Back to Question Center
0

Kokie yra aktyvūs būdai, kaip pateikti svetainę už Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Jei įdomu, ar nuorodų pastatas yra vis dar gyvas, šis straipsnis suteiks jums aiškų atsakymą į šį klausimą.

Mes galime tvirtai pasakyti, kad ryšių pastatas turi didelį poveikį reitingams ir prekės ženklo valdymui. Įeinantys nuorodos naudoja paieškos sistemos, kad nustatytų, kiek svarbu yra interneto šaltinis raktiniams žodžiams, kuriuos jis priskiria.


Iš tiesų tiktai nenatūralus ryšių pastatas gali būti laikomas mirusiu. "Google" daug dėmesio skiria įeinančių nuorodų kokybei ir aptinka visas "spammy" nuorodų kūrimo sistemas. Neįprasti ryšiai negali būti dienos darbas bet kokiam profesionaliems žiniatinklio valdytojams, kurie yra atsakingi už ekologiškų svetainių srauto generavimą. Šiandien jūsų nuorodų skaičius yra nieko. Po paskutinio "Google" atnaujinimo 2012 m. Visi netinkamai sukurtos Atgalinės nuorodos turi būti deindeksuoti.

Todėl šiame straipsnyje mes kalbėsime tik apie organinių nuorodų pastatą, kuris vis dar naudingas 2017 m. Kokybiškas turinys skatina natūralų ryšį su galutiniais rezultatais. Visos jūsų pastangos bus apdovanotos aukštesniu rangu paieškos rezultatų puslapyje. Jei norite gauti nuolatinį ekologišką srautą, turite sukurti įvairias nepriklausomas, aukštos kokybės Atgalinės nuorodos.

Norėdami pakelti savo domeno valdžią, turite sukurti nuorodas į aukšto lygio PR žiniatinklio šaltinius, kuriuos "Google" labai vertina. Paprastai sudėtinga kurti nuorodas į tokius interneto šaltinius, jei turite mažą ar naują verslą. Tačiau vis dar įmanoma, ir aš pasakysiu kodėl. Tiesiog sekite nuorodų kūrimo taktiką žemiau ir pradėsite matyti, kad srautas padidėja.

Kaip pateikti svetainę už Atgalinės nuorodos?

  • Būk aktyvus vartotojas Quora

Quora - tai puikus švietimo interneto šaltinis, skirtas padėti vartotojams spręsti jų problemas.Tai nemokama ir atvira plačios auditorijos platformai, kuri teikia naudos tiek naudotojams, tiek žiniatinklio valdytojams. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra ieškoti raktažodžių, susijusių su jūsų rinkos niša. Kaip rezultatas, rasite šimtus tūkstančių neatsakytų klausimų. Tada grįžkite į problemas, kuriose jaučiatės profesionaliai, ir jei svetainėje yra tam tikras kontaktas, galintis padėti gauti daugiau informacijos apie temą, įdėti nuorodą į jį.

  • Būkite naudingi HARO

Kitas aukštas PR žiniatinklio šaltinis, kuriame galite kurti ekologiškas ir kokybiškas atgalines nuorodas, yra "HARO". Tai platforma, kur žurnalistas eina, kai jiems reikia pagalbos. Jie skelbia savo klausimus ir, jei galite pateikti jiems tinkamą ir naudingą atsakymą, gausite galimybę gauti nemokamą spaudą. Tinkamų klausimų paieškos sistema veikia taip pat, kaip "Quora". Jums reikia atlikti paiešką pagal tikslines paieškos sąlygas ir atsakyti tik į tuos klausimus, kuriuose jaučiatės kompetentingi. Jei žurnalistas sutiks atsakymo kokybę, jis jį paskelbs naujienų tinklalapyje arba žurnale "Forbes", "Search Engine Journal" arba "Verslininkas". Dėl to jūs gausite kokybiškų nuorodų sulčių ir tikslinio srauto. Žinoma, jūs negausite šimtų nuorodų iš šios naujienų platformos, bet, žinoma, tai pagerins jūsų nuorodų profilį Source .

December 22, 2017