Back to Question Center
0

Kaip naudotis "Google" žemos kokybės "backlinks" paieškos įrankiu?

1 answers:

Webmasters naudoja labai skirtingus būdus gauti nuorodą sulčių į savo svetaines. Kartais jų metodai yra toli nuo teisinių. Visi Atgalinės nuorodos nėra sukurtos vienodai. Kaip dažniausiai atsitiko, kai kurie iš jūsų išorinių nuorodų gali būti vertingi ir tiksliai gauti, o kiti atrodo prastos kokybės arba nebėra prieinami.

backlink search tool

"Google" visomis galimybėmis leidžia svetainių savininkams pašalinti prastos kokybės nuorodas ir išvengti sankcijų.Nuo "Penguin" naujinimo paspaudimo "Google disavow" įrankis tampa geru išeitį iš internetinių prekybininkų. Netrukus 2012 m. "Google Penguin" atnaujinimas užstrigo paieškos variklio optimizavimo sritį ir pašalino visas prastos kokybės nepageidaujamas nuorodas iš privačių tinklaraščių tinklų. Tuo pat metu tai sukuria naujas problemas ir neigiamai veikia visą SEO pasaulį. Webmasters pradėjo bandyti piktnaudžiauti šia sistema, sukuriant šlamšto grįžtamąją nuorodą autoritetingoms svetainėms, siekiant sumažinti savo pozicijas SERP. Kai kurios iš šių pastangų pavyko. Daugelį prekių ženklų paveikė neigiamas jų konkurentų poveikis. Tai sukėlė didelį poreikį kontroliuoti visas nuorodas, nukreiptas į svetainę. Štai kodėl "Google" nusprendė sukurti naudingą "Disavow Link" įrankį, suteikiančią svetainių savininkams galimybę stebėti visas jų išorines nuorodas. Ši paieškos priemonė "Atgalinės nuorodos" padėjo šimtiems tūkstančių svetainių savininkų kontroliuoti jų grįžtamojo ryšio situaciją.

Kodėl mes turime "Google Disavow Links" įrankį?

Visi "black hat" SEO procedūros gali neigiamai paveikti jūsų svetainės reitingą ir reputaciją, ypač todėl, kad "Google" aiškiai parodė, kad bus baudžiama už visas svetaines, įtrauktas į bet kokį šlamšto saitą.

Yra daug svetainių savininkų, kurie norėtų automatiškai gauti nuorodas į savo svetainę ir manyti, kad galima sukurti kokybės nuorodų profilį per vieną ar dviejų dienų laikotarpį. Žinoma, bet kas gali sau leisti užsisakyti spammy nuorodų kūrimo paslaugas ir gauti tūkstančius naujų Atgalinės nuorodos į savo interneto šaltinį be jokių pastangų. Tačiau jis greičiausiai neigiamai paveiks bet kurios svetainės paieškos reitingą. Jūsų interneto šaltinis nebūtinai praras tokio šlamšto nuorodų reitingą, bet didžiulė ir ilgalaikė šlamšto ataka gali visiškai sugadinti visus savo SEO pastangas.

"Google Disavow Links" įrankis yra specialiai sukurtas tam, kad įgalintų žiniatinklio valdytoją pranešti ir pateikti žemos kokybės nepageidaujamas nuorodas į "Google" ir, jei jie nukentėjo nuo tiesioginių internetinių varžovų šlamšto išpuolių, tai padėtų jiems išeikite iš jos ir greitai išvalykite jų reputaciją.

backlink seo tool

"Google" atgalinės paieškos įrankis aptinka šlamšto nuorodas ir svetaines, kurios juos sukuria, ir daugeliu atvejų jie nepakenks jūsų svetainės reitingams. Tačiau daugelis interneto šaltinių vis dar gali būti paveikti šių nesąžiningų veiksmų, o jų skaičius auga kiekvieno Penguino atnaujinimu.

"Google" nebus vertinami atgaliniai saitai iš bet kurių domenų, apie kuriuos pranešėte apie "Google Disavow Links" įrankio įvedimą. Ši priemonė yra naudinga ir paieškos varikliams, ir žiniatinklio valdytojams, nes ji padeda sužinoti tikrąją visų interneto šaltinių vertę ir nubausti taisyklę naikinantiems Source .

December 22, 2017