Back to Question Center
0

Koks lengviausias būdas sukurti aukštus PR7 Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Mano nuomone, pastangų grįžtamieji ryšiai nėra tokie sudėtingi ir gali būti gana lengva užduotis, kai elgiamasi teisingu būdu. Be to, jūs galite sėkmingai sukurti Atgalinės nuorodos iš aukščiausių autoritetingų tinklalapių, turinčių aukščiausią PageRank. Aš turiu galvoje, kad jūs galite laisvai paimti ne tik vieną PR7 atgalinę nuorodą, bet ir daug daugiau vertingų, kurių skaičius yra iki PR8 ar net PR9 taškų. Ir toliau aš parodysiu jums keletą gerų vietų su gana aukštu PageRank verte, kuria verta kurti nuorodas. Peržiūrėkime mano reklamuojamą sąrašą, įskaitant kai kurias iš populiariausių svetainių, pvz., "About". aš. WordPress. org, Drupal. org, Apple. Com, taip pat "Flickr". Com.

Vadovaukitės mano žingsnis po žingsnio veiksmų planus, norėdami gauti papildomų PR7 Atgalinės nuorodos, kad būtų nukreipti į savo svetainę ar dienoraštį. Laikykitės skaitymo ir mėgaukitės gerokai išmatuojamu pagerinimu "PageRank", domeno valdymu ir įvairia perspektyva "SEO" mastu.

Apie. aš

Aš rekomenduoju padaryti savo pirmąjį bandymą ten ir niekur kitur. Apie. man yra labai paprastas internetinis platforma, sukurta kaip elektroninio verslo verslo kortelių sąrašas. Paslauga leidžia traukti viską, ko reikia kartu - tiek verslo svetaines, tiek asmeninius profilius socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip "Facebook", "LinkedIn", "Google Plus" ir bet kurios kitos svetainės ar tinklaraščio puslapiai.Štai kaip jūs galite gauti pora šios vertingos PR7 atgalinės vietos ten. Tiesiog eikite į pagrindinį puslapį A registracijai. Kai turėsite viską - eik į "redaguoti" puslapį ir eikite į "biografijos" skiltį. Tada įveskite nuorodą į pagrindinę svetainę ar tinklaraštį. Norėdami užbaigti užduotį, tiesiog spustelėkite skirtuką nuorodas, kad įdėtumėte savo domeno pavadinimą - ir baigsite!

WordPress. org

Tai gerai žinoma ir patikima paslauga, kuri siūlo atviro kodo programinę įrangą. "WordPress" daugiausia nagrinėja tinklaraščių sudarymą ir CMS internetines sistemas, pagal kurias numatoma suteikti ir palaikyti maždaug ketvirtadalį visų žiniatinklio išteklių šiuo metu. Štai kaip gauti tuos nusipelniusosius Atgalinės nuorodos su PageRank verte iki 9 taškų. Viskas, ko jums reikia - užpildyti registracijos procedūrą ir tęsti savo naujai sukurtą profilio puslapį - tiesiog užpildykite savo svetainės ar tinklaraščio URL adresą.

Drupal. org

Būti beveik taip paprasta, kaip ankstesnė parinktis, galite tik užsiregistruoti Drupal. org - ir gauti reikiamą skaičių PR7 Atgalinės nuorodos. Iš tikrųjų viskas su Drupal. org turi būti sklandus ir savaime suprantamas, taigi jūs neturėsite jokių problemų.

Flickr. Com

Pabandykite sukurti nuorodas į šią populiarią prieglobos paslaugą. Be kitų pažangių ir tikrai galingų "Flickr" funkcijų. com, ši svetainė leidžia ieškoti ir dalintis nuotraukomis su vietos vartotojais ir užsiimančiomis bendruomenėmis. Kaip ir ankstesniais dviem atvejais, viskas, ko jums reikia - sukurti savo asmeninį profilį ir įdėti jį į registrą. Kai tai bus padaryta, tiesiog spustelėkite juostą ir pasirinkite reikiamą parinktį, jei norite redaguoti savo profilio informaciją. Nepamirškite išsaugoti savo pažangos ir mėgaukitės kita rėmeliu, nukreipiančia į jūsų svetainę ar tinklaraštį Source . Sėkmės!

December 22, 2017