Back to Question Center
0

Ar galite papasakoti apie geriausius atgalinius saitus ir svetainių sąrašą, su kuriuo norite susieti?

1 answers:

Let's face it - turėdamas puikią svetainės ar tinklaraščio turinį, kad jis būtų gerai žinomas ir dažnai minimas kituose žinomuose šaltiniuose su aukštu PageRank, tai yra puikus būdas užsidirbti šias pelningas atgalines nuorodas už SEO. Tokiu būdu galite ne tik patenkinti savo tikslinę auditoriją, bet ir sustiprinti savo įmonės valdžią ir prekės ženklą. Na, aš norėčiau padėti jums sužinoti daugiau apie didžiausius atgalinius saitus ir svetainių sąrašą, pateiktą ekologiškų nuorodų pastatuose.


Kiekis VS. Kokybė

Kalbant apie tinkamą "SEO" tvarkymą, jūsų svetainėje bus atliekamos tik organiškos nuorodų kūrimo strategijos. Išskyrus atvejus, kai norite pakenkti jūsų svetainės arba tinklaraščio pažangai SEO mastu, taip pat dabartiniu interneto srautu ir ieškoti pozicijų pozicijas ilgesnį laiką. Stenkitės, kad iš aukščiausio rango PR ir aukštų įgaliojimų sąrašų gautų aukščiausi grįžtamieji ryšiai, įsitikinkite, kad nenaudojate jokių automatinių įrankių ir mokamų nuorodų kūrimo ar keitimo paslaugų. Tai yra tai, kad dauguma jų naudoja spamdomus, visiškai nereikšmingus šaltinius ar net purvinas vietas, su kuriomis susiejate. Tiesą sakant, jie daugiausia yra susiję su iš tikrųjų amoraliais daiktais, tokiais kaip azartiniai lošimai, svetimybė ir neteisėta vaistinė. Tokiu būdu dauguma tų sudėtingų nuorodų, susijusių su statybos paslaugomis, apskritai negali nieko bendro su organiniu SEO. Tiesą sakant, jie dažnai gali įrodyti, kad gali tiekti savo svetainę ar tinklaraštį su tonomis žemos kokybės automatizuotų nuorodų, kurias galima įsigyti iš panašių neteisingų šaltinių, o ne pateikti kokybiškas atgalines nuorodas iš svetainių sąrašo su patikima institucija.


Sudėjimas pramonės ar nišą Aktuali santykiai

Vienas iš geriausių būdų gauti didelį autoritetą Atgalinės ir pumpuojant daug interneto srautą į jūsų svetainę ar interneto dienoraštį stato sveikus santykius su kitais patikimų šaltinių su dideliu institucijos, kurios yra susiję su jūsų verslu pramonės ar rinkos nišą. Tokiu būdu gausite prieigą prie redakcinių Atgalinės nuorodos, kurios greičiausiai yra labiausiai vertingos ir galingesnės nei bet kurios kitos didžiausios atgalinės ir svetainių sąrašai, kad būtų lengviau pasiekti ryšių kūrimo tikslą. Be to, jūs taip pat galite apsvarstyti interviu patikimam pramonės įtakingumui ar tiems itin populiarioms internetinių dienoraščių kūrėjams. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad esate pasiruošęs ir pasiruošęs mokėti pakankamai laiko ir pastangų "užsidirbti", kad nusipelnė Atgalinės nuorodos natūraliai. Ir nepamirškite apie kontekstines atgalines nuorodas - galiausiai jie gali būti dar vertingesni nei redakciniai ir gali būti "uždirbti" iš jūsų specialiai pritaikyto turinio, pvz., Kokybės straipsnių arba labai reikalaujamų svečių įrašų.

Raskite aukščiausi grįžtamąją nuorodą ir svetainių sąrašą, kuris prasideda nuo

Nereikia sakyti, kad yra daugybė socialinės žiniasklaidos priemonių, naudojamų daugeliui prekės ženklų ir įmonių, kuriant jų autoritetą ir patraukiant kelias galingas atgalines nuorodas tuo pačiu metu. Bet aš asmeniškai rekomenduoju jūsų internetinį buvimą daugiausia kurti "Google Plus", "Instagram", "Facebook" ir "Twitter". Tokiu atveju nepamirškite apsvarstyti vietos verslo katalogų ir su verslu susijusių įrašų, kad užpildyti visus savo kontaktinius duomenis, norint gauti vertingą atgalinę nuorodą. Galiausiai pradėkite nuo "Google" mano verslo puslapio užpildymo ir tiesiog naršykite, kad galėtumėte rasti likusius pagrindinius katalogus, citatas ir verslo sąrašus, susijusius su jūsų temos diskusija ar rinkos niša Source .

December 22, 2017