Back to Question Center
0

Kas sukuria gerą "Amazon" raktinių žodžių įrankį su išmatuojamu našumu?

1 answers:

Visi, kurie susipažinę su Search Engine Optimization, žino, kad beveik neįmanoma tapti sėkmingu "Amazon" interneto prekybininku be raktinių žodžių įrankio, kuris daug lengviau padėtų. Kas yra taip svarbu tinkamai pasirinkti? Tiesiog todėl, kad neišvengiamai turėsite stebėti pagrindinius tikslinių produktų raktinius žodžius, ištirti naujus ilgalaikius paieškos kombinacijas ir ieškoti potencialiai laimėtų produktų galimybių, kurių iki šiol neįtraukėte į savo įrašą.

Apskritai, pagrindinis tikslas tikriausiai yra bet koks patikimas "Amazon" raktinių žodžių įrankis - aptikti mažai konkurencingą daugiausiai perspektyvių pirkėjų raktinių žodžių, palyginti su palyginti dideliu pirkimo ketinimu padėti daugiau potencialių klientų paversti realiais pirkėjais. Bet kaip pasirinkti tinkamą variantą, kuris puikiai atitiktų jūsų poreikius ir verslo tikslus? Na, tai priklauso.

Tai, kad tikrai geras internetinis pagalbininkas yra skirtas padėti jums rasti tinkamus raktinius žodžius ir ilgas uodegas paieškos frazes, kurios sukurtų maksimalų naudotojo ketinimą. Tokiu būdu tikimasi, kad jums išsiuntins didesnę paieškos apimtis. Galų gale, siekiant padidinti sėkmingai įvykdytų sandorių Amazonės rinkoje skaičių, savo ruožtu žaliąja šviesa suteiks jūsų geresnį reitingą per tam tikrą laiką. Iš esmės kiekvienas geras raktinių žodžių tyrimų sprendimas - ar tai yra vienas raktinių žodžių tyrimų įrankis, internetinė platforma su universaliu įrankių rinkiniu, profesionalios stebėjimo / automatizavimo programinė įranga ar specialiai pritaikytas "raktų" pasiūlymas - yra skirtas suteikti jums šias paslaugas ir privalumus:

  • Didžiausias sėklų raktinių žodžių kiekis.
  • Laiko paieškos apimties metrika.
  • Bendra MUP norma.
  • Didelių raktinių žodžių pasiūlymai.
  • Tiksliai apskaičiuotas raktinių žodžių konkurencijos lygis.
  • Konkurencinis įžvalgos ir rango sekimas.

SkyRocket

Šis "Amazon" raktinių žodžių įrankis gali padėti generuoti maksimalų raktinių žodžių, ieškokite užklausų dėl savo produktų sąrašo, kad visada būtų naujausia ir kad būtų geresnių galimybių, kad jie būtų rodomi arčiau pirkinių paieškos viršuje. Be kitų, "SkyRocket" gali padėti jums lengvai surinkti iki 200 svarbiausių raktinių žodžių, glaudžiai susijusių su konkrečiu ASIN, pateikti praktines rekomendacijas dėl pagrindinių tikslinių raktinių žodžių, kuriuos verta apsvarstyti jūsų parduodamų produktų atžvilgiu, ir padėti jums nustatyti pirmenybę pagrindiniams elementams, reikalingiems jūsų prekybos sąrašo optimizavimas.

Raktinių žodžių inspektorius

Tai dar viena puiki galimybė tapti jūsų nuolatine "Amazon" raktinių žodžių priemone, galinti visiškai pašalinti visus tuos siūlomus raktinius žodžius ir likusius perspektyvius paieškos sujungimus, susijusius su jūsų produktu / kategorija. Turėdama didelę duomenų bazę, apimančią maždaug 40 milijonų paieškos terminų, kuriuos naudoja "Amazon" gyvi pirkėjai, raktinių žodžių inspektorius žino apie efektyviausius raktinius žodžius, kuriuos randa jūsų artimiausi priešininkai.Ir jūs niekada netvarksite su pernelyg didžiulėmis sumomis ar bet kokiais didžiuliais neapdorotų duomenų rinkiniais - net jūsų konkurentų raktinių žodžių sąrašas, supakuotas su tūkstančiais skirtingų paieškos terminų, gali lengvai tapti patogia skaičiuokle, kurioje yra tik gerai suskirstyti ir rūšiuojami duomenys. Ir nepamirškite, kad taip pat galite pasinaudoti šia plačia priemone, norėdami vairuoti PPC kampanijas ir pagerinti savo reklamavimo rezultatus Source .

December 22, 2017