Back to Question Center
0

Ar galiu sukurti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos, kad nebūtų pakenkta mano reitingams?

1 answers:

Tik patikimos svetainės ir tinklaraščiai su dideliu PageRank ir domeno valdžia yra tinkamos vietos sukurti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos su. Tiesą sakant, paieškos sistemos analizuoja šias atgalines nuorodas, kad "suprastų", kaip gerbiama jūsų svetainė, ir kiek realios vertės ji teikia vartotojams. Todėl labai svarbu, kad svetainės ar tinklaraščio ekologinio kokybės nuorodos profilis būtų labai svarbus, nebent norite, kad jis būtų rodomas kažkur labai toli nuo aukščiausių paieškos rezultatų "Google" SERPs.

Ekrano nuorodų profilis

Tuo pačiu metu geras ekologiškas profilis rodo, kad ketinate kurti aukštos kokybės Atgalinės tik natūraliai ir ekologiškai. Pvz., Bet kokia sudėtinga, šlamšta, žemos kokybės, manipuliacinė, komercinė ar mainų operacija su nuorodomis yra "Google" labiausiai nekenčiama. Tiesą sakant, tokie veiksmai tiesiog nesilaiko pagrindinių žiniatinklio valdytojo gairių, kurios yra priimtinos interneto kūrimui ir visai paieškos sistemos optimizavimo sąvokai. Taigi, kas sukuria gana teisėtą nuorodų kūrimo strategiją, kuri niekada nebūtų pripažinta pažeidimu? Viskas, ko jums reikia, yra sukurti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos, netaikant tų jau paminėtų sudėtingų arba manipuliuojančių schemų, kurios nėra patvirtintos pagrindinių paieškos sistemų.Tiesiog viskas atsitiks natūraliai.

Būk gera

Eikime į tašką. Koks labiausiai neabejotinas požiūris į kokybės nuorodų kūrimą? Manau, kad viskas, ko jums reikia jaustis saugiai, yra tiesiog laikyti save nuo "tamsios pusės". Niekada nekeiskite jokių "Grey-Hat SEO" arba "Black-Hat SEO" metodų, kurie yra skirti tik apgauti ar manipuliuoti šiuo sudėtingu algoritmu, kurį "Google" naudoja kiekvienai svetainės reitingavimo pozicijai SERPs. Tokiu būdu nebebus vietos, leidžiančios pateisinti svetainės ar internetinio dienoraščio įvedimą taikant "Google" reitingą.

Skatinti kokybės susiejimą su kokybišku turiniu

Padarykite savo turinį naudingu mechanizmu aukščiausios kokybės grįžtamiesiems ryšiams sukurti geriausiu natūraliu būdu.Tikriausiai tai būtų galiausiai saugiausias būdas kurti natūralias nuorodas be jokios rizikos pakenkti jūsų reitingams. Nepamirškite, kad visada galite gauti daug daugiau iš įprasto puslapio turinio - viskas, ko jums reikia - tik įsitikinkite, kad jis unikalus, aktualus ir pateikia tikrąją vertę. jūsų tikslinei auditorijai. Tokiu būdu galėsite tęsti gaunant atgalinius saitus, klientus, prenumeratas, akcijas ir paminėjimus. Tuo pačiu metu jūs įsitvirtinsite kaip autoritetingas pramonės lyderis, nes jūsų svetaine ar tinklaraščiu darysite dar didesnį svorį - nuo jūsų įdomių lankytojų, taip pat pačių paieškos sistemų nuomonės.

Pagaliau, čia yra keletas taškų, kad galėtumėte pradėti važiuoti teisingu keliu. Tokiu būdu galite sukurti aukštos kokybės Atgalines nuorodas SEO tikslais ir jaustis saugiai nuo pat pradžių:

  • Įsitikinkite, kad jūsų turinys ne tik suteikia didelę vertę tinkamiems žmonėms, bet suteikia tam tikrą vartotojo kelionės taškas. Atėjo laikas prisiminti geros skaitmeninės rinkodaros pagrindus, tiesa?).
  • Būti protingas sukurti tvirtą internetinį buvimą jūsų svetainėje. Įsitink į įdomius bendruomenes ir sukursite keletą pagrindinių verslo profilių, kad galėtų platinti geriausius socialinės žiniasklaidos kūrinius.
  • Apsvarstykite galimybę pertvarkyti dalį savo paprasto teksto turinio. Atminkite, kad viskas, ko jums reikia, norint pradėti visiškai natūralų nuorodų pastatą - turėkite vertingą dalijimosi turinį, paminėti ir susiekite su jais. Padarykite tai beveik savarankiškai - pakeiskite įdomius ir vertingus turinio skrainius į kažką tikrai patrauklų ir akį traukiantį, pvz., Įvairias infografijas, patogias skaičiuokles ir bet kokias kitas funkcinių duomenų vizualizavimo priemones.Tai tikrai veikia nuorodos statybai, be saugiausio įmanomo Source .
December 22, 2017