Back to Question Center
0

Kaip kurti "dofollow" Atgalinės nuorodos tinkamu būdu?

1 answers:

Atgalinės nuorodos yra būtinos bet kurioms internetinėms įmonėms. Webmasters labai nori gauti Atgalinės nuorodos į savo tinklalapius, nes tai gali prisidėti prie SEO pastangų ir padidinti svetainės reitingą. Atsižvelgdama į paskutinius "Google" reitingavimo atnaujinimus, svetainių savininkai bijo sukurti žemos kokybės "Atgalinės nuorodos", nes tai gali sukelti reitingą ir kitas "Google" sankcijų pasekmes. Štai kodėl visi žiniatinklio valdytojai ieško aukštų PR interneto šaltinių, kad galėtumėte kurti atgalines nuorodas. Tokių autoritetingų žiniatinklio šaltinių skaičius yra ribotas, todėl sunku gauti iš jų nuorodų kūrimo galimybes. Tačiau, jei jūsų įmonė negali užmegzti verslo santykių su didelėmis PR svetainėmis, tai nėra priežastis užsiimti šlamšto nuorodų kūrimo būdais. Vietoj to turėtumėte ieškoti kitų sudėtingesnių būdų, kaip atlikti aukštus ryšių palaikymo ryšius su PR. Šiame straipsnyje mes aptarsime, kaip gauti Atgalinės nuorodos iš PR10 svetainės Wikipedia.


Per kelerius metus "Wikipedia" tapo didžiausia problema daugeliui rinkodaros specialistų, nes "Google" beveik neįmanoma perimti šio šaltinio. Tačiau šis amžinasis konkurentas gali atnešti naudos jūsų verslui kokybiškų gaunamų nuorodų forma. Turinio rinkodaros specialistai gali naudoti "Wikipedia" tiek padedant optimizuoti paieškos sistemas, tiek prisidėti prie didžiausio pasaulio švietimo šaltinio misijos.

Žmonės dažnai neteisingai supranta Atgalinių nuorodų vaidmenį Wikipedia. Dauguma jų mano, kad pakanka pridėti savo nuorodą į "išorinių nuorodų" skirsnį, jei turinys yra svarbus jų svetainių pramonei. Tačiau iš tikrųjų tai visiškai neveikia. Jei turite protingą požiūrį į tai, kad pridėsite savo Atgalines nuorodas į Wikipedia, tai duos jums daug teigiamų rezultatų. Priešingai, tai gali sukelti daugybę problemų, įskaitant pridėtinį domeno sąrašą, kuris yra įrašytas kaip šlamštas ir uždraustas iš Vikipedijos.

Šiame straipsnyje aš pasidalinsiu su jumis keletą geriausių "Wikipedia" grįžtamojo ryšio pavyzdžių. Taigi, jei atliksite teisingai, tai vis tiek gali būti labai naudinga jūsų svetainės paieškos optimizavimui.

Kaip per pastarąjį dešimtmetį Vikipedijoje pasikeitė Atgalinės nuorodos?

Wikipedia buvo pradėta 2001 m. Kaip didžiausias švietimo interneto šaltinis pasaulyje. Tuo metu ne tiek populiarūs buvo prekių pirkimo Atgalinės nuorodos ir kiti šlamšto nuorodų kūrimo būdai. Štai kodėl visiems leidžiama kurti "backlinks" dublikatus Vikipedijoje. Tačiau, "Google" didžiuliai "Wikipedia" ir jos atgalinių saitų svoriai, žiniatinklio valdytojai greitai sekė "SEO" efektą. Nuo to laiko "Wikipedia" pakeitė požiūrį į "dofollow" Atgalinės nuorodos kūrimą savo puslapiuose. Norėdami užkirsti kelią masiniams šlamšto atakoms ir "Google" gairių pažeidimui, "Wikipedia" leidžia pateikti tik "nofollow" saitus, kurie neperduoda jokios nuorodos sulčių. Be to, "Wikipedia" sukuria atgalinį sąrašą, kurio paskirtis - užblokuoti domenus, kuriuos jie laiko šlamštu.

Nors "nofollow" grįžtamieji ryšiai turi mažesnį poveikį SEO nei "dofollow", "Wikipedia" Atgalinės nuorodos yra vis dar dažniausiai reikalaujamos skaitmeninėje rinkoje. Tai galima paaiškinti aukštu PageRank šio šaltinio ir "Google" tinkamas požiūris į nuorodas iš šio šaltinio Source .

December 22, 2017