Back to Question Center
0

Kaip sukurti "Follow" "Follow" mano svetainės nuorodas?

1 answers:

Nenuosekliai sakant, kad be tinkamai suformuotos grįžtamojo ryšio profilio, beveik neįmanoma, kad tinklalapis būtų gerai vertinamas "Google", arba bent jau būtų rastas tarp dešimties paieškos rezultatų. Siekiant užkirsti kelią piktnaudžiavimui, manipuliavimui ar galimiems triukams su savo reitingavimo algoritmu, pasaulio paieškos gigantas daugelį metų vystėsi. Tokiu būdu dabar "Google" atlygins tik natūralias, grynai tinkamas ir labai autoritetingas atgalines nuorodas. Ir toliau aš jums parodysiu keletą protingiausių būdų, kaip sukurti savo svetainės "Follow" nuorodas. Bet prieš tai ko dar norėčiau pradėti nuo kelių paprastų apibrėžimų.

follow backlinks

Nereikia sakyti, kad nuorodos traukia visus interneto taškus kartu - visi tai žino. Bet ne visi jie turi vienodą svorį. Tiesą sakant, yra dviejų skirtingų tipų nuorodos - "Nepasikirkite" ir "Atlikite" Atgalinės nuorodos. Pateikdamas jį paprastuoju anglu kalba, nuorodos su "Non Follow" yra beveik negaliojančios nuo pagrindinių paieškos sistemų požiūriu. Jos yra skirtos tik perduoti srautą. Kita vertus, "Do Follow" grįžtamieji ryšiai naudoja specialius katalogus, straipsnius ir nukreipimo puslapius, kad būtų galima perkelti vienos svetainės autorių teises į kitą.

Matyt, "Follow Backlinks" yra daug sunkiau gauti, ir dažniausiai jie idealiai turėtų būti įterpta kvalifikuoto žiniatinklio valdytojo. Ir čia mes pagaliau artėja prie to, - žemiau pateikiama keletas protingų būdų (nemokamų ar kartais netinkamų), kad būtų galima sukurti aukštos kokybės "Do Follow" grįžtamąją nuorodą, skirtą jūsų svetainės aukštesniems reitingams "Google":

  • "Google Plus" yra numatytoji socialinė platforma, kuri gali tapti stebėtinai galingu įrankiu, kai naudojamas teisingai. Jums tereikia turėti savo asmeninį profilį arba prisiregistruoti prie naujos paskyros. Tada eikite į skyrių "Apie" ir redaguokite jo teksto turinį, taip pat pirminę nuorodą, kuri iš pradžių buvo pateikta jūsų svetainei. Nepamirškite įtraukti tiek daug "Do Follow" Atgalinės nuorodos, kaip jums reikia, bet nepersistenkite su tuo. Priešingu atveju jūsų "Google" bandymas taip pat gali būti pripažintas "Google" kaip šlamštas ar manipuliavimas.
  • "Onemission" yra senas geras tinklalapis, kuris pastaraisiais metais padėjo man "Do Follow" grąžinti nuorodas. Tiesiog užsiregistruokite, kad gautumėte specialų redaktorių sąrašą, ir mėgaukitės visa svetaine ir pasirinkite jums reikalingą kategoriją.
  • "Dmoz" taip pat yra labai senoji svetainė, kuri daugiausia susijusi su tinklaraščių pateikimu nuorodų kūrimo tikslais. Viskas, ko jums reikia Dmoz, yra pasirinkti tinkamą kategoriją, atitinkančią pagrindinę jūsų svetainės ar tinklaraščio temą. Tarp unikalių savybių rekomenduoju naudoti šį šaltinį, kad galėtumėte rasti geriausius atgalinius ryšius, kuriuos sukūrė jūsų artimas konkurentas, kad galėtumėte jų naudoti savarankiškai.

dofollow backlinks

  • "Storify" yra puiki vieta papildomai susipažinti su "Do Follow" Atgalinės nuorodos - tiesiog nuo komentavimo. Tiesiog sukurkite naują paskyrą ir tęskite "karšto komentaro" skiltį. Tokiu būdu galėsite mėgautis ne daugiau kaip dviem aukštos kokybės Atgalinės nuorodos vienai paskyrai.
  • Galite apsilankyti Trell. Bendradarbiaukite ir pasiimkite kuo daugiau atgalinių nuorodų, kad padidintumėte savo reitingą, kiek norite. Be to, tai nebus jums kainuoti dolerio - paslauga yra nemokama. Atlikdami tai, atkreipkite dėmesį į tai dar kartą - nepersistenkite su savo atgalinio ryšio skaičiumi ir jų pernelyg greitu kūrimu. Priešingu atveju iškelsite raudoną vėliavą, vadinamą "Google", dėl neišvengiamos griežtos bausmės Source .
December 22, 2017