Back to Question Center
0

Ar yra bet koks atvykstamas "Amazon" raktinių žodžių paieškos paslaugų teikėjas, ar aš turiu gauti programinės įrangos įrankį?

1 answers:

Visi žino, kad yra daugybė įvairių internetinių paslaugų, "Amazon" raktinių žodžių paieškos įrankių ir visapusiškų riebalų sistemų, kad padėtų jums tai, kad tikrai reikia daug laiko ir darbo reikalaujančių veiksmų.Nors kai kuriuos iš jų galima lengvai rasti atviroje prieigoje (bent jau turint jų bazines versijas galima nemokamai), likusios iš jų yra kaip mokamos paslaugos, teikiamos tiek su gyvybės / periodišku prenumerata, tiek su galimais mokesčiais už veiksmą (i. e. priklausomai nuo to, kiek operacijų ten faktiškai dirba). Bet ką daryti, jei aš sakau, kad "Amazon" pagal numatytuosius nustatymus turi raktažodžių paieškos režimą, tačiau vis dar naudojamas ne kiekvienas pardavėjas, parduodantis ten? Aš turiu galvoje, kad jūs taip pat galėtumėte susipažinti su produktų raktiniais žodžiais - tiesiogine prasme tuščia ranka.

"Amazon" automatinio užpildymo parinktis

Tai gali atrodyti kaip "nereikšminga", tačiau "Amazon" galite naudoti numatytąją automatinio užpildymo funkciją kaip raktinių žodžių paieškos priemonę. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad turite keletą sėklų minčių ar idėjų dėl ilgo uodegos paieškos variacijos. Čia viskas, ko jums reikia - įvesti į "Amazon" paieškos juostą - ir naudoti automatinio užpildymo pasiūlymus, kad būtų naudinga jūsų nauda.

"Amazon PPC"

Kitas numatytasis būdas pateikti savo produktą prieš svarbiausius paieškos raktažodžius. Tiesiog tegul "Amazon" atlieka darbą už jus - naudodamiesi mokėjimo už paspaudimą kampanijomis automatiškai ištraukite keletą naujų nišų raktinių žodžių, ar ne taip populiarūs paieškos terminai tik vis populiaresni iki šiol. Žinoma, vienintelė sąlyga yra tai, kad jums reikės įrašyti objektą, taip pat papildomus pinigus, kurie bus išleisti tam tikslui.

Ryklys "Amazon" raktinių žodžių paieškos priemonė

"AMZ Shark" įrankis yra labai paprastas būdas nukreipti tinkamą produktų raktinių žodžių rinkinį kartu su susijusiais LSI sinonimais kaip pritraukti ilgiau ieškomų frazių ir atskleisti geresnes nišą, kurias iki šiol naudoja jūsų artimiausi konkurentai. Viskas, ko jums reikia čia, yra tiesiog įvesti vieną sėklos raktinį žodį - ir jūs baigėte. Pasinaudokite tikrai masyviu sąrašu, kuriame yra šimtai naudingų raktinių žodžių pasiūlymų, susijusių produktų idėjų ir įprastų ilgalaikių paieškų tendencijų, vyraujančių šiuo metu. Tiesiog pagalvokite, kas gali būti naudinga jūsų verslui ir kas tikriausiai turėtų būti atidaryta ateityje.

Pardavėjas Prime

Tarp kitų galingų ir labai tiksliai nukreiptų "Amazon" raktinių žodžių paieškos įrankių, "Seller Prime" greičiausiai yra geriausias, padedantis greitai aptikti kai kuriuos iš pelningiausių raktinių žodžių ir potencialiai pelningus ilgalaikius raktinius žodžius. "tail" paieškos frazės, glaudžiai susijusios su jūsų rinkos nišą ar prekių kategoriją. Net jos nemokama versija pasirodė esanti ypač laiminga, kad atitiktų mano pagrindinį tikslinių raktinių žodžių sąrašą. Tačiau pardavėjo "Prime" mokama versija gali padėti jums dar labiau pažengusiems raktinių žodžių tyrimams, optimizavimui ir raktinių žodžių stebėjimui, taigi, kad pasitraukimas iš šio "cutthroat" rinkos konkurencijos gali tapti šiek tiek labiau valdomas Source .

December 22, 2017