Back to Question Center
0

Kaip padidinti išorinių nuorodų skaičių?

1 answers:

Atgalinės nuorodos išlieka pagrindiniais interneto šaltinių kokybės, aktualumo ir įgaliojimų rodikliais. Jie parodo "Google", ar reikia reitinguoti šią svetainę TOP ar ne. Aukštos kokybės išoriniai nuorodos tiesiogiai įtakoja jūsų svetainę paieškos rezultatuose. Tačiau nesunku gauti nuorodų apie sultis iš didelės PR svetainių, jei esate palyginti naujas skaitmeninėje rinkoje. Mažiems arba neseniai sukurtiems interneto šaltiniams pastatų atgalinės nuorodos gali pasirodyti gana sudėtingos, o visi vadinamieji "paprastas ir greitas" būdas prieštarauja "Google" gairėms ir gali sukelti reitingą. Be to, jei sukursite nuorodas tokiu būdu, kuris atrodo įtartinas paieškos sistemoms, jūs rizikuojate gauti "Google" nuobaudas.

number of backlinks

Šiandien mes kalbėsime apie atributų skaičiaus vaidmenį verslo skatinimo versle internete ir kalbėkime apie kai kuriuos metodus, į kuriuos galite gauti daugiau nukreiptų nuorodų sulčių.

Kodėl jums reikia atgalinių saitų?

Apskritai, atgaline nuoroda yra, kai kitas interneto šaltinis susiejamas su jūsų tinklaraščiu. Jei ši svetainė turi tam tikrą naudą vartotojams ir laikoma autoritetinga paieškos sistemų, iš jos gautos nuorodos pateiks jūsų svetainės kokybės srautą. Tačiau, jei jūs įtraukiate nuorodą į šlamštą, neseniai nubaustą interneto šaltinį, jūsų galimybė gauti nuorodų sulčių yra labai maža. Kuo daugiau kokybės nuorodų nurodo į jūsų svetainę, tuo daugiau įgaliojimų jūsų domenas gauna iš paieškos sistemų.

Turėtumėte žinoti apie įvairius išorinių nuorodų tikslus, nes jūs gaunate skirtingus kiekvieno atgalinio ryšio tipo rezultatus. Nuorodos skiriasi priklausomai nuo to, ar esate tie, kurie susiejami arba yra susiję.

Taigi perskaitykite tam tikras naudą, kurią grąžina mūsų tinklalapiai:

  • Atgalinės nuorodos siunčia srautą į jūsų svetainę

kurdami kokybės nuorodų kūrimo kampaniją, jūs gaunate srautą iš kitų interneto šaltinių, kaip vartotojus, kurie perskaitė įrašą su nuoroda, spustelėkite jį, norėdami gauti daugiau informacijos.

  • Atgalinės nuorodos suteikia teisę į jūsų svetainę

Atgalinė tarnyba yra kitų tinklaraščių dalyvių balsas ir paieškos sistemos nurodo gerą reputaciją ir autoritetą. jūsų domenas. Tai puikiai tinka jūsų prekės ženklo žinomumui gerinti.

  • Jūs pastebiate kiti svetainių savininkai

Kai į savo svetainę įtraukiate nuorodą į kitą domeną, šios svetainės savininkas šią informaciją matys per savo analitinę programinę įrangą (f. e. Semalt Web Analyzer arba Google Analytics). Tai yra puiki galimybė, kad su jumis susipažinti su savo domene ir su jumis užmegzti gerus verslo santykius.

backlinks to your site

Kaip padidinti Atgalinių nuorodų skaičių?

  • Gaminti kažką unikalaus

Norėdami gauti ekrano grįžtamąją nuorodą, turite sukurti unikalų ir įdomų turinį. Tačiau visi protingų svetainių savininkai sukuria kokybišką turinį, o jūs galite pralošti tarp kitų straipsnių. Galite pabandyti artėti prie didelės apimties raktinių žodžių su turiniu, kuris šiek tiek skiriasi nuo kitų. Jei galite pateikti savo tikslinę auditoriją kažką naujo, tada labiausiai tikėtina, kad vartotojai ją dalinsis tarpusavyje, taip pat kitieji tinklaraštininkai bus smalsūs apie jūsų prekės ženklą.

  • Nuoroda į tinklaraštininkus

Susieti su kitais tinklaraščiais yra puiki proga susigrąžinti daugiau atgalinių saitų, nes jūs gaunate radaro tie tinklaraščiai. Kai susiesite su kitais žmonėmis, greičiausiai gausite akcijas, nuorodas ir ekologišką reklamą Source .

December 22, 2017