Back to Question Center
0

Kaip. Edu Atgalinės nuorodos gali daryti įtaką jūsų svetainės SEO?

1 answers:

Edu atgalinės nuorodos yra laikomos labiausiai vertingomis, nes jos gaunamos iš patikimų ir gerbiamų sričių. Jas paprastai naudoja kolegijos, universitetai, aukštosios mokyklos ir kitos švietimo įstaigos. Kadangi jie verčia naudotojų, "Google" labai vertina juos ir renkasi SERP.

Tai užima daug laiko ir pastangų, kad galėtumėte pasiekti nuorodas iš tokių tinklalapių. Tačiau nauda yra tai, kad neturėtumėte akivaizdžiai būti konkrečios švietimo srities ekspertu, kad gautumėte iš to grįžtamąją nuorodą į savo svetainę.

Jei stengiatės gauti kokybę. Edu Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę, šis pranešimas bus jums vertingas, nes čia aš surinksiu visus labiausiai prekybinių nuorodų kūrimo būdus.

edu backlink

Nauda. edu Atgalinės nuorodos

  • "Google" labai vertina visus edu. domenus ir vėliau pritrauks jūsų svetainę kaip labai assortative, jei gausite išorines nuorodas iš šių domenų;
  • Visi švietimo interneto šaltiniai yra aukštos kokybės ir naudingi vartotojams;
  • Įdėkite savo nuorodą. edu domeno, jums bus daug orientuoto srauto, kad bus lengva konvertuoti;
  • Gaukite svetainės vertę ir tiesą.

Kaip sukurti kokybę. edu Atgalinės nuorodos?

  • Suteikite stipendijas

Norėdami užmegzti gerus santykius su universitetais ir aukštosiomis mokyklomis, galite suteikti studentams stipendijas ir stipendijas.

Jūs galite pradėti vykdyti internetinę švietimo įstaigų paiešką per "Google" ar kitus vietinius kanalus, kurie gali pateikti jums reikiamą informaciją į jūsų užklausą. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta mokymo įstaiga turi daug lankytojų arba klausia, ar universitete ar mokykloje yra bendruomenė. Pasiekite žmones, atsakingus už šias bendruomenes. Atsižvelgdami į jūsų verslą ar produktus, kuriuos galite parduoti, galite pateikti. edu ištekliai su skirtingais privalumais už atgalines nuorodas. Pvz., Jei parduodate sporto įrangą, galite pasiūlyti stipendiją studentams, kurie puikiai sportuoja. Jei galite gauti nedidelę atgalinę nuorodą. Edu interneto šaltinis, kuris yra bent jau santykinai reikšmingas jūsų rinkos nišai, tada jūs pridėsite daugiau vertės savo grįžtamojo ryšio profiliui.

  • Suteikite studentams nuolaidas

Jei jūs parduodate kai kuriuos produktus, kurie gali būti naudingi studentams jų dienos poreikiams, galite pabandyti gauti atgalines nuorodas už nuolaidas. Pateikite studentams unikalių pasiūlymų ir dovanų. Jūsų produktai gali būti stacionarūs arba programinės įrangos projektai, kurie gali padėti studentams tęsti kursą. Turite paprašyti universiteto dekano skelbti savo pasiūlymą institucijos interneto svetainėje.

trust backlinks

  • Sukurkite turinį, kuris bus įdomus studentams

Jūs negausite kokybės Atgalinės nuorodos, ypač iš. edu svetaines, jei jūsų svetainės turinys turi vertę skaitytojams. Niekas nenori tiksliai perskaityti paslaptingo turinio.

Dauguma švietimo įstaigų stebi studentų tinklaraščius. Galite paprašyti skelbti savo tinkamus ir moksliniais tyrimais pagrįstus straipsnius šiame dienoraštyje arba paskelbti protingus atsakymus į studento klausimus Source .

December 22, 2017