Back to Question Center
0

Ar galėtumėte suskaičiuoti kokybiškas internetines svetaines pastatyti Atgalinės nuorodos?

1 answers:

"Link building" yra tai, kaip įsigyti nuorodų į kitas svetaines. Uždirbę natūralios nuorodos sulčių, jūs pagerinsite savo interneto šaltinio reputaciją ir padidinsite savo poziciją "Google" paieškos rezultatų puslapyje. Kuo daugiau kokybiškų gaunamų nuorodų turėsite, tuo aukštesnis rangas gausite iš paieškos sistemos. Be abejonės, atgalinės nuorodos yra svarbiausi reitingavimo veiksniai. Paieškos sistemos atsižvelgia ne tik į gaunamus saitus, bet ir jų kokybę.

Yra daug būdų, kaip kurti internetines atgalines nuorodas į jūsų svetainę. Daugiausia jie gali būti suskirstyti į juodo skrybėlių SEO nuorodų kūrimo metodus (nuorodų ūkius, nuorodų tinklus, suklastotus straipsnius, nepageidaujamus dienoraščių komentarus, katalogų pateikimus ir kt.) Ir "baltųjų skrybėlių" SEO nuorodų kūrimo metodus (svečio paskelbimas, kokybiškų tyrimų kūrimas pagrįstas turinys, socialinės žiniasklaidos rinkodara ir kt.). Dauguma žiniatinklio valdytojų norėtų gauti greitus rezultatus ir nurodyti spammy nuorodą statybos būdai. Tokie būdai pažeidžia "Google" žiniatinklio valdytojo gaires ir yra pažymėti kaip draudžiami šlamštas internete. Šiomis dienomis "Google" gali lengvai aptikti visus bandymus žaisti reitingavimo sistemą ir nubausti svetaines, kurios užsiima spamerių nuorodų kūrimo schemomis.

Tačiau ne visos pastato nuorodos yra šlamštas, o iš tikrųjų 2017 m. Sukuriant nuorodas vis tiek daro didelį poveikį jūsų svetainės optimizavimui ir pagerinimui reitinguose.

Šis straipsnis yra skirtas aiškiai paaiškinti Atgalinės nuorodos vaidmenį paieškos optimizavimas. Aš ketinu paaiškinti, kaip "Google" priima jūsų atvykstamasis nuorodas ir koks šaltinis yra geriausias nuorodų kūrimo tikslais.

Kaip "Google" priima jūsų Atgalinės nuorodos?

"Google" aktyviai kovoja su nepageidaujamais laiškais. Jis bando aptikti visas apgaulingas veiklas ir nekenčia įsigytų nuorodų. "Google" rūpinasi naudotojo paieškos patirtimi ir siekia pateikti jiems geriausius paieškos rezultatus. Štai kodėl tie žiniatinklio valdytojai, kurie generuoja šilumos parašą ir įgyja reitingavimo sugebėjimus, kurių jų interneto šaltiniai gali nepakenkti, taikant griežtas "Google" nuobaudas deindeksacijos ir reitingavimo forma. Jei "Google" būtų įsitikinusi, kad jie, naudodami algoritminius skaičiavimus, nustatytų šiukšlių nuorodas, visa interneto rinkodaros pramonė nebūtų kalbėjusi apie karą dėl mokamų nuorodų.

Vietoj to, "Google" vertina natūralių nuorodų kūrimo būdus, kai pagrindinis žiniatinklio valdytojų tikslas nesulaukia daugiau gaunamų nuorodų, tačiau vartotojams suteikiamas kokybiškas ir naudingas turinys. Jei jūsų turinys vertas vartotojo dėmesio, jis bus susieti su ja pagal savo valią. Šiuo atveju jums nereikia išleisti jokių centų į nuorodų pastatą. Jūs tiesiog apdovanosite žmones už sunkų darbą.

Kodėl jums reikia sukurti internetinius Atgalinės nuorodos į aukštą PR svetaines?

Įeinantys nuorodos turi daug pranašumų už paieškos rezultatų. Naudodami aukštų PR atgalinius ryšius, jūsų svetainė galės gauti daugiau prekės ženklų autorių ir kokybės nuorodų sulčių, kurios gali būti sudėtingos, teigiamai veikia jūsų svetainės reitingą.Šiame straipsnyje mes nusprendėme pateikti kokybiškų aukšto rango interneto šaltinių, kuriuose pateikiamos netobulintos nuorodos, sąrašas.

Didelės PR svetainės, kuriose atliekami internetiniai dublikų grįžtamieji ryšiai:

http: // www. google. Ru / local / add

http: // www. juoktis. Ru /

http: // www. straipsnių bazė. Ru /

http: // www. Technorati. Ru /

http: // www. straipsniai. org /

http: // www. savęs išaugimas. Ru /

http: // www. rinkti. Ru /

http: // www. straipsnis-turinys-karalius. Ru /

http: // www. articlessubmitter. Ru /

http: // www. gera infohome. Ru /

http: // www. seosubmitarticle. Ru /

http: // www. premium articles. biz /

http: // www. geltona spalva. Ru /

http: // www. Bigbook. Ru /

http: // dir. yahoo. Ru /

http: // www. ask-dir. Ru /

http: // www. Massivelinks Source . lt /

December 22, 2017