Back to Question Center
0

Kaip įsigyti kokybiškų Atgalinės nuorodos ir pamatyti mano svetainę "Google" paieškos viršuje?

1 answers:

Nenuosekliai sakant, kad kokybės atkūrimo profilio kūrimas yra tinkamas būdas vairuoti savo svetainę "Google" išdavų viršuje. Kodėl? Tiesiog todėl, kad organiniai atgaliniai ryšiai jau yra gerai žinomi, kad jie yra vienas iš stipriausių veiksnių (trečias svarbiausias signalas, tiksliau), kurį "Google" laiko priskyrusi prie kopėčių pozicijos paieškos rezultatų sąraše. Be to, tie, kurie jau žino, kaip įsigyti kokybiškų atgalinių nuorodų, niekada neturėtų stengtis investuoti šiek tiek laiko ir pastangų užsidirbti ekologiškų Atgalinės nuorodos su aukštu PR arba kurti juos rankiniu būdu. Tai visada atsipirks, aš tikiuosi.

how to buy quality backlinks

Dar daugiau - stipriausios švietimo ar vyriausybės grįžtamojo ryšio (i. e. , atvykstantys iš dot EDU ir dot GOV interneto šaltiniai su didžiausiu pasitikėjimu ir autoritetu) yra dar galingesni. Jie gali gerokai pagerinti internetinį matomumą tikriausiai bet kokiose verslo svetainėse ar internetiniuose dienoraščiuose - suteikiant jų prekės ženklus didelę paieškos apimtį ir tuo pačiu metu labiau informuojant visuomenę. Ir čia atsiranda tik vienas šaltas faktas, būtent tiems vaikams vis dar įdomu, kaip įsigyti kokybiškas atgalines nuorodas iš švietimo ar vyriausybės svetainių. Susitinkime su juo - vis tiek mokamos nuorodos yra neįmanomos. Aš turiu galvoje, kad kartais jums nereikia žinoti, kaip pirkti kokybiškas atgalines nuorodas - paprasčiausiai todėl, kad jas galima uždirbti tik. Kaip? Dažniausiai jiems reikės sunkaus darbo rašant vertingą turinį, kad galiausiai gautumėte norimą ir vertingą atgalinę nuorodą.

Grįžtame prie taško, pabandykime išsiaiškinti, kaip saugiai nusipirkti kokybės lankstinukus. Svarbu, kad nėra universalių gairių ar patarimų su garantuotu rezultatu. Aš turiu galvoje, kad jūs negalite turėti aiškų ir tikslią veiksmų planą, kaip gauti mokamas atgalines nuorodas saugiai ir pagrįstai (i. e. , nuorodos, kurios iš tikrųjų gali padėti jūsų pažangai, tuo pačiu metu nepadidinant "Google" raudonos vėliavos). Tiesą sakant, paraiškos dėl mokamų nuorodų yra nieko, bet šešėlinė Grey-Hat ar net Black-Hat SEO schema. Ir, žinoma, dažniausiai tikimasi, kad dauguma nupirktų atgalinių nuorodų atrodo natūraliai visiems - ir gyviems ieškantiems, ir nuskaitymo robotais.

buy quality backlinks

Nors aš vis tiek manau, kad geriau vengti apgauti su paieškos sistemomis - nebent norite užsidirbti greitos kategorijos baudos. Bet kokiu atveju, jei vis dar esate pakankamai drąsūs, kad bet kokia kaina galėtų gauti kai kurias mokamas atgalines nuorodas, apsvarstykite šias kulka taškus, bent jau vienu metu nesulaukiant arba nesupakuotų:

  • šaltiniai ar tie draugai atvirai teigia, kad jie sumokėjo atgalines nuorodas parduoti.
  • Įsitikinkite, kad jūsų potencialūs kandidatai turi įtikinamų domenų ir tinklalapių turinį, atitinkantį jūsų nišą, arba verslo topi.
  • Patikrinkite domeno valdymą, puslapio valdymą ir PageRank balus, kad gautumėte didžiausią srautą ir pasitikėtų iš platesnės auditorijos.
  • Idealiu atveju jūs turėtumėte sudaryti sandorį su kitais savo nišoje esančiais tinklaraštininke. Atsižvelgiant į tai, kad esate pasirengęs pasiūlyti jiems vertingą turinį, tai užtruks šiek tiek laiko. Priešingu atveju jie imsis pagrįsto mokesčio. Tai viskas apie verslą, ar ne?
  • Atgaliniai ratai (mainai), PBN (priešingu atveju - privačių tinklaraščių tinklai), taip pat pigios paslaugos, siūlančios žemos kokybės žemyninių atgalinių rinkinių rinkinius, arba tai, kad erzinantys el. Laiškai rupiai paskatino jų vietą tik dideliuose PR šaltiniuose - išvengti tokių "paslaugų teikėjų" bet kokia kaina. Tiesiog todėl, kad jie jau raginami taikyti reitingavimo bausmę (ar net nuolatinį paieškos draudimą). Anksčiau ar vėliau "Google" ateina už juos visiems - tiek nesąžiningiems "teikėjams", tiek jų netinkamiems "klientams" Source .
December 22, 2017