Back to Question Center
0

Kaip sukurti pelningą grįžtamojo ryšio profilį, naudojant "dofollow" grįžtamųjų ryšių generatorių?

1 answers:

Visi svetainių savininkai svajoja padaryti savo verslą internete matomą potencialiems klientams. Štai kodėl jie vykdo sudėtingą rinkodaros kampaniją, apimančią paieškos variklių optimizavimą, socialinės žiniasklaidos rinkodarą, "dofollow" Atgalinės nuorodos ir kt.Jei turite kažką pasidalinti su platesne auditorija, tikrai turite tai padaryti.

Nuoroda pastatas yra viena iš svarbiausių paieškos sistemų optimizavimo dalių. Įeinantys nuorodos yra labai svarbios, kad pasiektų aukščiausią vietą paieškos rezultatų puslapyje ir pritrauktų potencialius klientus. Jie daro jūsų turinį matomą jūsų tikslinei auditorijai ir padidina jūsų investicijų grąžą.

Statyba atvykstamojo ryšio nėra raketų mokslas, tačiau gauti autorines aukštosios PR svetaines gali būti pernelyg sudėtinga pradedantiesiems. Laimei, žiniatinklyje yra daug profesionalių "dofollow" atgalinio ryšio generatorių, taip pat paieškos optimizavimo konsultantai ir nuorodų kūrėjai, kurie padės jums gauti kokybiškų nuorodų sulčių iš aukštų PR svetainių.

Šiame straipsnyje aš pasidalinsiu su jumis keletą patarimų, kaip nemokamai sugeneruoti "dofollow" grįžtamąją nuorodą. Be to, čia rasite keletą prieinamų "dofollow" Atgalinės nuorodos, kurios gali palengvinti išorinių nuorodų kūrimą.

Žiniatinklio šaltiniai, kurie naudojami kaip "dofollow" grįžtamojo ryšio generatoriai

Čia rasite interneto šaltinių sąrašą, kuriame per trumpą laikotarpį galite nemokamai atsisiųsti "dofollow". Aš ketinu kalbėtis apie tokius žinomus interneto šaltinius kaip "Microsoft", "Facebook", "Google" ir kt.

Prieš pradedant kalbėti apie šiuos šaltinius, norėčiau paminėti, kad yra dviejų rūšių Atgalinės nuorodos: dofollow ir nofollow. Kai kurie iš aukšto PR svetainių teikia abi šių nuorodų tipus - "Google+", "YouTube" ir kt. Priešingai, tokios populiarios socialinės platformos kaip "LinkedIn" ir "Facebook" leidžia kurti tik "nofollow" Atgalinės nuorodos.

Trumpai tariant, "dofollow" grįžtamieji ryšiai yra tie, kurie perduoda nuorodų sultis iš vieno šaltinio į kitą ir padeda kelti svetainės reitingą pagal tam tikrą raktinį žodį. "Dofollow" grįžtamieji ryšiai leidžia kurti prekės ženklą ir parodyti "Google", kaip gerbiamas interneto šaltinis. "Nofollow" Atgalinės nuorodos yra nuorodos, kurios nesuteikia jokios nuorodos sulčių ir neturi įtakos jūsų puslapio reitingui. Tačiau jie vis tiek gali padaryti jūsų grįžtamojo ryšio profilį stipresnę, jei jie gaunami iš didelės PR interneto šaltinių.


 • Microsoft

"Microsoft" šaltinis, kuris turi daug naudos vartotojams iš viso pasaulio. Štai kodėl jis turi aukščiausią PageRank. Gaukite įvairias nuorodas iš šios svetainės, padidinsite savo prekės ženklą ir padidinsite svetainės reputaciją "Google" akyse.

Norėdami sukurti "dofollow" Atgalinės nuorodos iš "Microsoft", turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Sukurti naują paskyrą "Microsoft".
 2. Prisijunkite ir eikite į profilio skiltį.
 3. Atidarykite nuorodų skyrių ir pridėkite nuorodą į tikslinį inkaro tekstą.
 4. Norėdami užbaigti šią procedūrą, spustelėkite mygtuką "Išsaugoti".
 • Google Plus

"Google Plus" yra "Google". Galite gauti kokybiškas atgalines nuorodas iš šio šaltinio, atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie "Google Plus" naudodami "Gmail" paskyrą.
 2. Sukurkite naują tinklaraščio puslapį.
 3. Tada patikrinkite savo puslapį.
 4. Ir pagaliau pridėkite nuorodą į URL skyrių.
 5. Paspauskite mygtuką "Išsaugoti" Source .
December 22, 2017