Back to Question Center
0

Semalt siūlo galingą žiniatinklio įbrėžimo įrankį

1 answers:

"Spider-voras" įrankis yra gana nauja duomenų nuskaitymo ir nuskaitymo programa, savo tinklalapius ir atrenka pagrindinius vietoje esančius elementus, todėl jums lengviau analizuoti puslapio ir off-puslapio SEO. Galite nemokamai atsisiųsti šią programą arba pasirinkti papildomą planą, kad galėtumėte pasinaudoti išplėstinėmis funkcijomis.

Ką galite padaryti su "Spider" įrankiu "SEO"?

Skirtingai nuo kitų įprastų duomenų surinkimo ar ištraukimo programų, "SEO Spider" įrankis yra lankstus, greitas ir paprastas naudoti ir leidžia analizuoti rezultatus realiuoju laiku. Ji renka duomenis, leidžiančius generaliniams direktoriams priimti pagrįstus sprendimus. Kai kurios jos naudos yra aprašytos žemiau.

1. Raskite sulūžusius saitus

Naudodamiesi SEO spider įrankiu, galite rasti neveikiančią nuorodą į savo svetainę ir lengviau pats nuskaityti tinklalapius.Ši programa nedelsdama nuskaito svetainę ir suranda tokius saitus kaip 404. Be to, jis taiso sugedusius saitus ir padeda rasti serverio klaidą. Taigi, "Spider" įrankis "SEO" yra "viskas viename" duomenų ištraukimo ir žiniatinklio nuskaitymo įrankis. Jis randa URL ir juos iš karto nustato jums.

2. Analizuokite puslapio pavadinimus ir metaduomenis

Skaitymo proceso metu galite lengvai analizuoti puslapio pavadinimus ir metaduomenis. "Spider" įrankis "SEO" stebi meta aprašymų kokybę ir nurodo klaidas, trūkstamus žodžius, trumpas arba ilgas eilutes arba jūsų svetainėje dubliuojamą turinį.

3. Išgauti duomenis naudodami XPath

Dabar galite lengvai rinkti duomenis iš tinklalapių HTML naudojant "SEO Spider" įrankį. Jo CSS kelias ir XPath daro jūsų darbą lengviau ir geriau, nei kiti panašūs duomenų ištraukimo ir nuskaitymo programos. Šis įrankis surenka informaciją iš metažymų, antraščių, kainų nustatymo svetainių ir per porą minučių nuskaito gerai nuskaitytus duomenis.

4. Sukurkite XML žemėlapių svetaines

Kita "SEO Spider" įrankio nauda yra tai, kad ji sukuria naudotojams XML svetainių schemas ir ateina su sudėtingesniais konfigūracijos parametrais. Jūs galite pakeisti savo svetainės dažnumą ir pakrovimo greitį ir greitai pagerinti jo reitingą. Be to, šis įrankis siūlo skirtingus svetainės šablonų šablonus.

5. Integruokite su savo "Google Analytics" paskyra

Galite prijungti arba integruoti "SEO" voratinklio įrankį su savo "Google Analytics" paskyra ir surasti naudingų duomenų, gerinant jūsų svetainės atsijungimų rodiklį, pokalbius ir seansus. Kai duomenys bus visiškai išgauti, šis įrankis bus paskelbtas ir padės jums gauti pajamų internete.

6. Peržiūrėkite robotai ir direktyvas

Dabar kiekvienas gali lengvai peržiūrėti robotais užblokuotus URL. "txt", "X-Robots" žymenys ir meta robotai, dėka "SEO Spider Tool", kad tai būtų įmanoma. Jis automatiškai ištaiso sugadintus URL ir iškart gauna pageidaujamus rezultatus.

7. Atraskite pasikartojančio turinio

Galite lengvai atrasti pasikartojančius interneto puslapius internete naudodami "Spider" įrankių rinkinį. Iš dalies dubliuojamas turinys automatiškai suremontuojamas. "SEO Spider" įrankis patikrina jūsų puslapių pavadinimus, turinį ir kokybės aprašus, įsitikindamas, kad nė vienas jūsų tinklalapis nėra kopijuojamas tinkle.

8. Konkurentų patikrinimas

Jei norite patikrinti savo konkurento svetainę ir norite suvokti, kokio tipo duomenis jis buvo nukopijęs, turėtumėte pabandyti "SEO Spider Tool". Tai yra vienintelė interneto šveitimo programa ir duomenų nuskaitymo programa, kuri leidžia palyginti savo reitingą su konkurentais ir iš karto gauna naudingos informacijos Source .

December 22, 2017