Back to Question Center
0

Kokie būdai sukurti srautą generuojančias el. Prekybos grįžtamąjąsias nuorodas?

1 answers:

Kai tinklalapyje tinkamai įdiegiami visi paieškos variklio optimizavimo metodai, tai padės jūsų verslą aukščiau rasti paieškos rezultatų puslapyje ir užtikrins pastovų tikslinio srauto srautą. Tai leidžia optimizuoti paieškos sistemas, kurios yra itin vertingos el. Prekybos svetainėms. Jei tai daroma kompleksiškai su socialinės žiniasklaidos rinkodaros, el. Pašto rinkodaros ir kitomis reklaminėmis kampanijomis, tai daro bet kokį internetinį verslą klestinčiu.

SEO pagrindine forma gali būti suskirstyta į "off-and-page" optimizavimą. Tinklalapio optimizavimas reiškia visus vietoje taikomus metodus, kurie padeda pagerinti naudotojų patirtį naudojant jūsų interneto šaltinį. Be to, jis padeda paieškos sistemoms suvokti, ką jūsų svetainė nori parodyti tinkamai naudotojo užklausai. Off-page optimizavimas padeda paieškos sistemoms tiksliai pasirinkti tinklalapį kaip tinkamiausią naudotojo užklausai. Svarbiausia tai yra atgalinės nuorodos. Norint, kad jūsų svetainė būtų matoma jūsų tikslinei auditorijai, reikia gauti kokybės grįžtamąją nuorodą iš kitų nišinių interneto šaltinių.

Atgalinės nuorodos jų terminas yra suskirstytos į dofollow ir nofollow. Dofollow Atgalinės yra tie, kurie prisideda prie jūsų svetainės SEO. Tokie saitai naudojami kaip balsai iš kitų šaltinių.

Be to, nofollow Atgalinės nuorodos yra nuorodos, kai asmuo pateikia grįžtamąją nuorodą, kuri neperduoda jokios vertės susijusioms svetainėms. Norėdami sukurti nuorodą nofollow, autorius tiesiog turi pridėti papildomą šiek tiek teksto nuorodos HTML. Patikrinus HTML kodą, taip pat galite pasakyti, ar yra nuoroda, ar nefollow. Pavyzdžiui, daugiausia nuorodų iš "YouTube", "Facebook", tinklaraščių ir forumų yra beveik visada. Vis dar puikiai tinka jūsų prekės ženklo autorizacijai, tačiau negalima suteikti jums jokio pagerėjimo paieškos sistemoje.

Kaip nustatyti įeinančių nuorodų vertę?

Yra keletas svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti nustatant atgalinių ryšių vertę ir poveikį.

Svarstykime keletą esminių atgalinio ryšio kokybės veiksnių:

  • Išorės nuorodos iš aukštos kokybės svetainių yra naudingesnės svetainių optimizavimui nei tos, kurios gaunamos iš nereikšmingų ir žemos kokybės svetainių;
  • Nuorodos iš unikalių domenų suteikia daugiau vertės jūsų svetainei nei nuorodos iš svetainių, kurios anksčiau buvo susietos su jumis;
  • Svarbūs turinio saitai yra naudingi vartotojams geriau, nei tie, kurie nėra svarbūs temai;
  • Nuorodos su atitinkamais ir optimizuotais inkarų tekstais perteikia daugiau raktinių žodžių, ypač jei jie skamba kaip jūsų prekės ženklas.

Kaip sukurti srautą generuojančius Atgalinės nuorodos?

  • Sukurti turinį, kurį dalinsis vartotojai

Lengviausias būdas gauti ekologines Atgalinės nuorodos į jūsų e-komercijos svetainę - sukurti puikų ir įtikinamą turinį raštu, vaizdo įraše ar garso formą, kurią vartotojai dalinsis savo pageidavimu.

  • Sukurkite savo produktų apžvalgas

Kitas paprastas, bet naudingas nuorodų kūrimo būdas yra susisiekti su tinklaraštininku, kad sukurtumėte gerą jūsų produktų apžvalgą.Tai, žinoma, surinks nuorodą atgal į jūsų svetainę Source .

December 22, 2017