Back to Question Center
0

Ar bus lengviau gauti Atgalinės nuorodos 2018 m.?

1 answers:

Nuorodų kūrimas visada vaidino pagrindinį vaidmenį paieškos optimizavime. Tačiau statybinių nuorodų metodai buvo keičiami kiekvienais metais. Didžiausias pasirodė 2013 m., Kai "Google" sukūrė savo "Penguin" atnaujinimą. Šis atnaujinimas parodė visus taškus, padidindamas atvykstančių nuorodų kokybės vertę ir devalvuojant visus nepageidaujamo el. Pašto nuorodas.

Mūsų dienų ryšių pastatas yra labai prieštaringas klausimas. Vienas specialistas tvirtina, kad išorinių nuorodų vertė sumažėjo, o kiti teigia, kad per pastaruosius metus jos svarba nuolat augo. Šiuos nesusipratimus sukelia devalvuojantys šlamšto nuorodos ir nuolatiniai "Google" atnaujinimai, kurie pakeičia šios srities prioritetus.


Tačiau, nesvarbu, ką girdėjote apie nuorodą pastatas, ji vis dar tiesiogiai įtakoja jūsų svetainės reitingą. Nė viena svetainė negali būti aukščiausia serveryje be kokybės ir atitinkamų atvykstamojo ryšio nuorodų.

Šiuo metu 2017 m. Pasibaigė, o mes esame išeiti iš 2018 m. Kalėdų šventės. "Google" vis dar kovoja su šlamšto nuorodų kūrimu ir priima atitinkamus gaunamus ryšius. "Spammy" nuorodų kūrimo būdai nuvyko į užmarštį. Vis daugiau žiniatinklio valdytojų nusprendžia investuoti į kokybiško turinio kūrimą ir nuorodų kūrimą. Tai sukelia didelę konkurenciją šioje srityje.

Negaliu įdomu žinoti, kokie bus nauji pokyčiai, kuriuos mes galime patirti ryšių kūrimo srityje 2018 m. Kaip klestintis svetainės savininkas, jūs turite žinoti, kas vyks į darbą ir kas ne.

Šiame straipsnyje rasite keletą ateities įrodymų būdų, kaip jus apsistoti optimizavimo paieškos sistemos TOP.

Kaip lengvai gauti Atgalinės nuorodos 2018 m.?

  • Padaryti viską rankiniu būdu

Mes gyvename visiškai automatizuotame pasaulyje, kur viskas, kas yra sukurta rankiniu būdu, yra labai vertinga,. Įsitikinkite, kad kreipiatės į savo rinkos nišą vadovus, norėdami įsigyti daugiau kokybės Atgalinės nuorodos. Nenoriu automatizuoti el. Laiškų, nes adresatas juos pritraukia kaip šlamštą.

Be to, neatsižvelgiama į automatizuotą nuorodų kūrimo programinę įrangą, nes tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainės pozicijas ir prekės ženklo reputaciją. Aš primygtinai rekomenduoju kreiptis į profesionalius SEO ekspertus, kurie gali kurti nuorodas į jūsų svetainę rankiniu būdu.

  • Dangoraižis nuorodą statybos technika

Tai mėgstama turinio valdymo technika, kurią naudoja SEO specialistai, norėdami gauti nuorodas į interneto šaltinį. Tai pagrįsta kokybiško turinio surinkimu nišoje, kuri jau laikoma gerbiamu šaltiniu ir ieškoma galimybių kurti geresnį turinį tame pačiame pranešime.

Turite sekti naujus turinio leidinius savo rinkos nišoje, kad čia būtų nuorodos. Jei šis turinys yra paskelbtas gerbiamo interneto šaltinio, jis greičiausiai jau turi aukštą reitingą. Štai kodėl tai yra puiki proga jums susieti sulčių iš valdžios šaltinio. Sukurdami moksliniais tyrimais pagrįstą turinį galite pranokti originalųjį turinį ir gauti gerą atsakymą į jį Source .

December 22, 2017