Back to Question Center
0

Kur rasti aukštą PR edu Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Edu domenai yra laikomi labiausiai galingais žiniatinklyje. Atgalinės nuorodos, gautos iš šių svetainių, turi didelę autoritetą ir vertę susijusiems interneto šaltiniams.

Edu atgalinės nuorodos yra nuorodos, gautos iš autoritetingų švietimo interneto šaltinių. "Google" pritraukia tokius saitus kaip patikimus ir autoritetingus ir suteikia kreditą susijusiam domenui. Kitaip tariant, keli kokybiški "edu" grįžtamieji ryšiai gali padidinti jūsų svetainės vertę, palyginti su tūkstančiais žemos ar vidutinės kokybės nuorodų. Jie gali žymiai padidinti jūsų reitingą ir padėti jums patekti į paieškos rezultatų puslapio viršų.

Paprastai edu domenai paprastai nėra lengvai prieinami, o tik tie, kurie turi atestuotą švietimo įstaigą, gali kurti savo interneto šaltinius edu domenuose. Be to, didžiausias edu sričių kiekis jau yra gana ilgą laiką. Interneto šaltiniai, kurie ilgą laiką egzistuoja internete, turi daug įėjimo nuorodų ir aukšto PageRank. Štai kodėl prasminga sukurti "edu" Atgalinės nuorodos. Mano nuomone, "Google" teikia palankias sąlygas edu domenams. Tačiau, norint gauti "back-end" nuorodas, reikia daug dirbti pagal turinį, svetainės optimizavimą ir prekės ženklo reputaciją. Štai kodėl sukuriamas moksliniais tyrimais pagrįstas švietimo turinys ir manome, kad daugiausia dėmesio skiriant tam, kad būtų gauta pagarbi edu Atgalinės nuorodos paieškos variklio optimizavimo tikslais, gali padėti jums geriau vertinti.

būdas gauti Atgalinių nuorodų sąrašą

Kai kurie žiniatinklio valdytojai mano, kad beveik neįmanoma nemokamai gauti nemokamas atgalines nuorodas. Daugybė kliūčių neleidžia žiniatinklio valdytojams kurti įeinančių nuorodų dėl "backlinks". Sunku sugalvoti turinį, yra skausminga laikytis visų reikalavimų ir kitų juokingų priežasčių, dėl kurių svetainių savininkai toli nuo edu link kūrimo galimybių.

Tačiau iš tiesų viskas yra daug lengviau. Jei žinote, ką darai, grįžti į "edu" grįžtamąją nuorodą nebus sudėtinga. Tačiau pirmiausia turite sugalvoti veiksmingą nuorodų kūrimo taktiką ir eiti po jų. Leiskite mums aptarti kai kuriuos iš jų.

  • Išteklių valdymas

Tai vienas iš paprasčiausių būdų gauti nuorodas iš bet kurių sričių, įskaitant švietimo išteklius. Edu tinklalapiai yra dideli šaltinių puslapiuose. Tai gali būti naudinga žiniatinklio valdytojams, kurie žino, ką jie daro. Norint pasinaudoti šia nuoroda statybos technika, turėtumėte būti konkrečių nišų. Pavyzdžiui, jei jūsų verslas patenka į fitneso industriją, galite pasinaudoti ja. Pateikite "Google" paiešką, naudodami šias užklausas: "site:. edu fitness + inurl: resources, "" site:. edu slim diets + inurl: links "ir kt. Atliekant šį tyrimą, jūs gausite sąrašą edu web šaltinių. Turite susisiekti su šiais svetainių savininkais ar administratoriumi ir pasakyti jiems apie savo atitinkamą interneto šaltinį su daugybe informacijos apie temą.

Ši nuoroda pastatas yra geras, bet turėtumėte žinoti, kad toli nuo visų žmonių bus nuoroda į jūsų puslapį ar turinį. Yra rizika, kad didelis procentas žiniatinklio valdytojų tiesiog praleidžia jūsų pasiūlymą. Tačiau jūs turite jį tinkamai atsižvelgti, nes šis metodas yra paprastas ir nereikia daug laiko. Štai kodėl kiekviena nuoroda, kurią sugebate užfiksuoti tokiu būdu, yra jūsų laimėjimas Source .

December 22, 2017