Back to Question Center
0

Semalt: geriausia duomenų saugojimo duomenų kaupimo duomenų bazė

1 answers:

"Postgres" - tai duomenų bazė, ir išvalyti. Neseniai "Postgres" išleido integruotą funkciją, žinomą kaip "JSONB", kur "B" reiškia dvejetainį failą. Jei pateikiate struktūrizuotus duomenis, kurie gali būti pateikti kaip JSON ("JavaScript Object Notation"), "Postgres" analizuoja duomenis ir saugo duomenų rinkinius dvejetainiu formatu. Jei jūsų nuskaitymo kampanija yra pagrįsta "JSON", "Postgres" yra geriausias duomenų rinkinys, kurį reikia apsvarstyti.

Ar "Postgres" tvarko kinų tekstą?

Kai kurie žiniatinklio valdytojai kėlė klausimus, ar "Postgres" tvarko kinų tekstus. Atsakymas į šį klausimą yra didelis taip. Kuriant duomenų bazę, jūsų programa ir duomenų bazės tvarkyklė yra du veiksniai, kurie labai svarbūs. "Postgres" yra internetinė duomenų surinkimo duomenų bazė, kuri veikia su "Unicode" palaikymu. Kuriant savo Postgres duomenų bazę apsvarstykite galimybę nurodyti UTF-8 koduotę.

Postgres JSONB vs. NoSQL duomenų bazė

NOSQL yra nemokama ir lengvai naudojama duomenų bazė, kurioje saugomi duomenys atviroje formoje. Pavyzdžiui, jei jūs gaunate duomenis apie finansų rinkas, turite būti atsargūs, kaip saugomi jūsų duomenys. Būtent čia kyla problema. NoSQL duomenų bazėje nėra duomenų struktūros patikrinimų. Jei praleidote šį žingsnį, galų gale turėsite duomenis nenuskaitomuose formatuose.

Postgres, kita vertus, leidžia tinklaraštininkams ir rinkodaros specialistams naudoti duomenų vientisumo galimybę. "Postgres", "Web scraping" duomenų bazių parduotuvės, išgauti duomenys dvejetainiuose formatuose. Ši duomenų bazė palaiko tiek HSTORE, tiek JSON versijas.

"Postgres" našumas

"Postgres" yra našiausia duomenų bazė, naudojama daugybei duomenų, išgautų skirtingomis kalbomis, saugoti. Ši duomenų bazė sukurta tiek paieškos rezultatams, tiek filtrams. Postgres JSONB taip pat žinomas dėl kai kurių kalbinių simbolių, pvz., Kinų, tvarkymo. Kitos Postgres funkcijos apima:

  • Duomenų ištraukimas su visiškai charakteristikų palaikymu;
  • greitas filtravimo ir paieškos užduočių vykdymas;
  • Gerai struktūrizuotų duomenų, išgautų iš HTML žymų, saugojimas;
  • išgauti duomenis iš įbrėžimų vietų ir saugoti juos į skaitomuosius formatus;

Kodėl Postgres JSONB?

Naudinga duomenų bazė turėtų optimizuoti indeksus ir klasifikuoti duomenis į kelis duomenų rinkinius realiuoju laiku. Neleiskite, kad vėlavimai ir laiko praleidimai paveiktų jūsų nuskaitymo projektą. "Postgres" naudoja genetinius suskirstymus, kad suskaidytų duomenis į įvairias duomenų bazes, kad juos būtų lengviau surasti.

Duomenų kaupimas yra ne viskas apie atsako trukmę ir laiką. Atnaujinantis aspektas imasi visko. Naudokite grupes, kad galėtumėte įkelti papildomus elementus ir išjungti indeksavimą, kol baigsite įklijuoti savo duomenis. Tai padeda klientams vienu metu įkelti kelis duomenų rinkinius.

Paprasto elemento indeksavimas niekada nebuvo toks lengvas. Naudodamiesi "Postgres" interneto apkarpymo duomenų baze, galite greitai indeksuoti bendrą dalyką, suskirstydami temą į kitą eilutę ir susiejant įrašą sveikuoju išoriniu raktu. Nurodykite užsienio klavišų sveikąjį skaičių, kad gautumėte rezultatus.

Ar saugojote didelius duomenų rinkinius, ar susimaišoite dokumentus ir tradicines stalo struktūras? Nereikia nerimauti dėl to. Leiskite "Postgres JSON B" atlikti darbą už jus. Naudojant "Postgres" interneto apkarpymo duomenų bazę nereikia iš naujo analizuoti Source .

December 22, 2017