinių žodžių paieškos apimtis ir įtraukia tinkamus produkto pavadinimo, aprašymo, kulka taškų, dažniausiai užduodamų klausimų, atsiliepimų, netgi vaizdų variantus.

Šiame straipsnyje aptarsime, kokius įrankius galite panaudoti, kad galėtumėte rasti tinkamiausius jūsų produkto paieškos terminus ir kaip jis gali padėti jums pagerinti savo reitingą ir pardavimus. Taigi leiskite mums atidžiau pažvelgti į profesionalius įrankius ir praktines strategijas, kad surastumėte puikius raktinius žodžius jūsų verslą internete.

"Amazon" raktažodžių tyrimų įrankiai

  • "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė

"Google" raktinių žodžių planavimo priemonė - yra prieinami plačiajai auditorijai. Tai nemokama ir patogi vartotojui. Be to, pateikiami tiksliausi duomenys. Šis įrankis gali padėti įvertinti kiekvieno raktažodžio ir raktinių frazių paieškos apimtis. Be to, tai suteikia jums galimybę rasti kitų susijusių frazių. Kiekvieną minutę "Google" renka terabaitą duomenų, todėl "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė yra ta, kur galite gauti tikslią statistinę informaciją apie tai, kiek paieškų gauna tam tikras raktinis žodis ar frazė.Galite susiaurinti paiešką pagal geografines ir auditorijos funkcijas (amžius, lytis ir tt). ). Tai ypač naudinga, jei norite reklamuoti savo produktus "Amazon" ar kitose prekybos platformose.


Norėdami pradėti naudoti "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę, turite sukurti nemokamą "AdWords" paskyrą. Kai turėsite savo paskyrą, Raskite raktinių žodžių planavimo priemonę skirtuke Įrankiai. Čia galite pradėti paiešką naudodami keletą pagrindinių raktinių žodžių ir palaipsniui pereiti prie konkretesnių ilgų uodegų paieškos terminų, kuriuos vartotojai ieško. Norėdami atlikti šią užduotį, turite atidaryti skiltį "Ieškoti naujų raktinių žodžių ir gauti paieškos apimties duomenis" ir įterpti tikslinį raktinį žodį į skirtuką "Jūsų produktas ar paslauga".Galiausiai spustelėkite mygtuką "Gauti idėjas". Todėl jūs gausite susijusių raktinių žodžių sąrašą. Tačiau turite įsitikinti, kad ieškote pagal raktinių žodžių idėjas, o ne pagal skelbimų grupės idėjas.

"Google" raktinių žodžių planavimo priemonė suteiks jums vidutinį mėnesinių susijusių raktinių žodžių paiešką. Faktinis paieškos apimtis "Amazon" gali skirtis nuo duomenų, kuriuos gausite "GKP". Tačiau šie duomenys bus santykinai tokie patys, kurie padės jums nustatyti, kurie raktiniai žodžiai suteiks jums daugiausiai lankytojų "Amazon".

Išsamus kitų "Amazon" raktažodžių tyrimų įrankių aprašymas Semalt "Questions and Answers " puslapis Source .

December 22, 2017