Back to Question Center
0

Ar galėtumėte man rekomenduoti keletą gerų vietų, kad galėtumėte įvairinti savo aukštą PR atgalinių nuorodų profilį?

1 answers:

Žinoma, niekada neturėtų būti pamirštama gauti nuorodas iš aukšto lygio ir stiprių PageRank šaltinių, tokių kaip nacionaliniai laikraščiai ar net pasaulinės žiniasklaidos agentūros. Tai puikus būdas atnaujinti savo tinklalapio ar tinklaraščio aukštą PR atgalinių nuorodų profilį, tačiau užduotis yra žinoma kaip tikrai daug laiko ir daug darbo reikalaujantis darbas. Nepaisant to, turint omenyje šiek tiek kūrybiškumą, galite gana lengvai pritraukti papildomų Atgalinės, kad pagerintumėte jau esamą aukštą PR atgalinių nuorodų profilį.Dar daugiau - turbūt jau turėjote keletą kokybiško turinio skydelių arba jau esančių kontaktų. Žemiau aš parodysiu keletą gerų vietų ir sričių, kurias verta apsvarstyti, kad susietų. Galų gale tai būtų puiki galimybė susieti su tikriausiai labiausiai patikimomis ir autoritetingomis švietimo / vyriausybinėmis svetainėmis. Bet kokiu atveju, abiem sritims nereikės nei didelių biudžeto išlaidų, nei per daug laiko. Žinoma, jei elgiasi teisingai.

Vietos valdžios institucijos

Be to, vietinės ir visos šalies tinklalapiai ar palaikomi tinklaraščiai su dot GOV domeno plėtiniais yra būtent tie mažumų šaltiniai, galiausiai didelis DA (domeno valdymas) rezultatas pasiekė 100 taškų rezultatą. Atsižvelgiant į tai, kad vargu ar pavyks pagerinti aukšto lygio ryšių su visuomene profilį, palyginti su pagrindine vyriausybine sritimi, vietos lygmeniu yra keletas galimybių. Turiu galvoje, kad daugelis savivaldybių svetainių naudoja įmonių katalogus, kad galėtų reklamuoti savo regionines regiono įmones savo teritorijoje. Vietos valdžios žinynai yra galbūt lengviausias ir greitesnis būdas patraukti papildomų galingų Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę ar tinklaraštį. Žinoma, kad liūto dalis patikimų švietimo įstaigų savo svetainėse yra maždaug 90-95 taškų (pagrįstos).

apie neseniai atliktą tyrimą). Tačiau sunkiausias dalykas yra rasti tinkamą informavimo būdą. Pirmiausia stenkitės, kad jie būtų naudingi - suraskite reikiamus žmones, kuriuos pažįstate buvusiais studentais ar personalo nariais. Atsižvelgiant į tai, kad universitetai ir koledžai visada nori parodyti, naudokite jį savo pranašumu - tiesiog pasiūlykite jiems realias sėkmės istorijas, puikias karjeros galimybes arba karštus pokalbius, kuriuos jie nori pamatyti, tuo pat metu atnaujindami savo aukštą PR atgalinių nuorodų profilį su pora naujai sukurtų nuorodų. Be to, uždirbdami tuos vertingus atgalinius ryšius per universitetų ar vidurinių mokyklų absolventų puslapius, jūs automatiškai naudojatės dar viena proga kalbėti apie savo verslo pavadinimą arba gauti platesnį poveikį jūsų įmonės pramonei ir rinkos nišai.

Jei niekas nepadeda, čia yra dar vienas alternatyvus būdas tinkamai bendrauti su universitetais ar kitomis švietimo institucijomis - tai iš tikrųjų padeda uždirbti jums keletą tų brangių nuorodų. Viskas ko jums reikia, kad produktas ar paslauga būtų tinkama vietiniams studentams ar darbuotojams. Tiesiog pabandykite siūlyti, pavyzdžiui, išskirtinį nuolaidų kodą. Tuo pačiu metu tai būtų puikus būdas generuoti daugiau akcijų, veda, užsiprenumeruoti ir paminėti socialinėse žiniasklaidos priemonėse, be pagrindinių nuorodų įsigijimo tikslų. Atkreipkite dėmesį, kad norint, kad ši schema būtų sėkminga, reikės jūsų įmonės ar verslo projekto, kad galėtų pasiūlyti kažką, kurį galima įsigyti ar užsisakyti internetu Source .

December 22, 2017