Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pristato žiniatinklio ištraukimo įrankių sąrašą

1 answers:

Nesvarbu, ar turite kurti svetainę, ar reikia atsinešti RSS, su tiksliais, naudingais ir autentiškais duomenimis, galite naudoti ekrano įbrėžimų ir duomenų ištraukimo programas.

Jei norite reguliariai kaupti gaminio duomenis iš svetainės, turite pasirinkti "Mozenda". Ir jei jums reikia nuskaityti skirtingus kelionių portalus, socialinės žiniasklaidos svetaines ir naujienų parduotuves, tada Uipath ir Kimono jums geriausiai tinka.

Su šių 3 įrankius, galite automatizuoti užpildymo projektus ir gali tyrinėti internete.

1. Kimono

"Kimono" yra garsi žiniatinklio duomenų ištraukimo ir ekrano grandymo programa. Tai idealus tiems, kurie nori įjungti savo verslą gyvais duomenimis, o jums nereikia kodavimo įgūdžių, kad gautumėte naudos iš "Kimono". Tai gali sutaupyti laiko ir užpildyti jūsų svetainę su sumuštiniais duomenimis. Jums reikia atsisiųsti ir įdiegti šį įrankį, paryškinti savo puslapio elementus ir pateikti keletą pavyzdžių, kad "Kimono" galėtų tinkamai atlikti savo funkcijas. Tai nemokama programa su skirtingomis savybėmis ir tinka įmonėms ir laisvai samdomiems vertėjams. "Kimono" pažymi savo duomenis JSON ir CSV formatais ir sukuria jūsų tinklalapių API, todėl juos saugo savo duomenų bazėje ir vėliau naudojate.Tai nereikalauja puslapių navigacijos ir pagreitina duomenų ištraukimo darbą.

2. Mozenda

Mozenda - tai nemokama darbalaukio programa ir ekrano šveitimo programa. Tai padeda mums išvalyti visus duomenis iš neribotų tinklalapių. Ši paslauga apdoros visus tinklalapius kaip galimą duomenų šaltinį, o jums nereikia jokių programavimo įgūdžių, kad gautumėte naudos iš Mozendos. Tai buvo rekomenduojama daug programuotojų ir SEO ekspertų. Jums tiesiog reikia pateikti savo tinklalapius ir leisti "Mozenda" atlikti savo užduotis. Galite lengvai pasiekti "Mozenda" API ir gauti tikslią informaciją. Tai padės mums per ekrano ištraukimo procesą per savo ekrano nuotraukas ir gali apdoroti šimtus tūkstančių tinklalapių per valandą. Ši programa yra paprasta naudoti ir nereikalauja jokių techninių įgūdžių. Kartais "Mozenda" gali nuskaityti duomenis ir apdoroti tinklalapių puslapius iki 24 valandų, o tai yra vienintelis šio įrankio trūkumas.

3. Uipath

"Uipath" specializuojasi kurdami įvairius tinklalapius ir tvarkydami daugybę svetainių vartotojams. Tai yra viena iš patikimiausių ir geriausių ekrano grandymo ir duomenų ištraukimo programų. Tai puikiai tinka tiek programuotojams, tiek žiniatinklio kūrėjams ir gali lengvai pralenkti visas duomenų ištraukimo problemas, pvz., Puslapių navigaciją. Tai sugadina ne tik jūsų tinklalapius, bet ir skirtingus PDF failus. Jums tiesiog reikia atidaryti šį žiniatinklio įbrėžimo vedlį ir paryškinti informaciją, kurią reikia nuskaityti. Per keletą valandų "Uipath" nuskaitys tūkstančius tinklalapių, pateikdama tikslius ir atnaujintus duomenis atitinkamose stulpeliuose Source .

December 22, 2017