Back to Question Center
0

Ar galiu panaudoti kiekvieną mano konkurento svetainių sąrašo grįžtamąją nuorodą?

1 answers:

Taip, galite pasinaudoti savo rinkos konkurentų svetainių sąrašo (profilio) atgaline data. Jei esate pasiruošęs ir pasiruošęs gauti daugiau kokybiškų nuorodų į savo tinklaraščio ar verslo svetainę, nedvejodami perskaitykite žemiau pateiktą trumpą vadovą. Na, prieš pradėdami leiskite parodyti trumpą mano mėgstamų tyrimų įrankių sąrašą, kad galėtumėte šnipinėti savo konkurentus. Apsvarstykite galimybę juos naudoti norėdami aptikti kiekvieną tinklalapių sąraše esančią grįžtamąją nuorodą, kad galėtumėte rasti bet kuriuos interneto puslapius.

backlink website list

Čia yra mano populiariausias internetinių padėjėjų, kuriuos dažniausiai naudojau, analizuodamas mano svetainės grįžtamojo ryšio profilius ir keletą mano sėkmingiausių oponentų:

  • Semalt Analyzer
  • Majestic SEO
  • Ahrefs

Kiekvienas iš šio sąrašo įrankių naudoja įrodytus rezultatus įvairiose interneto svetainių veikimo srityse, išskyrus nutieskite mokslinius tyrimus ir analizę. Žinoma, kiekviena iš jų turi savo stipriąsias puses, specifines funkcijas, asmenines galimybes, taip pat silpnąsias vietas ir individualias naudojimo sąlygas. Be to, kiekviena iš jų turi bazinę versiją, prieinamą laisvai prieinama nemokamai. Ir jie turi labai daug bendrų dalykų, bent jau kalbant apie bet kokią grįžtamąją svetainių sąrašą, taip pat į vertingą praktinį supratimą.

Kai viskas teisinga, viskas tampa gana paprasta - kai tik žinote dabartinius savo artimiausių konkurentų veiksmus ir ketinimus, galite nustatyti tinkamą strategiją, kad liktumėte ir užimsite pagrindinį vaidmenį savo tinklaraštyje ar tinklalapyje. Toliau pateikiamas standartinis veiksmų planas, taikomas šiuolaikinių grįžtamojo ryšio tikrinimo įrankių liūto daliai, be to, mano anksčiau paminėtų. Būtinai atlikite šiuos paprastus veiksmus. Analizuokite kiekvieną jūsų priešininkų svetainių sąrašo grįžtamąją nuorodą savo naudai.

Konkurencinis atgalinio ryšio tyrimas

  1. Paspauskite standartinį paieškos laukelį, norėdami įvesti svetainės URL, kurį norite patikrinti. Galite atlikti tyrimus savo arba bet kurioje kitoje tinklavietėje, kuriai reikia konkurencingo atgalinio ryšio tyrimų. Aš tiesiog norėjau atverti savo varžovų tinklalapį atskirame lange, kad kiekvienas nukopijuotas URL būtų nukopijuotas, be klaidų.
  1. Kiekvienas standartinis navigacijos skyrius parodys jums kiekvieną atgalinę nuorodą, kuri nukreipia į svetainę ar tinklaraštį, kurį tyrinėjate.Taip galite eksportuoti visus duomenis, susijusius su nuorodų puslapių pavadinimais ir nuorodų puslapio URL, į vieną skaičiuoklę, kad būtų lengviau padaryti. Žinoma, yra įvairių galimybių išsaugoti visas savo išvadas konsoliduotos - kiekvienas įrankis pasiūlys jums jį eksportuoti į a. CSV failą, standartinę "Excel" rezultatų suvestinę arba a. txt failas. Tik jums nuspręsti.

Website SEO Backlinks

  1. Kai turėsite pilną vaizdą apie visą svetainės nuorodų profilį, tikriausiai jau turėsite daugiau ar mažiau aiškią idėją tavo kitas žingsnis po masto. Atkreipkite dėmesį, tačiau, kad kai kurie jūsų nišos konkurentai gali lengvai turėti didžiulį atgalinio ryšio portfelį, kuris, pavyzdžiui, gali būti pateikiamas tūkstančiams skirtingų nuorodų. Štai kodėl būkite atsargūs šukant per tokią neįtikėtiną skaičiuoklę - tiesiog būkite kantrūs ir pakankamai patvarūs, kad galėtumėte tinkamai sureguliuoti rezultatus.

Taigi, tai tinkamas būdas tvarkyti veiksmingą atgalinio ryšio analizę, kad būtų galima pasinaudoti geriausiais jūsų sėkmingiausių konkurentų rezultatais. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad yra įvairių rūšių Atgalinės nuorodos. Norėdami įsitikinti, kad neatsirado jų, apsvarstykite šias klasifikavimo parinktis: pačios teksto saitus, vaizdo nuorodas, rėmelių ir formų saitus Source . Sėkmės!

December 22, 2017