Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apibūdina puikią Web scraping paslaugą

1 answers:

Su mokslo ir technologijų pažanga, būdą įmonės klesti visame pasaulyje yra didžiulis. Kiekvieną dieną įdiegiami nauji duomenų kaupimosi metodai, kurie daro didelę įtaką įmonėms ir surenka tikslią informaciją iš pagrindinių ir pažangių tinklalapių. Duomenų įbrėžimas ar turinio paieškos padeda padidinti mūsų verslo perspektyvas. Mes galime lengvai prognozuoti rinkos tendencijas gerai organizuotais ir gerai struktūrizuotais duomenimis.

Kas yra SiteScraper?

SiteScraper yra puikus duomenų kaupimo ar turinio paieškos įrankis, tinkamas skaitmeniniams rinkodaros, socialinės žiniasklaidos ekspertams ir gerai žinomoms įmonėms. Naudodami šį įrankį galite suvokti prekes ir išteklius, kurie yra paklausūs ir gali išaugti jūsų verslą. "SiteScraper" yra nemokamų ir papildomų versijų. Nemokama programinė įranga turi ribotą skaičių parinkčių, tačiau priemokų planas atrakins įvairias funkcijas, kurių nerandate jokiame kitame turinio kasybos tarnyboje. Žemiau aptariamos kai kurios iš svarbiausių funkcijų, kurios geriausiai leidžia pasirinkti "SiteScraper".

1. Tai padeda identifikuoti duomenų modelius

Skirtingai nuo kitų įprastų duomenų kaupimo ar turinio kasybos paslaugų, "SiteScraper" protingai identifikuoja jūsų duomenų modelius ir gauna jums gerai išgautą informaciją iš skirtingų tinklalapių. Vienas iš pagrindinių "SiteScraper" kūrimo tikslų yra tai, kad galite nuskaityti duomenis iš mėgstamų svetainių be sąveikos, nes šis įrankis automatiškai atlieka užduotis ir nereikalauja turėti tam tikrų programavimo įgūdžių.

2. Tai sugadina daugiapakopio kategorijų sąrašus

"SiteScraper" yra vienas iš tų nedaugelio duomenų surinkimo ir turinio paieškos įrankių, kurie gali patogiai išvalyti kelių lygių kategorijas ir svetainių sąrašus. Tai reiškia, kad galite naudoti šį įrankį ir išvalyti reikiamus duomenis iš "eBay" ir "Amazon" tipo internetinių parduotuvių. Jūs taip pat galite nukreipti kelionių portalus ir naujienų svetaines naudodami "SiteScraper" ir gali kurti sąrašus ir kategorijas, kuriuos galite nuskaityti, be jokių problemų. Jo kategorijos šlifavimo funkcija naudinga išgauti informaciją iš produktų pagal skirtingų kategorijų internetinių parduotuvių parduotuves.

3. Ieškoti raktinių žodžių

"SiteScraper" raktinių žodžių paieškos funkcija leidžia jums lengvai atlikti paiešką ir rasti tinkamus raktinius žodžius, kol jūsų duomenys bus nukirpti.Tai reiškia, kad išgauti duomenys turės daugybę raktinių žodžių ir frazių, kurie padės geriau įvertinti ar indeksuoti jūsų svetainę.

4. Galingas kodavimo funkcija

Nors SiteScraper yra lengva naudoti ir turi patogią sąsają, unikali ir nuostabi funkcija yra reguliarios išraiškos. Yra skirtingos galimybės užfiksuoti duomenis iš HTML kodų, "JavaScript" kodų ir "SiteScraper" minų pagal jūsų reikalavimus. Galite taip pat taikyti reguliarius išraiškos norimuose tinklalapiuose, kol "SiteScraper" pradės kasinėjimus arba išbringa jūsų duomenis.

5. Darbas anonimiškai per tarpinį serverį

Naudodamiesi "SiteScraper", galite nuskaityti duomenis, neleisdami pasauliui atpažinti ar identifikuoti savo IP adreso. Šis įrankis gali dirbti anonimiškai per proxy serverį ir slepia jūsų HIP adresą, užtikrinant, kad duomenų saugykloje būtų užtikrintas saugumas ir privatumas.Galite pasirinkti iš įvairių serverių, kad paslėptumėte savo IP adresą ir užtikrintumėte savo saugumą ir apsaugą internete Source .

December 22, 2017