Back to Question Center
0

Kaip gauti geriausius "DoFollow" grįžtamojo ryšio kokybės būdus, be komentarų ir svečių skelbimų?

1 answers:

Gana gero sąsajos profilis, turtingas aukštos kokybės DoFollow grįžtamojo ryšio paslaugomis, yra tikrai sudėtinga užduotis. Tiesiog todėl, kad kiekvienas atmintis, nukreiptas į jūsų svetainę ar tinklaraštį, vis dar lieka tarp pagrindinių reitingavimo signalų, į kuriuos atsižvelgia didieji paieškos varikliai, tokie kaip "Google". Ir dėl kokios nors priežasties mes per daug dažnai laužiamės svečių įrašais ir komentarais, kad patobulintume keletą papildomų nuorodų, skirtų SEO tikslui, o ne bandėme taikyti kitus metodus, susijusius su organinių nuorodų kūrimu. Štai kodėl aš ketinu parodyti šiuos tris patarimus, kaip sukurti aukštos kokybės "DoFollow" grįžtamąją nuorodą ir labiausiai neįvertintas nuorodų kūrimo schemas.

Trys retai naudojami, tačiau vis dar atliekami būdai gauti aukštos kokybės DoFollow Atgalinės nuorodos

Pagalba Pranešėjas Out (HARO)

Ši svetainė yra turbūt geriausia vieta gauti papildomų aukštos kokybės "DoFollow" Atgalinės nuorodos - tiesiogiai iš autoritetingų žiniasklaidos šaltinių, daugiausia susijusių su naujienomis. Viskas, ko jums reikia čia, yra tiesiog užsiregistruoti ir nuolat stebėti savo pašto dėžutę. Jūs pateksite apie tris kasdienius pranešimus iš tikrųjų žurnalistų, kurie visada ieško karštų temų. Atsižvelgiant į tai, kad tema yra susijusi su jūsų niša ar verslo sritimi, nedvejodami atsakykite ir pateikite naudingojo turinio dalį, kad gautumėte kokybiškų "DoFollow" Atgalinės nuorodos.

Svertas Infographic

Kuklus paprasto teksto turinio dalies redagavimas į kažką aiškiau iliustruotą ir vizualiai patrauklų - kaip ir infografika ar skaičiuoklės - taip pat yra puikus būdas paskatinti lankytojus dalintis, užsiprenumeruoti , švino kartos ir, žinoma, susiejant jus su aukštos kokybės "DoFollow" grįžtamąjį ryšį. Tai yra tai, kad daugelis iš mūsų neįvertina veiksmingo infografijos naudojimo natūralių nuorodų kūrimui. Tinkamos infografijos kūrimas pernelyg dažnai klaidingai manoma, kad tai yra daug laiko ir labai sunkus uždavinys. Bet viskas yra daug paprasčiau, nei tu gali galvoti. Tiesiog naudokite tam tikras priemones, tokias kaip "Canva", "Piktochart" ar "Infogr". am - ir paversti šią anksčiau bauginančią užduotį per keletą minučių. Kai atliksite pirmąjį infografinį kūrinį, nepamirškite pateikti jį į vieną iš tikslinių pateikimo svetainių (pvz., Visual. ly; "Cool Infographics"; Tik Infographic; Pure Infographics; tt. ). Arba taip pat galite išplėsti savo kolegų tinklaraštininkus savo nišoje ir pasiūlyti jiems neseniai sukurtą infografiją nemokamai svečių paštu ir mėgautis pora aukštos kokybės "DoFollow" grįžtamojo ryšio.

Atšaukti Atgalinės nuorodos

Nuoroda melioracija yra gana paprasta užduotis, kuri veikia kaip tikra magija. Rimtai, štai kaip tai veikia. Naudodamiesi "Buzzsumo" internetinio nuorodos tikrinimo priemone, kad surastumėte mintis apie jūsų įmonės, svetainės ar tinklaraščio prekės ženklą - viskas, ko jums reikia, yra tik nustatyti, kas dar nesusietų su jumis. Be to, atlikite greitą el. Pašto siuntimą kaip mandagų priminimą. Nuoroda atkūrimas yra tikrai lengva ir sklandi taktika uždirbti aukštos kokybės DoFollow Atgalinės nuorodos, kurios dėl kažkokios priežasties nebuvo sugriebtos į jūsų nuorodos profilį Source . Taigi atėjo laikas grįžti į tai, ką jau nusipelnė, tiesa?

December 22, 2017