Back to Question Center
0

Kaip susieti atgalinius ryšius per atitinkamą susietą turtą?

1 answers:

Tai tinkama diskusija tema, daugiausia dėl to, kad užtikrinant ilgalaikę pažangą, susijusią su jūsų "backlinks" aplinka, niekada negalima pasiekti tik sukuriant lengvai susietą, net aukščiausios kokybės turtą. Žinoma, labai svarbu sužinoti, kaip sukurti Atgalinių nuorodų kūrimą, palaikant gerą susietą turtą. Kas yra geras susietas turtas? Apskritai, geras susietas turtas reiškia dalinai pertvarkytą puslapio turinį, kuris padės jums generuoti daugiau akcijų, sekti, užsiprenumeruoti, praleisti ir tt, taip pat sakydamas, kad pasveikinti savarankišką natūralių nuorodų kūrimo procesą. Tačiau dalykas yra tas, kad kiekvienas susietas turtas pats reikalauja reklamos - ir šią labai paprastą idėją vis dar dažnai per mažai vertina skaitmeninės rinkodaros ir SEO. Taip, jie žino, kaip įtraukti naudotojus į atgalinius ryšius, kuriuos turėčiau pripažinti, pvz., Naudojant pažangias vizualiai patrauklių ir protingo turinio platinimo priemones. Bet turime susidurti su tuo - likusius internetinius reklamos ir rinkodaros darbus pernelyg dažnai pamirštama, net ir iš tikrųjų tinkamų interneto rinkodaros specialistų ir interneto verslo savininkų. Štai kodėl aš ketinu išsiaiškinti viską apie efektyviausius metodus, kad galėtumėte sužinoti, kaip padaryti daugiau atgalinių nuorodų turinio rinkodaros srityje.

Prieš ką nors dar, tai yra tai, ką mes turime laikyti savaime suprantamu dalyku - turinio rinkodara beveik nieko bendro neteikia priespaudos susieti įsigijimą, bent jau tiesiai. Turiu omenyje, kad jūsų turinio strategija, pritaikyta masto mastu, iš tikrųjų negali būti naudojama kaip "grandies magnetas". "Tačiau tai, ką galima padaryti, yra suderinti dalį visų jūsų pastangų - būtent, siekiant paskatinti nuolatinį jūsų verslo svetainės ar tinklaraščio prisijungimą prie komercinio komponento. Taigi, žemiau pateikiamas trumpas taškų sąrašas, skirtas jums padėti.

  • Galimybių analizė - tai pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti jūsų ryšių įtraukimo ir įsigijimo kampanijai. Viskas ko jums reikia realiam "kickass" startui - tai atpažįstamas vardas tinkamoje nišoje arba verslo sektoriuje - vieta, kuri sukuria galimybes kokybiškam nuorodos statybai.

  • Naudojimo galimybė - kitas svarbus dalykas, kurį reikia apsvarstyti jūsų susietam turtui. Žinoma, gali būti daug skirtingų būdų ir formų sverto, daugiausia priklausomai nuo stipraus rinkos konkurencijos, rinkos įvairovės tipo, būdų, kaip padidinti pastangas, kad būtų pasiekti tikslai, taip pat gauti galimybes suderinti su jūsų biudžeto paskirstymu. pačios internetinės reklamos sąlygos, taip pat kūrybingas ir protingas turinio platinimo schemas.
  • Konkurencinga analizė, siekiant maksimaliai išnaudoti "top link" įsigijimo strategijas, kurias jau naudojo jūsų rinkos konkurentai, taip pat atsižvelgdami į tai, kad turite daugiau galimybių išvengti sunkių spąstų, kuriomis jau sugaunami jūsų nesėkmingi oponentai.
  • Bendruomenės dalyvavimas siekiant akcijų, paminimų, nuorodų ir švino kartos platinimo internete.
  • Dėl neveikiančios nuorodos kūrimo ir protingo nuosavybės teisių naudojimo.
  • Besivystančios verslo partnerystės, glaudesnė integracija į skerspjūvį ir abipusis konsultavimas dėl būsimų iniciatyvų, skirtų dar didesniam bendruomenės dalyvavimui ir susiejimui Source .
December 22, 2017