Back to Question Center
0

Ar galiu gauti aukštą PR atgalinį ryšį iš nuorodų pardavimo įmonių?

1 answers:

Šiandien gali atrodyti, kad daugelis SEO ir profesionalių žiniatinklio kūrėjų gali būti baisi, kai kalbama apie gana dažna diskusiją apie kokybės Atgalines nuorodas ir paieškos optimizavimą.Kodėl? Kadangi pernelyg dažnai uždavinys gauti aukštą PR grįžtamąjį ryšį nepakenkiant svetainei ar tinklaraščiui yra tikrai sudėtinga užduotis. Dažniausiai pagrindinis SEO tikslas yra padidinti PR rodiklį, padidinti srautą, taip pat padidinti svetainės konversijas.Ir jei norite gauti aukštų PR atgalinių nuorodų iš nuorodų pardavimo įmonių - daugelis šių vaikinų stumia savo "paslaugas" visame internete - čia yra tik keletas šaltų faktų apie mokamą nuorodą pastatas. Tai, kad "Google" kartais gali aptikti bet kokią įtartiną veiklą, vykdomą jūsų svetainėje ar tinklaraštyje (i. e. , didžiulis mažų kokybiškų mokamų atgalinių nuorodų nerimas, paslėptų inkarų naudojimas, šlamšto turinys ir bet kokios kitos priemonės ar sudėtingos "Blackass" ir "Grey-Hat SEO" programos). Atsižvelgiant į blogiausią scenarijų, kai gaunate aukštus PR atgalinius ryšius iš pernelyg nesąžiningų teikėjų (pvz. e. , žemos kokybės katalogai, automatiniai forumo prenumeratos, nuorodų ūkiai ir nuorodų ratai - a. k. a. nuorodų mainai) - viskas taip pat gali baigtis sunaikinimu. Aš turiu galvoje, kad jūsų svetainę galima uždrausti vieną kartą ir per amžius ieškoti internete. Taigi, atsižvelgiant į tokią didelę riziką, žemiau yra viskas, ką turėtumėte žinoti apie mokamas atgalines nuorodas, pagrindinės rūšies nuobaudos ir kaip išvengti jų geriausiai, bent jau dažniausiai pasitaikančių.

Pagrindiniai sankcijų už reitingavimo tipai tipai

Prieš ką nors dar turime pasisakyti: kai kurios bausmės gali sulaužyti tik dalį jūsų interneto srauto, o likusieji paprastai jie taikomi visoje teritorijoje. Atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančius pažeidimus, susijusius su pirkimo ar pardavimo grįžtamojo ryšio nuorodomis, yra trijų skirtingų kategorijų nuobaudų - dalinė atitiktis, bausmė už svetainę ir visiškas pašalinimas.

  • Dalinis atitikimas - reiškia rankinį bausmę, veržiantį tinklalapį ar internetinę dienoraštį paieškos rezultatuose. Dažnai tai atsitinka, kai "Google" nustato keistą neabejotinai šlamšto pobūdžio veiklą, dažniausiai susijusią su manipuliavimu per daug raktinių žodžių ir frazių - tiesiog siurbti daugiau srauto ir neteikti jokios realios vertės su puslapio turiniu.

  • Svetainės plataus masto bausmė - tai būtų labai rimtas poveikis, turėjusį gana sunkių pasekmių. Turėdamas potencialų sugebėjimą sumažinti iki pusės jūsų interneto srauto, ši rūšies bausmė dažniausiai taikoma, kai naudojama pilkojo skrybėlių atgalinių nuorodų, pavyzdžiui, paslėptų inkarų, visiškai nereikšmingo ar netgi visiškai nelegalaus turinio nepageidaujamo turinio, pvz., Vaistinės, svetimavimosi ar azartinių lošimų. Jei esate susidūręs su žemos kokybės nuorodų pardavėju, siūlančiu gauti aukštą PR atgalinę nuorodą į jūsų svetainę - beveik nėra laiko - laikas susirūpinti. Kadangi jūs tikriausiai ketinate pakelti raudoną vėliavą "Google" ir kreiptis dėl bausmės.
  • Pilnas eliminavimas - kalba pats už save. Aš turiu omenyje, kad naudojimasis išnaudotojos atgalinio ryšio prekėmis gali netgi dar labiau pabloginti. Aš turiu galvoje labiausiai nelaimingą įvykių eigą, kai jūsų svetainė ar internetinis dienoraštis yra įtariami sunkiu piktnaudžiavimu tomis neetiškomis nuorodomis, kuriomis susidaro gudrybės ar prekybos sistemos - ir tiesiog tampa neįtrauktas į paieškos indeksą. Dažniausiai toks nepatogus rezultatas kyla dėl pernelyg mažos kokybės "įmonių" pardavimo nuorodų ir jų beviltiškų "klientų" Source .
December 22, 2017