Back to Question Center
0

Kaip veikia "backlink counter tool"?

1 answers:

Kurdami nuorodų kūrimo kampaniją, turite žinoti, kokią nuorodą sukursite. Jei žinote, kiek grįžtamasis ryšys yra vertas, galite analizuoti, ar verta pinigų, laiko ir pastangų, ar ne. Galite arba įvertinti gaunamus ryšius rankiniu būdu, ar naudoti atgalinių skaitiklių įrankį. Šis straipsnis skirtas išorinių nuorodų vertės skaičiavimams ir, tikiuosi, padės sustiprinti savo nuorodų kūrimo kampaniją. Taigi, atidžiau pažvelkime į šiuos vertinimo metodus.

Atgalinės skaičiavimo metodai

  • Nuorodos į juos

Tai yra Pirmas veiksnys, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį kurdami nuorodas į jūsų svetainę. Svetainės šaltiniai, susiejantys svetainę, nustato jos autoritetą ir galią. Kuo didesnės PR svetainės nukreipia į domeną, tuo geriau jis bus vertinamas "Google". Norėdami pagerinti savo svetainės matomumą "Google" paieškos rezultatų puslapyje, turėtumėte ieškoti įeinantys nuorodos tik iš tokių interneto šaltinių.

Daugybė trečiųjų šalių įrankių padeda išmatuoti gaunamų nuorodų kokybę. Jūs tikriausiai girdėjote apie kai kuriuos iš jų. Aš rekomenduoju įgyvendinti tokias priemones kaip "Semalt Web Analyzer" arba "Ahrefs". Šios priemonės gali suteikti jums tiksliausius duomenis, susijusius su jūsų nuorodų kūrimo šaltiniais. Taigi, ar jūs vertinate tai naudodami DA, DR, TF, CF arba kažkaip randate rankiniu būdu, tai vis dar yra numeris vienas veiksnys, nustatantis nuorodą (ne tinkamumas).

  • Įeinančių nuorodų srauto matavimas

Pagrindinis įvesties nuorodų kūrimo tikslas yra gauti tikslinį srautą per juos. Štai kodėl reikia apskaičiuoti įeinančių nuorodų srautą. Jei žiniatinklio šaltinis turi daug įėjimo srauto, tai greičiausiai tai gerbiama svetainė, suteikianti vartotojams puikų turinį. Tai reiškia, kad paieškos varikliai greičiausiai taip pat vertins taip, kad padidėtų paspaudimų rodiklis, srautas ir vėliau konversija.


Apskritai, interneto šaltiniai, kurie generuoja daug kokybiško srauto, laikomi autoritetingesniais dėl šių priežasčių:

  • Eismas kaip reitingavimo veiksnys

Eismas naudingas reitinguojant "Google", nes ši paieškos sistema įvertina žiniatinklio šaltinio autorių ir tinkamumą lankytojų skaičiumi į svetainę iš natūralios paieškos. Tai reiškia, kad svetainė, kurioje gaunate nuorodas, gali pagerinti kokybę ir todėl sukurti daugiau nuorodų, todėl jūsų atvykstamoji nuoroda ilgėja.

  • Jūsų eismo srautai

Svetainės su daug srauto taip pat generuoja srautą į jūsų svetainę per Atgalinės nuorodos. Tai teigiamai veikia jūsų konversiją ir padidins jūsų autorių "Google" akyse. Nors kiek galingesnių debatų vis dar vyksta. Tačiau jūs turite įsitikinti, kad einate į svetaines, kurios gali nukreipti srautą į jūsų puslapius.

  • Relevance

Kiekvieną kartą, kai jūs kuriate nuorodas, turite įsitikinti, kad juos nukreipiate į panašius arba tuos pačius nišos interneto šaltinius savo tikslinei svetainė. Be to, nuorodos turi būti integruotos į atitinkamą turinį, kad vartotojai galėtų aiškiai suvokti, su kuo susidurs jūsų atvykstamoji nuoroda Source .

December 22, 2017