Back to Question Center
0

Ar galima gauti Atgalinės nuorodos iš PR10 svetainių?

1 answers:

Tikriausiai tai atrodo per daug, kad būtų tiesa. Tačiau viskas yra tikra, jei turite protingą požiūrį į problemą. Jūs turite žinoti, kad yra daug galimybių gauti PR 10 Atgalinės dienos kiekvieną dieną. Viskas ko jums reikia, kad atidarytumėte akis ir ausis, visada ieškokite naujų nuorodų kūrimo galimybių. Reikia stengtis išbandyti efektyvesnius nuorodų kūrimo būdus nei svečių dienoraščiai arba komentuoti saitus, kad gautų aukštąsias PR įeinančias nuorodas.

Pabandykime aptarti galimus būdus, kaip gauti PR10 atgalinius saitus. Kai kurie žiniatinklio valdytojai linkę manyti, kad vienintelis būdas gauti aukštos kokybės atvykstamasis nuorodas yra fantastinis turinys. Jei jūsų turinys yra naudingas, gausite ekologiškas išorines nuorodas. Tačiau tai yra toli nuo realybės. Galų gale jis dirbs, bet kas ilgai laukia. Kitas įprastas PR10 "backlink" kūrimo būdas - sukurti puikų turinį ir padaryti reklamos kampaniją jūsų rinkos nišoje, kurioje interneto svetainių savininkai ir tinklaraščių autoriai turėtų susieti su jumis.


Tačiau abu šie ryšių kūrimo strategijos realiai nėra veiksmingi. Visų pirma, neįmanoma sukurti fantastiško turinio, suteikiančio naudotojams informacijos, kurią jie niekada negirdėjo. Tai užima daug laiko ir pastangų kurti tokį kokybišką turinį. Kita problema yra ta, kad jūsų turinys nėra susietas vertas. Šiuo atveju galite tikėtis vidutinio ar žemo kokybės interneto šaltinių. Aplinkosauga šioje situacijoje neveikia. Be to, minties įtakojai gauna daugybę prašymų sukurti nuorodų kūrimo galimybes kiekvieną dieną. Daugeliu atvejų jie paprasčiausiai praleidžia jūsų prašymus net skaitant turinį.

Puikus sprendimas ir, beje, mano gyvenimo kredo, yra viską daryti patys, neatsižvelgiant į kitus. Pažiūrėkime, kaip tai veikia.

Sukurkite savo Atgalines nuorodas

Tai gali atrodyti beprotiška, bet jūs galite kurti savo grįžtamąją nuorodą į kitus aukštus PR interneto šaltinius. Pvz., Mane domina tokie PR 10 internetiniai šaltiniai kaip "Google", "Reddit", "Facebook", "LinkedIn", "YouTube" ir kt. Šios svetainės leis jums sukurti savo kokybiškas, tinkamas Atgalines nuorodas ir pagerinti svetainės reitingą. Negalite įdėti savo nuorodos į šias populiarias interneto platformas. Vienoje iš šių svetainių reikia sukurti tinkamą, kokybišką ir tinkamą buvimą, o tada palikti savo Atgalines nuorodas. Jums reikia sukurti gerą profilį ir užpildyti jį su maksimalia atitinkama informacija. Jūsų pagrindinė užduotis yra kurti daug turinio, kuris yra susijęs su jūsų nuoroda. Tokiu būdu jūs padarysite savo nuorodą galingą ir kontekstinę.

Kitu etapu turite sukurti nuorodas tarp visų interneto šaltinių, kuriuose yra jūsų puslapis. Pavyzdžiui, jei jūs paskelbiate naują įrašą "Facebook", turite jį susieti su "LinkedIn", "Instagram", "Pinterest", "Twitter" ir kitomis paskyromis. Ir atvirkščiai, kad visi puslapiai patys turėtų Atgalinės nuorodos. Kaip rezultatas, jūs gausite puikias "PR 10" Atgalines nuorodas savo pastangomis, neišleisdami jokių centų Source .

December 22, 2017