Back to Question Center
0

Ar žinote, ar bet kokia grįžtamojo ryšio pateikimo svetainė ar katalogai su momentiniu patvirtinimu?

1 answers:

Šiuo metu yra daugybė skirtingų natūralių nuorodų kūrimo būdų, kuriuos dažniausiai pripažįsta pagrindiniai paieškos varikliai, pvz., "Google". Kiekvieną kokybės nuorodą verta pridėti prie pagrindinio atgalinio ryšio profilio - ar jis yra natūralus, ar sukurtas pagal paskirtį. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad tokia atgaline nuoroda yra trečiosios šalies tinklalapyje ar tinklaraštyje, turinčiame didelę PR, yra pakankamai stiprus, kad verta būti susietas su. Ir yra didžiulis pasirinkimas atgalinės pateikimo svetaines, taip pat įvairius katalogus, dažniausiai gaunamus iš karto patvirtinimo. Toliau aš parodysiu, kurios atgalinės svetainių pateikimo svetainės yra labiausiai žinomos, taigi rekomenduojama, kad tai būtų geras jūsų nuorodų kūrimo pastangų pradžia.

backlink submission sites

Pradžia

Prieš ką nors, paimkime tai savaime suprantamu dalyku - niekada negalėsite turėti per daug aukštos kokybės ekologinių Atgalinės, kurios uždirtos grynai natūraliu būdu. Štai kodėl niekada neturėtumėte suvalgyti savo laiko ir pastangų kuriant juos kiekvieną tinkamą progą ir kiekvieną patogią galimybę. Dažniausiai, kai kalbama apie atgalinio ryšio pateikimo svetaines ar katalogus su momentiniu patvirtinimu, nėra tiek daug laiko, kiek galėtumėte mąstyti. Aš turiu galvoje, kad tai būtų gana paprasta užduotis, kad jūsų svetainė ar internetinis dienoraštis išeitų internete.

Žinoti virves

Didžiojoje nuotraukoje procedūra siūlo siųsdami savo nuorodą, kad ją būtų galima peržiūrėti daugybėje atgalinės pateikimo svetainių ar internetinių katalogų. Jums tereikia išsiųsti trumpą aprašymą kiekvienam kandidatui, žinoma, atsižvelgiant į tai, kad jau turite tinkamą galimų failų pateikimo svetainių ir katalogų sąrašą. Įsitikinkite, kad visi jūsų raidės eina kartu su montavimo pavadinimais ir atitinkamais nuorodomis. Tokiu būdu nepamirškite, kad kiekvienas pavadinimas ir aprašymas būtų labai matomi - įsitikinkite, kad visi jūsų raktiniai žodžiai yra tinkamoje vietoje. Galų gale, atlikę šiuos paprastus veiksmus, galite su "Do Follow" pritraukti daugybę kokybės Atgalinės nuorodos - praktiškai nėra laiko.

Toliau pateikiamas mano rodomas failų pateikimo svetainių ir katalogų sąrašas. Dauguma jų ketina suteikti jūsų svetainę ar tinklaraštį beveik akimirksniu patvirtinimą - dažniausiai tai tik kelias minutes. Taigi, čia jie yra:

Katalogai su Instant Approval

Poordirectory. com, Reddit-katalogas. com, Bestdirectory4you. com, Acedirectory. org, Adreditedirectory. com, 411freedirectory. Ru, Alive katalogas. Com, Abstractdirectory. tinklas, Ask-katalogas. com, "Active Directory". net, "One-sublime" katalogas. com, Linkedin katalogas. com, "Facebook" sąrašas. Com, Bestbuydir. Com.

seo backlinks

Atgalinės pateikimo svetainės

Blogtoplist. com, "Blogrollcenter". com, Bloggernity. com, Networkedblogs. com, Topofblogs. com, A2place. com, Aweblist. org, Searchdomainhere. com, Mediafiredirectlink. com, Addgoodsites. Com, Domainnamesseo. Com, Directoryanalytic. Com.

Bottom line

Tikimės, kad viskas yra aišku, ir jūs būsite labiau įsitikinę, kai kalbėsite su atgalinės pateikimo svetainėmis ir visais tais atvejais, kai su momentiniu patvirtinimu. Baigiantis, dabar atėjo laikas suteikti jums paskutines atsargumo priemones - tiesiog nesidžiaukite bandydami pateikti savo svetainę ar tinklaraštį tiek, kiek įmanoma daugiau katalogų. Tokiu būdu taip pat rekomenduoju atlikti dvigubą patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog viskas yra, kad jūsų svetainės URL nebūtų pateiktas bet kokioje nesvarbioje, neįtikėtinai klaidingoje ar tiesiog absurdiškoje kategorijoje Source . Sėkmės!

December 22, 2017