Back to Question Center
0

Kokie būdai gauti kokybės grįžtamąją nuorodą, išskyrus pirkimą internetu?

1 answers:

Atgalinės nuorodos atlieka svarbų vaidmenį optimizuojant paieškos sistemas, nes jos sukuria matomą svetainę paieškos sistemose ir nurodo "Google" apie svetainės valdymą ir tinkamumą. Net jei jūsų puslapio optimizavimas yra puikiai įvykdytas, paieškos sistemos ir vartotojai negali jaustis, kol ji nėra pateikta pirmajame SERP puslapyje.Nors daugelis SEO specialistų pataria kurti puikų turinį, kaip pagrindinį būdą gauti tikslinį srautą, dauguma svetainių savininkų nusprendžia, kad pats kokybės turinys retai dirbs. Jį visada turėtų papildyti stiprus ryšių kūrimo kampanija.

buy backlinks online

Šis straipsnis skirtas metodams, kurie padeda gauti kokybės Atgalinės nuorodos nenurodant tokių Black Hat optimizavimo metodų, kaip pirkti atgalinius ryšius internete.

Kokybės Atgalinės nuorodos

  • Supaprastinkite savo nuorodą pastatas su HARO įrankiu

HARO (Help Reporter Out) yra paslauga, jungianti žurnalistus su ekspertais ir turinio rašytojais. Kadangi žurnalistai dažniausiai nurodo savo šaltinius, taip pat automatiškai galite gauti paminėjimo arba kokybės atgalinę nuorodą iš autoritetingos svetainės be tiesioginių Atgalinės nuorodos internetu.Prisiregistravę įrankyje "Žinyno įrankis", jūs pradedate kasdien gauti el. Laiškus iš jų, kuriame yra visi žurnalistai, kuriems reikia straipsnių šaltinio.

  • Ieškote turinio savo rinkos nišoje

Kitas būdas gauti kokybišką atgalinę nuorodą yra ieškoti turinio, kuris atlieka tą pačią temos idėją kaip tavo. Be to, turėtumėte atkreipti dėmesį į temos išteklius pagal temą ir pasiūlyti savo svetainę straipsnio autoriui. Puikus būdas surasti tokį turinį - atlikti rinkos tyrimą, naudojant šiuos derinius: "geriausi tinklaraščiai šiais metais", "geriausi tinklaraščiai skaityti" ir tt. Norėdami rasti nuorodų apvalinimo straipsnius, galite įterpti šias užklausas - "jūsų paieškos terminą" + "nuoroda apvalkale", "" jūsų paieškos terminą "+" geriausiai iš. "Nors ieškant švietimo išteklių, galite naudoti tokius derinius kaip" svetainė:. edu "jūsų paieškos terminas," "svetainė. : edu: "jūsų paieškos terminas" + "kitose svetainėse. "

buy backlinks

Kartą rasite straipsnį, kuris puikiai tinka jūsų verslui; turėtumėte susisiekti su autoriu ir pasiūlyti savo svetainę. Prieš siūlant turinį, patartina teigiamai sustiprinti autorių. Ilgainiui tai padės jums užmegzti gerus verslo santykius su šiuo asmeniu.

  • Nauda iš svečių paskelbimo populiariose nišoje susijusiuose tinklaraščiuose

Tai nėra problematiška užduotis tam, kad tapti svečių drauge tam tikroms su vertingomis nišomis susijusioms svetainėms. Svarbiausia yra laikytis rinkos nišos, kurią gerai pažįstate. Turėtumėte suteikti skaitytojams naudingą turinį kaip savo pramonės specialistą. Šaltiniai, kuriuose galite skelbti "Google" esančius tinklaraščio įrašus, įtraukdami šias derijas - "jūsų tema" + svečių pranešimas; "Jūsų tema" + svečio autorius ir pan. Jei matote šaltinį, atitinkantį jūsų poreikius, kitas žingsnis yra susisiekti su tinklaraščio savininku ir paprašyti jo parašyti.

  • Ieškokite neveikiančių nuorodų

Pradėkite ieškodami neveikiančių nuorodų į savo rinkos nišą ir pasiūlykite savo nuorodas kaip puikų pakeitimą toms nuorodoms, kurios šiuo metu yra sugadintos. Tačiau tai nėra lengva užduotis ieškoti skaldytų nuorodų, jei jūsų verslas yra mažiau konkurencingoje rinkos nišoje. Norėdami rasti skaldytų nuorodų, galite naudoti šias užklausas - "jūsų raktažodis" + išjungimas; "Jūsų raktinis žodis" + iš naujo pažymėtas ir pan Source .

December 22, 2017