Back to Question Center
0

Ar įmanoma gauti kokybiškas Atgalinės nuorodos iš aukštų PR svetainių?

1 answers:

Sukuriant jūsų svetainės nuorodas, jums reikia skirti ypatingą dėmesį šaltiniams, kuriuos pasirinkote šiai paskirčiai. Didžiausias žiniatinklio valdytojų ir vyresniųjų SEO specialistų teigimu, galingiausi grįžtamieji ryšiai, perkelti vertingų nuorodų sulčių, yra iš didelės PR svetainių, tokių kaip "Google", "YouTube", "Wikipedia" arba "Facebook".

Mes ketiname pradėti šį straipsnį darant prielaidą, kad jau turite "Facebook" verslo paskyrą ir svetainę arba bent savo įmonės pagrindinį puslapį.

Taigi, kaip rodo praktika, viskas, ko reikia norint generuoti daug kokybiško srauto apie jūsų svetainę, yra sukurti tinkamai sukonfigūruotą turinį, naudojant atitinkamus paieškos terminus ir kurti didžiųjų PR tinklalapių "dofollow" Atgalinės nuorodos.

Aukštos PR svetainės, kad gautų kokybiškas atgalines nuorodas

Tai yra skaudi užduotis gauti kokybės Atgalinės nuorodos iš aukštųjų valdžių sričių, ypač jei neseniai pradėjote savo svetainę. Tačiau neturėtumėte atsisakyti, nes ten yra daug sudėtingų organinių nuorodų kūrimo būdų, kurie padės greitai patekti į paieškos variklių TOP.

  • "High PR" Atgalinės nuorodos iš "YouTube"

"YouTube" yra populiari "Google" priklausanti žiniasklaidos platforma. Šio interneto šaltinio srities autoriteto balas yra 10 iš 10. Galite gauti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos iš šio šaltinio, ten įkeldami savo vaizdo įrašą. Viskas, ko jums reikia, yra sukurti išsamią vaizdo įrašą apie jūsų produktus ar pramonę apskritai ir įkelti šį vaizdo įrašą žiniatinklyje. Po to turėtumėte sukurti įdomų vaizdo įrašo aprašą, įskaitant jūsų svetainės URL.

  • "High PR" Atgalinės nuorodos iš Vikipedijos

Wiki yra viena didžiausių internetinių enciklopedijų, sukurta savanorių pagalba.Šį interneto šaltinį išskiria jo autoritetas ir aktualumas. Štai kodėl jis turi didžiausią "Google" reitingą iš daugybės skirtingų užklausų. "Wikipedia" autorių įvertinimas taip pat yra 10 iš 10. Tai puikus šaltinis, leidžiantis didinti bet kokio domeno patikimumą ir autoritetą, nesvarbu, ar jis naujas, ar ilgai egzistavo. Yra daugybė būdų, kaip gauti aukštą PR grįžtamąjį ryšį iš šio vertingo šaltinio. Tačiau, kai kalbama apie rankinį patikrinimą, daiktai tampa sudėtingesni. Prieš skelbdami bet kokį įrašą, tikrieji žmonės jį tikrina ir patvirtina. Štai kodėl jūsų atgalinės nuorodos gali būti pašalintos atliekant rankinį patikrinimą.


Tačiau yra keletas naudingų metodų, kurie padės jums gauti galingų Atgalinės nuorodos iš Vikipedijos, nepaisant jokių apribojimų:

  1. Sukurkite naują puslapį "Wiki", neskelbdami nieko apie jį. Tam tikru laikotarpiu šis puslapis bus projekto etape.
  1. Tada pasirinkite Wiki puslapį kai kurių mažiau populiarių užklausų ir įklijuokite savo svetainės nuorodą ten. Neįmanoma patikrinti visų puslapių, todėl savanoriai Wikipedia tiesiog ignoruoja ne populiarias informatyvias užklausas.
  1. Jūsų nuoroda bus rodoma šaltinių sąraše.

Verta paminėti, kad "Wikipedia" Atgalinės nuorodos yra nuorodos be nuorodos. Štai kodėl nuorodos iš šio šaltinio nesuteiks jums srauto. Tačiau norint padidinti savo žiniatinklio šaltinio patikimumą ir autoritetą, patartina gauti atgalinius saitus iš didelės PR svetainių kaip "Wikipedia" Source .

December 22, 2017