Back to Question Center
0

Ar galėtumėte man padėti geriausiu SEO strategija, kad galėtumėte gauti geriausius atgalinius ryšius 2016 m.?

1 answers:

Koks yra tinkamas požiūris į geriausius atgalinius ryšius 2016 m., Ypač SEO požiūriu? Manau, šiuo metu geriausias būdas efektyviai susieti pastatą veikia atsargiai, kad viskas būtų gerai pagrįsta ir visiškai valdoma. Daugelis SEO ir ekspertų žiniatinklio valdytojai mano, kad turėdami pasikartojančius patikrinimus neįtraukiame visų pasenusių ir nuorodų kūrimo strategijų, būtų pagrindinis būdas vairuoti SEO geriausiu būdu, naudojant 2016 m. Atgalinės nuorodos. Aš turiu galvoje, kad Search Engine Optimization nėra visuotinės strategijos su 100% garantuotu ir bet kokiu atveju nuspėjamu rezultatu, kurį galima pagrįstai tikėtis jūsų paieškos reitingo pozicijoms ilgesnį laiką.

Vengti Bendrosios misteps

Na, vienintelis dalykas, kurį galime padaryti - turėčiau pripažinti, - turi aiškiai pasakyti apie bet kokių neišbandytų ir nevisiškai patikimų metodų naudojimą nuorodos pastato. Aš turiu galvoje, kad jūs visada turėtumėte mąstyti du kartus, prieš taikydami net visus tuos neseniai atsiradusius madingus triukus SEO, nesvarbu, kokia perspektyva jie gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.Žinoma, geriau pamiršti apie tokias "naujoves", nebent jūs aktyviai veikiate ir jau turite aiškų supratimą - būtent tai, ką ketinate daryti ir kokiam konkrečiam tikslui. Nepaisant to, manau, kad beveik kiekvienas gali mėgautis įrodytu rezultatu kuriant tvirtą sąsajos profilį svetainėje ar tinklaraštyje. Aš turiu galvoje, kad 2016 m. Yra keletas senosios mokyklos ir įrodymų, kaip geriausiai susieti grįžtamąją ryšio liniją, net neprisišdami iš tikrųjų patyrusių optimizuotų paieškos sistemų ar tinkamų žiniatinklio valdytojų, kurie daugelį metų verčia pramonę. Žemiau turiu trumpą mano geriausių praktikų apžvalgą ir aiškią viziją, kur pradėti kurti kokybės nuorodas, kad pagerintumėte savo SEO mastu.

Suskirstykite Jūsų Link Profile

Paimkime savaime suprantamu dalyku - visi atvykstamąjį nuorodos gali būti skirstomi į "dviejų" sluoksnių. Paprasčiau sakant, viskas paprastai priklauso nuo jų šaltinių ir tinkamiausio laiko pradėti kurti juos, neieškant įtartinų nuomonių iš pagrindinių paieškos sistemų, tokių kaip "Google". Įsitikink, kad labiausiai paplitusių spąstų ir nuobaudų, kurios gali staiga nuleisti jūsų reitingą - beveik nėra laiko. Kad būtumėte saugūs, nuo pat pradžių turėtumėte laikytis teisingų veiksmų. Tokiu būdu rekomenduoju suskirstyti savo nuorodų kūrimo galimybes taip:

1 pakopos Nuorodos

  1. Svarbiausi straipsniai Wiki.
  2. Vietinių katalogų pateikimas.
  3. Su verslu susiję verslo klausimai.
  4. Teminiai straipsnių katalogai susieti su jūsų svetaine ar dienoraščiu (aš rekomenduoju pirmiausia pabandyti šiuos dalykus - Ezinearticles. com, GoArticles. com arba articlebase. com).

2 pakopa Nuorodos

  1. Socialinės žiniasklaidos atstovų steigimas, pradedant verslo profilius labiausiai perkrautas platformas, tokias kaip "Facebook", "Twitter", "LinkedIn". (Patarimas: galite pabandyti naudoti "FanPageRobot" - tai patogus įrankis skelbti nuorodas į populiarią socialinę žiniasklaidą beveik savarankiškai.
  2. Svečių dienoraščio paskelbimas, kad gautų grįžtamąją nuorodą).
  3. Komentuodamas nišą atitinkančius tinklaraščius.
  4. Kaip dalyvauti karštose diskusijose su pramone susijusiuose tinklaraščiuose, forumuose ir svetainėse klausimams ir atsakymams. (Patarimas: prieš ką nors dar aš rekomenduoju pastatyti Atgalinės nuorodos iš "Quora" ir "LinkedIn Answers").
  5. Vaizdo rinkodara "YouTube", kuri yra antroji pasaulyje aplankyta svetainė, taip pat neturėtų būti per mažai įvertinta. Nedvejodami paleiskite savo vaizdo kanalą ir vykdykite labai efektyvią internetinę rinkodarą su prekės ženklo reklama, tuo pačiu metu paimkite daugybę vertingų nuorodų.(Patarimas: galite turėti kelias iškart sukurtas nuorodas - tiesiog užpildykite pagrindinius profilio skyrius, kad galėtumėte atsisakyti Atgalinės nuorodos į savo svetainę ar tinklaraštį pagal nutylėjimą) Source .
December 22, 2017